Strona Główna
Aktualności
Dyrektorzy szkoły
Biogramy
Wspomnienia absolwentów
Absolwenci
Apel Pamięci
Z orlików na orły
Wszyscy absolwenci
Znani gnieźnianie
Nauczyciele absolwenci
Członkowie Stowarzyszenia
Sztandary
Poezja i pieśni
Filmy
Deklaracja
Gnieźnieńskie linki
Jesteś w: Strona główna / Absolwenci / Członkowie Stowarzyszenia  
 
 Członkowie Stowarzyszenia Absolwentów LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
Matura Nazwisko Imię
1947 Hauke Zygmunt
1947 Osten-Sacken Krzysztof
1947 Mikołajewski Jerzy
1947 Pawlak Jerzy
1949 Grabowski Piotr
1949 Jakubowski Bogdan
1949 Korzeniowski Romuald
1949 Szews Jerzy
1949 Sowińska Aleksandra
1950 Adamkiewicz  Wiktor H
1951 Arciszewski Władysław
1951 Bara Stanisław
1951 Derwich Zbigniew
1951 Jóżwiak Zygmunt
1951 Knast Witold
1951 Krzyślak Adam
1951 Perlicki Władysław
1951 Romanowski Wiesław
1951 Staniszewski Lech
1951 Staude Zdzisław
1951 Strzelecki Kazimierz
1951 Strzyżewski Wiktor
1951 Szews Jarosław
1952 Heleniak Włodzimierz
1953 Hernes Witold
1953 Kusz Benedykt
1953 Muśnicki Czesław
1953 Pawłowski Zdzisław
1953 Wierzbicki Stanisław
1954 Mecler Kazimierz
1954 Senkus Jan
1955 Balcerek Zygmunt
1955 Grochowalski Jakub
1955 Hermann Tadeusz
1955 Kil Józef
1955 Rymaszewski Jan
1956 Charzewski Wacław
1958 Andrzejewski Jerzy
1958 Wieczorek Lucjan
1959 Burchardt Wojciech
1959 Mc CLUSKEY Hanna (Sampara)
1959 Męski Włodzimierz
1959 Roesler Jerzy
1959 Smolny Aleksander
1959 Szczudło Andrzej
1960 Kordońska Mirosława
1960 Kordoński Andrzej
1960 Morawska Lubomira - (Dychtowicz)
1960 Winiarska Teresa
1961 Politowicz Bożena
1962 Budasz Jacek
1962 Bień Tadeusz
1963 Pawlicki Henryk
1963 Narękiewicz Czesław
1963 Pawłowski Jacek
1963 Kryszak Jerzy
1963 Sławski Wojciech
1963 Szczepański Romual
1964 Bronz Adam
1964 Charzewski Stanisław
1964 Bolesław Hoszowski
1964 Jastrzębski Henryk
1964 Karnabal Andrzej
1964 Kołaczkowski Zdzisław
1964 Komosa Andrzej
1964 Kozłowski Wojciech
1964 Kubicki Ryszard
1964 Łubkowski Zdzisław
1964 Maćkowiak Jan
1964 Michalski Leszek
1964 Mikuła Leszek
1964 Robaszkiewicz Kazimierz
1964 Szostak Ryszard
1964 Wesołowski Jan     Paweł
1964 Żywica Roman
1965 Bruch Ryszard
1965 Dunowski Bogdan
1965 Kasprowicz Jan
1965 Krygier Antoni
1965 Łuczak Wiesław
1965 Romaniec Ryszard
1965 Szczepański Jerzy
1966 Dopierała Leszek
1966 Dunowski Zbigniew
1966 Krajkowski Leszek
1966 Szłapka Halina  Dioniza
1967 Kiełpiński Mieczysław
1967 Kowalczyk Zbigniew
1967 Witowski Tadeusz
1967
Buchowski Maciej
1967 Olejniczak Hieronim
1967 Wojciech Wacyk
1967 Zgoła Zenon
1968 Myszkiewicz Barbara (Frąckiewicz)  
1969 Bogacz Jacek  
1969 Leśniczak Marek
1969 Majcherkiewicz Stanislaw
1969 Rafiński Jacek    
1969 Góralczyk - Schlesinger Irena
1969 Zamiar Zenon
1970 Lubońska Maria
1970 Schlesinger Irena
1970 Szymański Marek
1971 Witowska Eugenia
1971 Banaszak Marek
1971 Gerod Zbigniew
1971 Gliniewicz Irena
1971 Kordys Wojciech
1971 Krysiński Jerzy
1971 Molenda Jacek
1971 Stufińska (Kossakowska) Urszula
1971 Suppon (Gazińska) Elżbieta
1971 Witkowski Wacław
1972 Gęgotek Tomira/ Kamyszek / 
1972 Byrzykowska Stępińska Ewa
1972 Zbigniew Zgorzelski
1973 Duda –Zielińska Hanna
1973 Kaczmarek Waldemar Aleksander
1973 Kapciński Henryk
1973 Konieczny  Jacek
1973 Młodzikowska Bogusława
1973 Skwarek Krzysztof
1974 Jałoszyński  Ryszard
1974 Krzyżanowska-Radecka Małgorzata
1974 Mąkina Krzysztof
1975 Grodecki  Anna - Zalewska
1975 Orłowska Arleta - Pierz
1975 Paluch Jerzy
1975 Piasecka Barbara
1975 Stawicki Zygmunt
1976 Bień Krzysztof
1976 Dudziński Ryszard
1976 Jarosz Justynowicz Krystyna
1976 Malinowski Ryszard
1976 Tarczyńska Beata - Czajka
1976 Kaczorek Grzegorz
1977 Kamyszek Kamil
1977 Małgorzata Jankiewicz-Krupka
1977 Opaliński Piotr (Kowalski)
1977 Tomaszewska Dorota
1977 Wójcicki Krzysztof
1978 Sobczak Michał
1980 Duda- Machińska Lidia
1982 Makowska Ewa
1983 Ortarzewska (Makowska) Ewa
1983 Ortarzewski Krzysztof
1983 Duszyński Andrzej
1984 Gawałkiewicz Robert
1984 Jakubowska-Duszyńska Beata
1984 Żółtowski Tomasz
1984 Kopczyński Ireneusz
1984 Fabiszak Jacek
1984 Kowalczyk Dariusz 
1985 Reszelski Piotr
1985 Osiński Jacek
1985 Burzyński Tomasz 
1987 Krauze Małgorzata
1988 Bernaciak Arnold
1988 Barbara Nowakowska - Kowalska
1989 Filipiak Tomasz
1989 Polaszewska Anna 
1991 Piotrowski Jarosław
1991 Gawrońska - Garstka Magdalena
1992 Smoczyńska Katarzyna  ( Durczak )
1994 Sikorski Zbigniew
1994 Brączkowska Agnieszka
1995 Narożniak Joanna
1995 Pawłowska Sylwia
1996 Jóźwiakowska Nitka Martyna
1998 Fleta Błażej
1998 Miądowicz Dawid
1999 Kozłowski Damian Dominik
2000 Bochna Joanna
2000 Górczewska Paulina
2001 Pampuch Anna
2002 Jóźwiak Mateusz
2002 Grobelny Krzysztof
2003 Gozdowski Krystian
2004 Buczkowski Grzegorz  
2004 Sławomir Świeżyńsk  
2005 Menc Bartosz
2006 Daria Bladziak
2006 Wieżbicka Anna
2007 Błażek Anna
2008 Bogucka Zdzisława
2008 Trus-Konarczak Michał
2011 Burchardt Dorota
2014 Wojciech Szymczak
2016 Mateusz Domański
  Czapaluk Ewa
  Filipiak Anna
  Gawałkiewicz Magdalena
  Główka Małgorzata
  Janas Agnieszka
  Kamyszek Ewa
  Kucharska Maria 
  Litwinienko Zofia
  Mundt Ewa
  Nowakowska Agnieszka
  Przybylska Beata
  Putz Józef
  Seidel Dorota
  Szczudło Krystyna
  Święcióchowski Henryk
  Wożniak Małgorzata


 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                
powrót do góry

Wszystkie prawa zastrzeżone absolwent.gniezno.pl 2008r.