Strona Główna
Aktualności
Dyrektorzy szkoły
Biogramy
Wspomnienia absolwentów
Absolwenci
Apel Pamięci
Z orlików na orły
Wszyscy absolwenci
Znani gnieźnianie
Nauczyciele absolwenci
Członkowie Stowarzyszenia
Sztandary
Poezja i pieśni
Filmy
Deklaracja
Gnieźnieńskie linki
Jesteś w: Strona główna / Absolwenci / Wszyscy absolwenci  

                                                                                  1863 - 2007

                                                                               
 
                                                                            Spis absolwentów
                                                       Królewskiego Gimnazjum Gnieźnieńskiego,
                                                        Gimnazjum i Szkoły Realnej w Gnieźnie,
                                                      Państwowego Gimnazjum Gnieźnieńskiego,
                                         Państwowego Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie,
                                    Państwowego Gimnazjum I Liceum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie,
                                         Państwowej Wyższej Szkoły dla Chłopców (Dziewcząt) w Gnieźnie,
                                          Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie,
                                         I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie 


ROK 1867
Heiman Gimkiewicz, Józef Jaworski, Józef Łukaszewski, Jacek Zborowski.

ROK 1868
Bronisław Dreżewski, Józef Dziegiecki, Kaźmierz Goleniewicz, Adolf Hepner, Wawrzyn Isbant, Kazimierz v.d. Osten-Sacken, Władysław Wicherkiewicz.

ROK 1869
Stanisław Drzażdżynski, Paweł Eckert, Bolesław Jarosz, Stanisław Seredyński, Ludwik Sołtysinski, Michał Wiśniewski.

ROK 1870
Ludwik Ćwiklinski, Kaźmierz Ćwiklinski, Antoni Doroszewski, Izaak Bakr, Antoni Echaust, Oskar Fielitz, Jan Greiter, Oskar Jausly, Wilhelm Kaszliński, Tadeusz Lange,
Bolesław Lewandowski, Józef Poturalski, Wacław Sypniewski, Tadeusz Zborowski.

ROK 1871
Ludwik Hejmanowski.

ROK 1872
Walerian Dembczak.

ROK 1873
Menda Citron, Bolesław Hejmanowski., Władysław Karasiewicz, Józef Stranz, Kazimierz Kutzner, Wilhelm Zibell. 

ROK 1874

Stanisław v. d. Osten-Sacken, Paul Leistikow, Zygmunt Potrykowski, Albert Storz.

ROK 1875
Moritz Citron, Jan Piotrowski, Kazimierz Rejewski, Albert Wolff.

ROK 1876
Robert Cohn, Paul Fliess, Erich Fliss, Moritz Methner, Emil Tietz, Eduard Einsporn, Hieronim Zynka.

ROK 1877
Onufry Jaworski, Michał Schwartz, Andrzej Staniszewski.

ROK 1878
Stanisław Alkiewicz, Józef Kłossowski.

ROK 1879
Karl Leistikow, Herman Leszczynski, Alfred Lublinski, Franz Machatius, Ernst Pohl, Kazimierz Stawicki, Herman Tietze.

ROK 1880

Georg Klinke.

ROK 1881
Jan Michałowicz, Jan Potrykowski, Franciszek Szymanski.

ROK 1882
Bruno Eccardt, Franciszek Frankowski, Oskar Pirrss.

ROK 1883
Walther Bartholdy, Walenty Gdeczyk, Friedrich Koch, Marceli Ławicki, Julius Levin, Edgar Mittelstadt, Otto Nollau, Richard Schollmeyer, Walther v. Schultzendorff, Oskar Stumpe.

ROK 1884
Witold Grabski, Artur Jaruntowski.

ROK 1885
Jan Langiewicz, Marceli Langiewicz, Józef Palmowski, Piotr Piskorski.

ROK 1886
Tadeusz Dembinski, Tadeudsz Janowski, Antoni Zarzycki.

Józef Radonski, Kazimierz Sell.

ROK 1888
Feliks Krajewski, Edmund Łagiewski, Mieczysław Raszewski, Maksymilian Reysowski, Melchior Wierzbicki, Józef Wysocki.

ROK 1889
Adolf Grünberg, Robert Jaffe, Władysław Jagielski, Franz Kalbach, Bronisław Kowalik, Bolesław v. Krzyżański, Antoni Müller.

ROK 1890
Valerius Alberti, Erwin Hertzler, Hans Kaulbach, Walentyn Kryzan, Lothar Machatius, Zygmunt Müller, Tadeusz Paczkowski, Rudolf Salzwedel, Alojzy Sobierajczyk, Robert Ulm, Bogdan v. Zakrzewski.

ROK 1891
Paweł Gentkowski, Maksymilian Szakalla.

ROK 1892
Kazimierz Amrogowicz Paweł Dams, Alfred Heitner, Jan Hohmann, Michał Kowalik, Abraham Koźminski, Georg Lachmann, Wilhelm Lewin, Georg Meissner, Michał Müller, Bolesław Walich.

ROK 1894
Stefan Morawski, Edmunt Paczkowski, Klemens Wnukowski.

ROK 1895
Czesław Andrzejewski, Stanisław Kowalik, Stanisław Pernaczynski.

ROK 1896
Edmund Suszczynski, Ignacy Trepinski, Zygmunt Wierzbicki, Kurt Unruch.

ROK 1897

Jakob Berne, Walter Haesner, Korl Jarkowski, Erich Kühne, Paul Merkel, Bruno Schröder, Hugo Sobczak.

ROK 1898

Georg Gernoth, Adolf Geske, Heinrich Hübner, Max Kaulbach, Alfred Weisse, Arthur Wilke, Ksawery v. Zakrzewski.

ROK 1899
Józef Duczmal, Tytus Oranski.

ROK 1900
Walenty Gierlacki.

ROK 1901
Paul Heitner, Witold v. Prądzyński, Arthur Scheffler, Arthur Schumann, Franz Weber, Jan Szwemin, Stanisław Wesołowski.

ROK 1902

Lucjan Ballensted, Richard Burant, Hermann Folz, Seweryn v. Gratkowski, Hans Hoffmann, Julius Ohnstein.

ROK 1903
Stefan Kublinski.

ROK 1904
Kurt Böder, Stanisław Dolatowski, Eugen Kulbach, Ewald Kietzmann, Wilhelm Krüger, Ludwik Rakulski, Władysław Pomianowski, Walter Schnee.

ROK 1905
Jan Bąk, Edmunt Jaraczewski, Wiktor Krukowski, Leon Lachowski, Mieczysław Matuszek.

ROK 1906
Walenty Imornicki, Ignacy Geppert, Bronisław Kaźmierczak, Tadeusz Mroczkowski, Walenty Dwornicki.

ROK 1907
Józef Chilomer, Franciszek Jankowski, Stanisław Jedwabny, Ignacy Mellin, Bolesław Olejniczak.

ROK 1908
Czesław Chmielewski, Ludwik Jarosz, Roman Konkiewicz, Marcin Krawczak, Czesław Obarski, Bronisław Robowski.

ROK 1909
Marian Gładysz, Tomasz Graczykowski, Antoni Lewandowski, Bolesław Mroczkowski, Stanisław Typlewski, Marcin Zenker, Tadeusz Zielinski, Józef Zwierzycki, Leon Cyms, Jozef Ślebioda, Edmund Krzyślak, Roman Taborski.

ROK 1910
Jan Derecki, Zygmunt Karpinski, Leon Katerla, Leon Kruszka, Zbigniew Bobowski, Jan Wietrzynski, Paweł Winnicki.

ROK 1911
Stanisław Abel, Sylwester Gładysz, Witold Jeszke, Jan Kropacz, Ryszard Nitsche, Sylwester Nowak, Sylwester Pietrowicz, Franciszek Rost, Bronisław Taberski, Stefan Teubert, Tadeusz Walkowski, Edmunt Kozłowski.

ROK 1912
Lucjan Berger, Korneliusz Langowski.

ROK 1913
Kazimierz Bross, Kazimierz Głowacki, Ludwik Kloske, Teofil Szymanski, Stefan Osmulski.

ROK 1914
Paweł Cyms, Mieczysław Krysinski, Jan Kuczyński, Leon Radwanski, Kazimierz Roesler, Eugeniusz Schittek, Mieczysław Zajdlewicz, Zygmunt Zaleski, Bronisław Barczak, Stanisław Bross, Stanisław Grunwald, Kazimierz Kowalski, Józef Pajzderski, Franciszek Jedwabski, Stefan Pietrowicz, Mieczysław Kołodziejczak.

ROK 1915
Kazimierz Motylewski, Tadeusz Sobkowiak, Ludwik Stasiak, Henryk Danecki, Zygmunt Szalinski, Marian Zwierzynski, Czesław Stylo, Stefan Frankowski, Stanisław Krukowski, Stefan Haupa, Marian Ogórkiewicz.

ROK 1917
Kazimierz Michalski, Tadeusz Szaliński, Zygmunt Jesionowski, Marian Fenikowski, Feliks Urbanowicz.

ROK 1918
Jan Chełmicki, Marian Paszkiewicz, Adam Żywiałowski.

ROK 1919
Franciszek Jelinski, Tadeusz Malski, Zygfryd Wojciech Powałowski, Andrzej Szymczak.

ROK 1920
Bolesław Błoch, Feliks Adamczak, Stanisław Bogucki, Tadeusz Borowski, Bernard Brach, Tadeusz Buzalski, Romuald Chodynski, Wacław Cichocki, Jan Cieluch, Franciszek Cychnerski, Zygmunt Danecki, Ludwik Frankenberg, Michał Frankowski, Adam Gantkowski, Herbert Gielsdorf, Antoni Jankowski, Wacław Jarmuż, Sylwester Konieczny, Mieczysław Kosiak, Józef Krysztafkiewicz, Jan Kuroch, Tadeusz Łyczynski, Wacław Melcer, Ludwik Niedzielski, Ignacy Ozdowski, Jan Piechocki, Tadeusz Piechocki, Bogdan Piechowski, Józef Piłat, Czesław Piskorski, Marian Skupin, Stanisław Sobociński, Edward Wrzesiński, Czesław Zwierzyński, Wacław Sobociński

ROK 1921
Łucjan Bernacki, Marceli Brzeziński, Augustyn Gałęzewski, Antoni Janowski, Wiktor Kaczewski, Stanisław Miklejewski, Józef Nowak, Michał Piotrowski, Antoni Słomkowski, Tadeusz Śmielecki, Antoni Stankowski, Zdzisław Stranz, Jan Strzelecki, Wacław Świtalski, Franciszek Tabczyński, Józef Wozniak.

ROK 1922
Wiktor Bross, Leon Czajczyński, Stefan Hain, Henryk Janicki, Kazimierz Kraszewski, Henryk Mnichowski, Edmund Nehring, Tadeusz Ślebodziński, Wacław Sonimski, Kazimierz Steltr, Alfons Stube, Tadeusz Zwierzyński, Tadeusz Zieliński.

ROK 1923
Felicjan Bernacki, Kazimierz Bigoszewski, Leon Bogucki, Antoni Dankowski, Jan Gałęzewski, Stanisław Gawrych, Edmund Gierczyński, Cyryl Grocholski, Józef Janicki, Edmund Januszewski, Alfons Joachimowski, Bogdan Krzymiński, Huebschr Jan, Tadeusz Kuczma, Sylwester Lewandowski, Robert Milbradt, Leon Misiołek, Bronisław Miśkiewicz, Stanisław Mlicki, Florian Nadolski, Adam Olaszek, Józef Perczak, Wacław Śmietanko, Edmund Staniszewski, Mieczysław Świątek, Kazimierz Szajdek, Marian Szymański, Tadeusz Tobolski, Tadeusz Tomaszkiewicz, Witold Walczak, Stefan Witkowski, Alojzy Wiza.

ROK 1924
Edward Frankowski, Jan Gliński, Józef Grodzki, Ignacy Jałoszyński, Feliks Januszewski, Bernard Kończal, Marian Lapis, Stefan Pawela, Marian Strzelczyk, Edmund Tórz, Roman Zakrzewski, Henryk Zalewski, Jan Ziółkowski.

ROK 1925
Jan Bogdas, Zbigniew Borczowski, Kazimierz Chojnacki, Bolesław Drygalski, Michał Frankenberg, Stefan Galantowicz, Roman Gawrych, Henryk Kaszyński, Józef Kaźmierczak, Seweryn Kozłowski, Alfons Ludwichowski, Tadeusz Michalski, Stanisław Mojecki, Franciszek Nawrocki, Klemens Pawlak, Michał Siemianowski, Roman Sułkowski, Aleksander Szymanski, Franciszek Tarka, Alojzy Zawadzki, Zbigniew Śmielecki, Jarogniew Śmieleck, Tadeusz Zieliński.

ROK 1926
Józef Borys, Marceli Dajewski, Stanisław Deskowski, Mieczysław Gadzinowski, Franciszek Jaroszewski, Kazimierz Jax, Konrad Jaźdźewski, Florian Krygier, Marian Kwapiszewski, Stefan Michalski, Roman Mróz, Dominik Pogłodziński, Jan Putz, Władysław Samułski, Edmund Słabęcki, Tadeusz Sobaszek, Edmund Sonnenberg, Zygmunt Sonnenberg, Zygmunt Swinarski, Benon Tomaszewski, Józef Wełniak, Zygmunt Witkowski, Aleksander Woźniak, Alfred Wrzesiński.

ROK 1927
Józef Bautsch, Władysław Bielicki, Stanisław Biniecki, Edmund Borecki, Jan Bosacki, Bolesław Ciepielowski, Mieczysław Figas, Stanisław Haberko, Witold Idziński, Tadeusz Janicki, Stefan Jezierski, Franciszek Kopernik, Antoni Koziełł, Jerzy Leszczyński, Mieczysław Łyczyński, Roman Majchrzak, Stefan Mydlach, Marian Nitka, Adam Parliński, Antoni Paul, Florian Pierański, Józef Pietrzak, Jerzy Rozmulski, Franciszek Schmidt, Albin Staniszewski, Stanisław Szołkowski, Włodzimierz Turowski, Bolesław Urbański, Witold Walter, Roman Wróblewski, Kazimierz Zalewski, Juliusz Znaniecki.

ROK 1928
Apolinary Awiżeń, Jan Berlik, Konrad Bernacki, Adam Borys, Adam Boznański, Antoni Chałas, Stanisław Czechowicz, Czesław Dominiczewski, Marian Gadziński, Teodor Grodzki, Bolesław Jagodziński, Bolesław Kędzierski, Adam Kołaczkowski, Zdzisław Kołaczkowski, Marian Krzyżaniak, Władysław Kubicki, Władysław Lewandowski, Kazimierz Michalak, Bolesław Michalski, Napoleon Neumann, Zbigniew Neumann, Edmund Nowakowski, Walenty Nowakowski, Bogdan Nowicki, Bolesław Pawlak, Bronisław Pluciński, Krzysztof Rozmuski, Bogdan Skrzypczak, Wiesław Strzelecki, Tadeusz Szarek, Antoni Szołkowski, Marian Szumski, Hieronim Szybowicz, Wiktor Trepiłowski, Klemens Wiśniewski, Juliusz Witkiewicz, Zdzisław Wójciak, Stanisław Zakrzewski, Edmund Zieliński, Janusz Żmijewski.

ROK 1929
Franciszek Berlik, Edward Borsz, Stefan Cieśliński, Alfred Czarnota, Kazimierz Dajewski, Alojzy Frankowski. Henryk Frankowski, Florian Gawrych, Józef Gerszt, Zbigniew Glessmann, Konrad Grobelny, Ludwik Janiszewski, Zbigniew Kamiński, Zygmunt Karaśkiewicz, Edmund Kasprzyk, Czech Kowalewski, Florian Krawczyński, Seweryn Kruszczyński, Leon Kwaśnik, Tadeusz Lempe, Alfons Lewandowski, Lucjan Nowakowski, Leonard Nowicki, Zygmunt Osika, Tadeusz Owczarzak, Teofil Piotrowski, Witold Porankiewicz, Sylwester Posłuszny, Marian Reszelski, Zygmunt Siekierski, Alfred Siniecki, Klemens Sikorski, Marian Skweres, Leon Skubiszyński, Jan Słomkowski, Jan Stolcman, Kazimierz Swierkowski, Franciszek Tata, Bogdan Tokarski, Tadeusz Urbański, Dominik Włodarski, Henryk Zdrojewski.

ROK 1930
Edmund Banach, Teodor Bartecki, Roman Berkowski, Feliks Bock, Roman Braniecki, Henryk Bąk, Alfred Ciesielski, Kasper Dębosz, Zbigniew Dzianott, Zygmunt Gajżewski, Bronisław Galas, Władysław Jarecki, Kazimierz Jurek, Florian Karpiński, Jan Kaszyński, Bogumił Kołaczkowski, Kazimierz Kottowski, Henryk Krawczyk, Mieczysław Kubicki, Władysław Lisiecki, Edgar Lissowski, Franciszek Łubecki, Franciszek Malinger, Tomasz Malisz, Bronisław Napierała, Alfred Nowaczkiewicz, Aleksander Nowak, Kazimierz Nowak, Kazimierz Pawłowski, Czesław Pęczkowski, Edmund Popek, Wacław Roehr, Feliks Siemianowski, Mieczysław Siudziński, Stanisław Skibiński, Marian Skrzypczak, Gerard Sobecki, Kazimierz Sojka, Jan Stachecki, Bolesław Szołkowski, Witold Szymańkiewicz, Stefan Szymanski, Edmund Stachowiak, Zenon Szłapczyński, Wiktor Swirski, Czesław Uciński, Henryk Warkoczewski, Franciszek Weichbrod, Edmund Wengerek, Józef Wreliński, Kazimierz Wieruczewski, Augustyn Wojtowicz, Bronisław Wolek, Ferdynand Wolinski, Roman Wojciak, Telesfor Zieliński, Zbigniew Żak, Wiktor Żelawski.

ROK 1931
Bolesław Alejski, Klemens Algusiewicz, Kazimierz Badylak, Czesław Dolny, Jan Figas, Aleksy Frąckowiak, Antoni Galantowicz, Henryk Galas, Edward Górski, Zygmunt Krysiński, Ignacy Lemański, Damazy Małolepszy, Antoni Nowak, Telesfor Nowak, Mieczyslaw Noskowiak, Florian Obarski, Zefiryn Pieniężny, Tadeusz Roessner, Stanisław Rudy, Czesław Sytek, Stanisław Sokulski, Roman Śmielecki, Józef Świecicki, Alojzy Świtalski, Dominik Świecichowski, Walerian Zalewski.

ROK 1932
Bernard Blum, Stefan Breithaupt, Alfons Bruch, Tadeusz Chrząszcz, Józef Ciesla, Bogdan Chwiałkowski, Bernard Ciesielski, Feliks Cieślewicz, Aleksander Dzianott, Leonard Dziurdzia, Eugeniusz Echaust, Henryk Fischer, Zbigniew Gorazdowski, Marian Haberko, Franciszek Hybza, Józef Jabłonski, Mieczyław Kaczor, Stanisław Konieczka, Stefan Kozłowski, Aleksander Kubiak, Kazimierz Kulpinski, Paweł Laudowicz, Antoni Maciejewski, Franciszek Malinowski, Feliks Nowak, Robert Nowicki, Jerzy Metelski, Aleksander Rozmiarek, Henryk Różakolski, Kazimierz Sikorski, Jerzy Szymanski, Aleksander Tokarski, Stefan Trzebny, Zygmunt Zdrojewski, Ksawery Swiniarski, Kazimierz Słowiński.

ROK 1933
Gwidon Brączkowski, Alfons Bruch, Jan Cabański, Dominik Ciemnoczołowski, Bernard Ciesielski, Ireneusz Figas, Czesław Gawrych, Czesław Konarkowski, Henryk Lampasik, Feliks Nawaczewski, Marian Piotrowski, Bernard Plewinski, Józef Pućka, Mieczysław Pućka, Teodor Raduła, Marian Rafiński, Paweł Schmidt, Stefan Sławinski, Józef Szłapczyński, Kazimierz Wojciechowski, Zbigniew Wojciechowski, Józef Bąkowski, Czesław Blaszka, Leon Bukowski, Dionizy Ciemnoczołowski, Józef Cieśla, Nikodem Hernes, Aleksander Kubiak, Leon Pacholski, Leon Szymczak, Wacław Wójciak, Antoni Wilk.

ROK 1934
Konrad Barcikowski, Marian Benkowski, Erwin Beyer, Miron Białochowski, Lech Bykowski, B. Eichstaedt-Dembowski, Karol Henryk Franosch, Edward Gliszewski, Marian Górski, Witold Hensel, Kazimierz Hołoga, Franciszek Kozłowski, Edward Paulus, Teodor Perczak, Seweryn Przybył, Stanisław Sztukowski, Bolesław Szymankiewicz, Roman Szymański, Franciszek Wesołowski, Czesław Wieczorek, Roman Wieczorkiewicz, Józef Wojciechowski, Wacław Wymysłowski, Bogdan Algusiewicz, Feliks Górski, Bolesław Gruiński, Roman Konwiński, Stanisław Kotecki, Władysław Magoński, Leon Mendyka, Leon Nowak, Włodzimierz, Nykowski, Edmund Pawłowski, Bogdan Pieprzycki, Marian Tabaka, Henryk Trafalski, Bogdan Tułodziecki, Józef Wrzesiński.

ROK 1935
Jan Baranowski, Stanisław Boguszewicz, Stanisław Domański, Henryk Dzianott, Józef Katafiasz, Bernard Klimczak, Zdzisław Koczurowski, Henryk Krysztafkiewicz, Jan Małecki, Stanisław Micuła, Bronisław Mraczek, Edmund Musiał, Tadeusz Nowak, Józef Olejniczak, Mieczysław Osika, Tadeusz Pawlak, Witold Posłuszny, Leonard Plewiński, Marian Różakolski, Adam Sikorski, Konrad Siwiecki, Stanisław Słomkowski, Ryszard Stypiński, Stefan Sztyma, Leon Świtalski, Tadeusz Wyrembek, Zbigniew Zawodny, Henryk Zobel, Konrad Zieliński.

ROK 1936
Tadeusz Andrzejewski, Joachim Borys, Edmund Cabański, Kazimierz Grzegorski, Romuald Hensel, Konrad Juraszek, Zbigniew Katerla, Czesław Klawiter, Ludwik Kowalewski, Jan Skalski, Joachim Staniszewski, Józef Staszak, Józef Walczak, Feliks Właźliński, Stefan Woźniak, Wawrzyniec Bera, Zbigniew Gądziński, Jan Goiński, Marian Gruiński, Antoni Kubiak, Wiktor Kucera, Marcin Lenartowicz, Bolesław Mizerka, Henryk Mokracki, Witold Pieniążek, Alojzy Piotrowski, Stanisław Popek, Wiesław Powidzki, Jan Przyborski, Julian Romańczyk, Franciszek Turowski, Zygmunt Zalewski, Walenty Zawodny.

ROK 1937
Tadeusz Czermiński, Tadeusz Dziel, Adam Gądziński, Edmund Górnaś, Ludwik Jerzak, Wacław Jóźwiak, Feliks Jędraszczyk, Bolesław Kaczmarek, Kazimierz Kiełmiński, Edward Klimczak, Leon Łuka, Mieczysław Małecki, Florian Michalak, Marian Misiek, Tadeusz Napierała, Antoni Niedźwiedziński, Czesław Paprocki, Walerian Pawlak, Zygmunt Pawlak, Zenon Priebe, Jan Sikorski, Julian Śmielecki, Józef Stranz, Włodzimierz Szelmeczka, Józef Szubert, Witold Szymkowiak, Józef Tempski, Eugeniusz Wróblewski, Kazimierz Zbanyszek.

ROK 1938

Zdzisław Badylak, Bogdan Ciemnoczołowski, Edmund Doberschutz, Wacław Dolatkowski, Jan Domański, Jan Dziedziak, Hieronim Dziel, Stanisław Garstka, Zdzisław Gołembowski, Jan Goździewicz, Czesław Günther, Piotr Halicki, Jerzy Jaśkiewicz, Władysław Jażikowski, Wacław Kanarek, Tadeusz Klimczak, Ludwik Kozłowski, Henryk Krzyślak, Zdzisław Kurczyk, Mieczysław Majewski, Konrad Małuszek, Mieczysław Milewski, Henryk Nowakowski, Władysław Nowicki, Jerzy Plewinski, Wacław Polaski, Tadeusz Pomin, Edward Roens, Włodzimirz Sojka, Jerzy Szelmeczka, Apolinary Szyperski, Edmund Tomczak, Romuald Wengerek, Michał Wierzchaczewski, Stanisław Włódarczyk, Edward Wojciechowski, Feliks Wydra, Alfons Zieliński.

ROK 1939

Edmund Cieślewicz, Hubert Franosch, Kazimierz Grotowski, Stefan Henkel, Edward Jarzembicki, Jan Kolanowski, Józef Kowalski, Bolesław Krawczynski, Michał Lawrenz, Tadeusz Lisiak, Stefan Molek, Józef Różycki, Wojciech Steller, Kajetan Świtalski, Jan Wojtczak, Ludwik Zgrajek, Zbigniew Antkowiak, Henryk Białecki, Józef Bielawski, Lech Ciesielski, Czesław Danielewicz, Leon Dominiczak, Hieronim Dzionek, Witold Gaworzewski, Bernard Grzechowiak, Marian Hądzlik, Jerzy Holka, Bernard Kubiak, Mieczysław Mikołajewski, Zenon Piotrowski, Tadeusz Stranz, Janusz Szałkowski, Henryk Wojciechowski.



                          Spis Absolwentów Liceum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie od 1945 r.
ROK 1945 

Tadeusz Bartkowiak, Kazimierz Cerkaski, Marian Drapikowski, Tadeusz Fik, Bogdan Fikowski, Henryk Frąckowiak, Roman Gieryn, Marian Graczyk, Jerzy Jóźwiak, Józef Koperski, Józef Kroll, Henryk Małecki, Mieczysław Matuszewski, Tadeusz Michalak, Zygmunt Müller, Roman Nowakowski, Henryk Pończak, Marian Robakowski, Alojzy Sajkowski, Henryk Siwa, Józef Sobkowiak, Józef Sojka, Rafał Staszewski, Henryk Urbaniak, Marian Utecht, Tadeusz Wojda, Edward Gawrych – Żukowski.
  ROK 1946 
Wydział humanistyczny 

Janusz Alwin, Władysław Beliniak, Kazimierz Berezowski, Marian Dziel, Jerzy Foltynowicz, Jerzy Galubiński, Heliodor Grabias, Florian Hajka, Aleksander Hylak, Edward Idziak, Tadeusz Kaźmierski, Eugeniusz Kolny, Jan Koziński, Tadeusz Kruszczyński, Stanisław Krzyślak, Roman Lewandowski, Zenon Neumann, Stefan Niedzielski, Stanisław Osten – Sacken, Stanisław Pawłowski, Antoni Pietrzykowski, Włodzimierz Rabski, Józef Sacha, Walenty Skotarczak, Stanisław Sobkowski, Bogumił Stanek, Godysław Eugeniusz Staszak, Zbigniew Świtalski, Edmumd Szymański, Jerzy Topolski, Leon Tyszkiewicz, Stefan Wróblewski, Michał Żmijewski, Henryk Bamber, Wenaucjusz Baraniak, Józef Cieplik, Bernard Czajka, Jerzy Guziałek, Mieczysław Jański, Edmund Jóźwiak, Marian Krysin, Józef Marciniak, Antoni Mrówczynski, Czesław Ober, Włodzimierz Perliński, Łucjan Ronduda, Jarosław Zieleziński. 

Wydział matematyczno - fizyczny 

Seweryn Brzeski, Aleksander Figas, Zbigniew Gatniejewski, Kazimierz Hernes, Kazimierz Kaźmierczyk, Zbigniew Kędzierski, Marian Klessa, Florian Klimczak, Zbigniew Kłossowski, Zdzisław Knast, Heliodor Kolny, Tadeusz Kordyl, Jan Kowalczyk, Marian Kucza, Gwidon Olejnik, Józef Przybylski, Zbigniew Przybylski, Zbigniew Raszczuk, Włodzimierz Rohloff, Czesław Silski, Klemens Siwka, Marian Stawniak, Henryk Soroczka, Łucjan Turowski.
ROK 1947
Wydział humanistyczny 

Jerzy Cichowicz, Bogusław Cieślewicz, Janusz Englert, Ludwik Gadziński, Heliodor Jankiewicz, Bogdan Kanclerz, Jan Krzyślak, Bogdan Łukaszewski, Karol Margowski, Stanisław Mizerka, Jerzy Muszyński, Krzysztof Osten – Sacken, Jerzy Pawlak, Edward Pietrzak, Stanisław Puchała, Jan Semlkowski, Ferdynand Wojtowski, Ryszard Degórski, Antoni Dobosiewicz, Zygmunt Głowacki, Kazimierz Gołaski, Stanisław Jakowicz, Mieczysław Jóźwiak, Ireneusz Kamiński, Jurek Kordoński, Kazimierz Kozanecki, Józef Kozłowski, Marian Krzyślak, Edmund Kurczodyna, Zygmunt Kurowski, Tadeusz Leśniewicz, Gwidon Łysiak, Kazimierz Matczyński, Jerzy Mikołajewski, Leon Polus, Henryk Przybylski, Andrzej Skupieński, Henryk Stoka, Roman Sych, Jerzy Szews, Bogumił Szymot, Marian Tyczyński, Rajmund Wiśniewski, Stanisław Zamiar, Tadeusz Zboiński, Andrzej Zeyland. 

Wydział matematyczno - fizyczny 

Włodzimierz Alwin, Tomasz Hutter Czapski, Leonard Domagalski, Marian Flisiak, Włodzimierz Gallus, Adam Gatniejewski, Witold Hipsz, Andrzej Kaczor, Marceli Kasprzak, Stanisław Kropidłowski, Zygmunt Kubacki, Stefan Mielcuszny, Kazimierz Mizerka, Henryk Neldner, Zdzisław Pawlus, Feliks Polcyn, Bolesław Sacha, Kazimierz Sacha, Wacław Samborski, Adam Silski, Alfred Józef Starczewski, Włodzimierz Sych, Bogusław Woźny, Tadeusz Czajka, Sylwester Dominiczak, Władysław Dziedzic, Jarosław Engler, Jan Filek, Bogdan Galubiński, Mieczysław Garski, Przemysław Glińczyński, Zygmunt Hanke, Antoni Janus, Tadeusz Kaczmarek, Jerzy Kański, Zygmunt Klimacki, Bogusław Koczorowski, Tadeusz Kończak, Lech Kucharczyk, Jerzy Kunikowski, Franciszek Mikołaj, Czesław Nadolny, Henryk Namysł, Marian Nowicki, Zdzisław Olbrychtowicz, Kazimierz Ostojski, Janusz Pawłowski, Seweryn Pejka, Kazimierz Smuglewicz, Włodzimierz Sowiński, Stefan Stachurski, Jan Szymczyk, Zbigniew Topolski, Henryk Utecht, Longin Woźny, Kazimierz Zamiara, Janusz Katafiasz, Zenon Budniak, Stanisław Gunther, Zygmunt Habecki, Jacek Łeski, Jan Ziętek.

ROK 1948
Wydział humanistyczny
Walerian Buczkowski, Florian Ciesielski, Henryk Dankowski, Zdzisław Drzewiecki, Eugeniusz Gracz, Ewaryst Jakubowski, Alfons Jasiński, Zefiryn Jóźwiak, Henryk Lesiński, Tadeusz Łabędzki, Alfons Mikołajczak, Eugeniusz Nowak, Tadeusz Nowak, Jan Ochociński, Franciszek Ożdżyński, Stanisław Parliński, Włodzimierz Reformat, Stanisław Samborski, Stefan Szkudlarek, Bogdan Wachowiak, Kazimierz Walczak, Henryk Wietrzykowski, Mieczysław Występski, Klemens Zwolankiewicz, Zdzisław Boroński, Jan Cegielski, Edward Gaziński, Jerzy Górecki, Henryk Jankowiak, Stefan Kowalski, Tadeusz Kraśny, Florian Kulczyński, Eugeniusz Kulis, Henryk Lisowski, Władysław Pieleszek, Stefan Pietrzak, Florian Przybylski, Józef Przybylski, Zbigniew Baranowski, Henryk Gawroński, Tadeusz Gawroński, Marceli Kapciński, Henryk Maćkowiak, Teofil Mokracki, Czesław Mucha, Bogusław Puchalski, Czesław Sadowski, Aleksander Sosna, Marian Szymkowiak, Dominik Trawka, Eugeniusz Urbański, Włodzimierz Wilke, Bolesław Nowak, Antoni Cerkawski. 

Wydział matematyczno - fizyczny 

Henryk Balcerek, Leopold Bartkowski, Jerzy Cembrowicz, Eugeniusz Czajka, Henryk Drela, Leszek Galubiński, Piotr Kaczyński, Wiktor Koliński, Edmund Kuś, Wojciech Osiński, Leon Piasecki, Edmund Utecht, Jan Wilkosz, Jan Zięty, Stefan Antczak, Henryk Bienicki, Mieczysław Dams, Witold Goeldner, Janusz Grabarek, Włodzimierz Heliński, Tadeusz Jankowski, Zygmunt Kuźmierski, Zenon Kończak, Eugeniusz Kończal, Czesław Pietrzak, Wojciech Podwapiński, Ryszard Pluciński, Adam Saskowski, Mieczysław Skupin, Juliusz Stachurski, Bronisław Stołowski, Zdzisław Szelągowski, Bogdan Szulczewski, Maksymilian Walczak, Adam Warzyniak, Zygmunt Wawrzynkiewicz, Witold Woźniak, Zygmunt Zamiar, Zdzisław Zygmaniak, Jerzy Baranowski, Mieczysław Cieślewicz, Bogdan Czerwiński, Jerzy Czerwiński, Stanisław Fojtowicz, Juliusz Grylewicz, Ryszard Holka, Marian Kaszyński, Czesław Kaźmierczyk, Stanisław Konieczny, Konstanty Kozłowski, Czesław Kurowski, Wojciech Kuśnierek, Aleksander Manicki, Kazimierz Owczarzak, Marian Palewodziński, Janusz Patelski, Zbigniew Patelski, Konrad Pilarowski, Jacek Pollak, Władysław Sochomski, Jerzy Szubert, Bolesław Wojciechowski, Jacek Zielenkiewicz. 

ROK 1949
Wydział humanistyczny 

Apolinary Bittner, Dyonizy Czajka, Henryk Fonfara, Michał Hoffmann, Stefan Kardach, Henryk Kasperski, Zygmunt Kędzierski, Tadeusz Kłossowski, Witt Książek, Stefan Kubiak, Stanisław Miskiewicz, Andrzej Perż, Stanisław Pytlowski, Stanisław Rosicki, Janusz Sander, Mieczysław Stypczyński, Kazimierz Śliwiński, Stanisław Śrama, Jerzy Tokarski, Józef Włodarczak, Marian Ziętek. 

Wydział matematyczno – fizyczny 

Tadeusz Goźdź, Bogdan Abramczyk, Zenon Borkowicz, Jerzy Bukowski, Antoni Bury, Tadeusz Czaprowicz, Zenon Filipiak, Mścisław Głuch, Bogdan Kaczor, Stanisław Kałużny, Mieczysław Kaźmierski, Ryszard Koniczek, Marian Konieczyński, Romuald Korzeniowski, Aureliusz Marek, Czesław Michalak, Mieczysław Molski, Julian Obiegły, Zbigniew Pohl, Bogdan Ptak, Alfons Pućka, Tadeusz Rożek, Wiesław Różanek, Zdzisław Stephan, Marian Szczepaniak, Adam Wętkowski. 

ROK 1950
Wydział humanistyczny 

Stanisław Brzost, Jerzy Garski, Zygfryd Gierz, Edmund Jańczak, Janusz Jeljaszewicz, Leszek Kil, Kazimierz Komka, Marian Kretkowski, Bronisław Kuchowicz, Kordian Kunicki, Włodzimierz Łykowski, Marian Łyskawa, Jerzy Michalak, Jerzy Mrugasiewicz, Edward Niesuchorski, Wacław Omelański, Zbigniew Pater, Zygmunt Pinkowski, Jerzy Priebe, Zenon Radoła, Zenon Rolewicz, Ryszard Rutkiewicz, Leonard Sikorski, Janusz Szymonowicz, Kazimierz Pejka, Antoni Rezler. 

Wydział matematyczno – fizyczny 

Wiktor Adamkiewicz, Mieczysław Cieślewicz, Henryk Glinkowski, Ryszard Grubecki, Zbigniew Janicki, Jerzy Kaczmarek, Ryszard Kaczmarek, Mieczysław Kierzkowski, Jerzy Koschany, Zygmunt Koteras, Stanisław Kowalski, Jan Laskowski, Kazimierz Matecki, Wiktor Metzger, Jan Pic, Stanisław Polcyn, Tadeusz Przybylski, Jerzy Rysiewski, Kazimierz Sędzikowski, Olgierd Skibski, Miłosz Śmigielski, Marian Urbaniak, Ludwik Zdzuj, Henryk Furmaniak, Wojsław Gliszczyński. 

ROK 1951
Alfred Ignasiak, Jan Michalak, Jacek Zieliński, Marian Zejdlewicz, Wiktor Tomaszewski, Andrzej Szafrański, Kazimierz Strzelecki, Zdzisław Staude, Stanisław Sobczak, Dyonizy Sobierajski, Aleksander Smółka, Janusz Skupin, Mieczysław Rębiarz, Antoni Puzio, Bernard Pawłowski, Ryszard Pater, Jerzy Nakulski, Marek Miłowski, Eugeniusz Michalczak, Witold Knast, Stanisław Janowiak, Bogdan Jakubowski, Aleksander Göldner, Krzysztof Golankiewicz, Zygmunt Drejza, Krystian Banach, Staniław Wygralak, Teofil Gaczkowski, Józef Andrzejczak, Władysław Arciszewski, Henryk Biadasz, Marian Babirecki, Kazimierz Bilski, Zbigniew Derwich, Stanisław Bara, Ryszard Domagalski, Mikołaj Dmitriew, Witold Gronwald, Piotr Grabowski, Henryk Jaskulski, Zygmunt Jóźwiak, Hieronim Kaczmarek, Adam Krzyślak, Filip Leichert, Ireneusz Łepski, Michał Maciejewski, Jan Majcherkiewicz, Zdzisław Pawłowski, Józef Pękała, Władysław Perlicki, Wiesław Romanowski, Tadeusz Skweres, Lech Staniszewski, Jerzy Stefański, Wiktor Strzyżewski, Ryszard Swędrzyński, Jarosław Szews, Jerzy Walczak, Hieronim Wikarski, Franciszek Zawierucha, Bogdan Zbyszewski, Janusz Boroński, Józef Czech, Feliks Dietrich, Jerzy Gawałkiewicz, Leszek Górski, Tadeusz Harasimowicz, Ryszard Heliński, Wacław Kasprzak, Lech Kaźmierski, Ryszard Komka, Tadeusz Korobacz, Stanisław Kucharski, Romuald Kujawski, Olgierd Lubawy, Jerzy Łukomski, Marian Matyaszczyk, Jan Napiątek, Tadeusz Ochomiak, Jerzy Paliński, Stanisław Paluch, Stanisław Pohl, Julian Raszke, Tadeusz Sawiński, Remigiusz Szykowny, Jerzy Wiśniewski, Tadeusz Zięty. 

ROK 1952 

Henryk Blechacz, Florian Ciesielski, Zdzisław Burzyński, Zdzisław Ciesielski, Tadeusz Drela, Aleksander Drzewiecki, Wojciech Gronek, Konrad Hańczyk, Mieczysław Jung, Tadeusz Kaczmarek, Jerzy Kinder, Władysław Koźlarek, Włodzimierz Kunc, Stefan Mielewczyk, Wiesław Serba, Jerzy Polcyn, Bogdan Matuszewski, Mirosław Mrall, Ryszard Powierza, Ireneusz Sikorski, Janusz Stelter, Jan Sych, Stanisław Szczudło, Stanisław Szymczyk, Edmund Wetkowski, Włodzimierz Adam, Stefan Bartkowiak, Rajmund Blaszkowski, Kazimierz Borowiak, Henryk Chmielewski, Zdzisław Chudy, Tadeusz Frankowski, Jerzy Frąckowiak, Aleksander Kaszowski, Zbigniew Kierzkowski, Mirosław Kmieciak, Czesław Kneblewski, Ryszard Krupski, Tadeusz Mościński, Zenon Nowak, Mieczysław Ogórkiewicz, Leon Sadowski, Wojciech Stankowski, Jerzy Szafirski, Witold Szkudlarek, Edmund Weiss, Andrzej Wypustek, Bogusław Celiński, Wacław Kiełczewski, Henryk Kukla, Marian Kukla. Janusz Przyłucki 

ROK 1953 

Ryszard Antczak, Włodzimierz Budzyński, Ludwik Gronwald, Kazimierz Jankowski, Zenon Kulas, Teodor Pawłowski, Andrzej Schmidt, Jan Zbyszewski, Aleksander Zawacki, Jerzy Szczepański, Lechosław Dworzański, Jan Ćwikliński, Włodzimierz Andersch, Zenon Zdzuj – Zdanowski, Marian Walendowski, Wojciech Błaszczyński, Jerzy Frankowski, Jerzy Popiołek, Tadeusz Smykowski, Władysław Kozłowski, Irena Chojnacka, Jan Grzeczka, Marek Grzybowski, Jadwiga Hańć, Witold Hernes, Miron Husar, Jerzy Kaźmierczak, Henryk Klimczak, Gertruda Kujawska, Wojciech Łuczewski, Janusz Małecki, Wiesław Muśnicki, Mieczysław Patalas, Tadeusz Piasecki, Longin Rutecki, Czesław Rysmann, Roman Szambelańczyk, Włodzimierz Taczak, Stanisław Wierzbicki, Zdzisław Wojtkowiak, Adam Zieliński, Jan Ziętek, Bronisław Zacharka, Ludwik Zieliński, Stefan Zamiara, Rudolf Wlezien, Mieczysław Szurko, Andrzej Paliński, Józef Pietrzak, Edmund Lisiecki, Zenon Michalski, Gabriel Gawroński, Leonard Sobczak, Ryszard Holzer, Alfons Sikorski, Eugeniusz Korpys. 

ROK 1954 

Stanisław Antczak, Tadeusz Bogajewski, Jan Makowski, Kazimierz Jankowski, Kazimierz Samulski, Tadeusz Perlicki, Zbigniew Metzger, Kazimierz Krzyżaniak, Włodzimierz Januchowski, Witold Warlich, Czesław Kubicki, Marian Frąckowiak, Jerzy Soszyński, Jerzy Mania, Ryszard Żmuta, Władysław Pikies, Kazimierz Sobota, Bolesław Kowalczyk, Bolesław Spachacz, Tadeusz Kozubiński, Ryszard Kędzierski, Stefan Gantkowski, Jerzy Musiałowicz, Marian Święcichowski, Stanisław Bendowski, Edmund Cieślicki, Olgierd Frankowski, Waldemar Godek, Jan Janik, Hanna Kasprzak, Jan Senkus, Zenon Woźniak, Izydor Woźniak, Jerzy Zboiński, Marek Romanowski, Ziemowit Bownik, Gabriela Hańć, Longin Petluk, Marian Szczepański, Zygmunt Taczak, Władysław Szrajbrowski, Barbara Sosnowska, Julian Rzepczyński, Paweł Rakowski, Adam Nieborak, Kazimierz Melcer, Benedykt Marciniak, Henryk Małowiński, Ewaryst Kwaśniewski. 

ROK 1955 

Jędrzej Pietrzak, Jan Rymaszewski, Józef Figiel, Leszek Pawłowski, Ireneusz Swora, Józef Kil, Jerzy Pluciński, Kazimierz Augustynowicz, Edward Szopny, Ryszard Formalik, Romuald Zawada, Maciej Wiśniewski, Zenon Pawłowski, Zdzisław Lach, Zdzisław Grządzielski, Ryszard Kasprzyk, Jakub Grochowalski, Zygmunt Balcerek, Tadeusz Smyczyński, Tadeusz Hermann, Apolinary Jędrzejczak, Zenon Ligaszewski, Jan Gąsiorek, Andrzej Karwacki, Edward Machiński, Zygmunt Pawlak, Andrzej Mrówczyński, Henryk Sobczak, Janina Szklarz, Lesław Kaszyński, Rafał Wierzelewski, Roman Kędzierski, Hieronim Kaźmierczak, Alfred Łukomski, Jan Kowalczyk, Kazimierz Dąbrowski, Maria Dąbrowska, Aleksandra Buhl, Alicja Chybziak, Franciszek Klimczak, Barbara Makowska, Klaudia Dmitriew, Zygfryg Rudłowski, Aleksander Frankowski, Jerzy Hemmerling. 

ROK 1956 

Stanisław Fiedukiewicz, Stefan Jajor, Włodzimierz Jęczkowiak, Janina Mrówczyńska, Jerzy Ochotny, Anna Samulska, Barbara Serba, Janina Wieczorek, Eugenia Wieczyńska, Danuta Kwiatkowska, Wanda Majchrzak, Maria Niewiarowska, Irena Ptak, Danuta Starczewska, Krystyna Tuchowska, Anatol Adamski, Zofia Jaskulska, Aleksandra Kozłowska, Maria Padalak, Genowefa Szykowna, Szczęsny Golimowski, Stanisława Soberska, Marian Kowalczyk, Lech Kowalski, Bogumiła Hensel, Helena Karbowiak, Teresa Kasperska, Ryszard Kędzierski, Maria Kowalska, Edward Rabinek, Waldemar Wierzykowski, Teresa Szymańska, Maria Zakrzewska, Bronisław Bekasiński, Wacław Charzewski, Jerzy Grzesiecki, Róża Jaskólska, Jerzy Matuszewski, Ludwik Sakowicz, Bogdan Żółtowski, Maria Bełtowska, Maria Cerkaska, Aleksander Hoffmann, Bożena Krawczyk, Zygmunt Kwiatkowski, Marian Leśniewski, Andrzej Ogórkiewicz, Stanisław Pietrzak, Anna Raczyńska, Władysław Gulewicz, Jerzy Walaszczyk, Wanda Kupczyk, Krystyna Woźnicka, Maria Chudzińska,
Leszek Czarnyszewicz, Renata Nadolska, Tadeusz Pawłowski, Stanisław Pic, Stefan Sekula, Danuta Sobecka, Bogna Śmigielska, Franciszek Zimny. 

ROK 1957
 
Andrzej Apolinarski, Tomasz Bogdas, Janusz Garncarek, Barbara Gramse, Leszek Gruszka, Danuta Górecka, Andrzej Hemmerling, Tadeusz Jagodziński, Paweł Kiczyłło, Krystyna Kubacka, Danuta Nowicka, Stanisław Ogórkiewicz, Andrzej Paulus, Józef Piechnik, Alicja Ritthammer, Jan Sochalski, Natalia Wasicka, Krzysztof Wojciechowski, Tadeusz Zasada, Andrzej Zieliński, Jerzy Pytlowski, Grażyna Banaszewska, Janina Chojnacka, Irena Günther, Teresa Hertig, Danuta Januchowska, Hanna Jaskulska, Irena Kaczmarek, Julitta Mischke, Aleksandra Niedbalska, Ireneusz Nowak, Janina Nowakowska, Jadwiga Pniewska, Romuald Polcyn, Teresa Rezulak, Danuta Rybwińska, Henryk Stachowiak, Mirosław Szeszuła, Krystyna Trawińska, Aleksander Wachowiak, Wiesława Wojciak, Zbigniew Adamski, Anna Biernacka, Barbara Cieślak, Janusz Chojnacki, Wiesława Henczak, Aleksander Kasprzyk, Irmina Kawecka, Marian Kaźmierski, Teresa Kiszkowiak, Maria Kowalczyk, Helena Malinger, Zdzisława Młodzikowska, Bernard Piotrowski, Ireneusz Pluciński, Marian Popek, Marian Sołtysiak, Maria Starczewska, Jan Strzelecki, Konrad Szulc, Adela Wawrzków, Michał Wilczyński, Maria Woźnicka, Kazimierz Zbiranek, Andrzej Żółć. 

ROK 1958 

Irena Aleksandrowicz, Józef Garyl, Jerzy Andrzejewski, Zygmunt Antoszak, Felicja Teresa Małecka, Aleksandra Nowicka, Janusz Staszewski, Henryk Sorówka, Danuta Maria Priebe, Witold Skrzypczak, Eugeniusz Nowakowski, Zenon Dardas, Maria Jankowska, Dariusz Malczyk, Lucjan Wieczorek, Irena Zgorecka, Halina Stryszak, Włodzimierz Zawal, Bogusław Demus, Zdzisław Radziszewski, Jerzy Bączyk, Zofia Pawlak, Donat Moskalonek, Bogdan Stochmiał, Julian Gruszka, Krystyna Heller, Ryszard Jaskulski, Włodzimierz Męski, Jerzy Jasiński, Krystyna Grzesiecka, Władysław Popek, Tadeusz Fredyk, Halina Kozłowska, Irena Kostrzewska, Andzej Wabiński,
Joanna Strzyżewska, Józef Okińczyk, Bogdan Wierzbicki, Andrzej Owczarzak, Irmina Kostencka, Lidia Klimczak, Honorata Spieczyńska, Grzegorz Grzybowski, Henryka Dominiczak, Grzegorz Błaszyński, Henryk Jeżewski, Michał Koperski, Barbara Kucyper, Helena Dobrzańska, Regina Nowaczyk, Krystyna Błaszczyk, Halina Bełtowska, Grażyna Chybziak, Marian Pawłowski, Sławomir Nowicki, Wiesław Gierz, Czesław Rónowski, Bogumiła Solarek, Maria Synoradzka, Henryk Formalik, Aleksander Niezgoda, Aldona Pawicka, Emilia Sampara, Zofia Wrzesińska, Anna Wrzesińska, Maria Borowska, Jan Wojtkowiak. 

ROK 1959 

Maria Bogajewska, Jerzy Chętka, Wiktor Dmitriew, Zdzisław Foremski, Stanisława Grotowska, Tadeusz Grześkowiak, Jan Jara, Kazimierz Kowalski, Adam Lange, Helena Molis, Alicja Pawłowska, Jerzy Roesler, Bogdan Strachanowski, Czesława Skibińska, Edward Skibiński, Krystyna Siemiątkowska, Zbigniew Scheller, Andrzej Szczudło, Irena Wittek, Gabriela Wojciechowska, Janina Jasińska, Janusz Lewartowski, Alicja Piniarska, Bogdan Skotarczyk, Maria Szeszuła, Grażyna Tafelska, Zbigniew Tietz, Maria Wiechowska, Bogdan Woldański, Wojciech Burchardt, Irena Degórska, Jerzy Dudziak, Barbara Kabacińska, Stanisław Kobielski, Stanisław Kubasik, Ryszrd Łubiński, Stanisław Nieman, Jadwiga Nowak, Teresa Obara, Stanisław Pasiciel, Mirosława Przesławska, Małgorzata Samulska, Hanna Sampara, Aleksander Smolny, Elżbieta Szubarga, Teresa Witowska, Bożena Zabór, Wiesława Ziętek. 

ROK 1960 

Karol Skrzypczak, Kazimierz Kryszak, Zofia Günther, Jerzy Witkowski, Kazimiera Szulc, Henryk Dębowski, Maria Gramza, Marian Rachowiak, Halina Szymoniak, Kazimiera Wieczorek, Jacek Szrajbrowski, Kazimierz Majorczyk, Barbara Grochowalska, Jerzy Stołowski, Jerzy Modrzejewski, Halina Kujawska, Maria Malska, Jolenta Królczyk, Ryszard Kozłowski, Jerzy Ziętek, Radosława Bembnista, Urszula Maćkowiak, Barbara Żurawska, Andrzej Wiśniewski, Błażej Kończal, Jerzy Śliwocki, Andrzej Kordoński, Bolesław Nowaczyk, Wiesława Budniak, Andrzej Bańkowski, Lubomira Dychtowicz, Andrzej Kucyper, Jerzy Siejek, Włodzimierz Kałamejka, Elżbieta Cieślewicz, Janina Pawłowska, Bronisław Szeszycki, Ryszrd Szczepaniak, Tadeusz Dyguś, Mirosław Nowaczyk, Zbigniew Konieczka, Henryk Okińczyk, Feliks Wachowski, Eugeniusz Ratajczak, Jerzy Wikaryjczyk, Andrzej Kowalewski, Wojciech Mrówczynski, Wojciech Słomian, Kr. Aldona Chnyszczanowicz, Janina Kaczor, Zdzisław Dominiak, Stanisław Majchrzak, Jerzy Krysiak, Edmund Kostyk, Mirosław Olejniczak, Jadwiga Jastrzębska, Bożena Przybylska, Krystyna Szubarga, Mirosława Parzysz, Mirosława Chęś, Elżbieta Nowosadzka, Janina Przepiera, H. Bol. Szeszycka, Maria Szymborska, Jadwiga Prech, Zdzisława Hyżak, Mirosław Bartz, Lech Nadolski. 

ROK 1961 

Zbigniew Ciesielki, Zbigniew Filipiak, Zofia Kozłowicz, Mirosława Kuczyńska, Bożena Kujawska, Czesława Kulik, Janina Mazurowicz, Bożena Otulakowska, Barbara Pazderewska, Marcin Sobota, Mirosława Sokołowska, Maria Sypniewska, Bogdana Śmiłowska, Mirosław Tomkowiak, Irena Winkiel, Stanisław Żabczyński, Jarosław Popek, Włodzimierz Bechert, Zdzisława Chłopicka, Jerzy Cholewa, Maria Górecka, Władysław Owczarek, Wojciech Pic, Jerzy Politowicz, Marek Rafiński, Wilhelm Romanczukiewicz, Hubert Sauer, Bronisław Sypniewski, Stanisław Wachowski, Marek Wesołowski, Jerzy Wittek, Mirosława Wojtkowska, Bożena Ziętek, Andrzej Ciesielski, Renata Regner, Bogdan Popek, Janusz Sekulski, Stanisław Balcerkiewicz, Zofia Dalbor, Mirosława Eliks, Janusz Gramza, Zbigniew Jarmuż, Zdzisław Jóźwiak, Radosława Kwaśniewska, Zbigniew Lewandowski, Kazimiera Łaczkowska, Bożena Malińska, Jadwiga Melinger, Bogdana Mueller, Janina Nadolska, Jacek Nitka, Jerzy Ogórkiewicz, Bogumiła Pałasik, Kazimiera Pasińska, Bogdan Pluciński, Barbara Robaszkiewicz, Bogumiła Rubel, Jerzy Siepak, Bożena Skawińska, Romuald Suszczewicz, Janina Swendrowska, Zbigniew Sypniewski, Zofia Szymborska, Czesława Wasielewska, Czesław Wąsowicz, Stanisław Zajączkowski, Bronisława Konarkowska. 

ROK 1962 

Janina Orzechowska, Jadwiga Klonowska, Zdzisław Mikuła, Jerzy Przybylski, Witold Biruk, Marian Kowalski, Włodzimierz Dąbrowski, Jerzy Spaleniak, Mirosław Góralczyk, Janusz Konieczny, Mirosława Jędrzejczak, Jerzy Kurkowski, Jerzy Smykowski, Jerzy Nowaczyk, Zbigniew Kasprzak, Stanisław Jeliński, Włodzimierz Ziętara, Adam Prech, Jacek Budasz, Szczęsny Nitka, Zdzisław Przesławski, Zbigniew Kaszuba, Jerzy Nowicki, Andrzej Dzianott, Tadeusz Bień, Jacek Jaskólski, Wojciech Nowakowski, Wiesław Lech, Bogdan Bindulski, Bogdan Wysocki, Lechosław Rożek, Jacek Banaszak, Zdzisław Podlaski, Włodzimierz Jakubek, Wojciech Skubiszak, Stanisław Kaszyński, Marek Daniel, Kazimierz Gniatkowski, Jerzy Budziński, Stanisław Majchrzak, Stanisław Mikołajczak, Andrzej Matuszewski, Jerzy Pelc, Kazimierz Pawlicki, Janusz Konieczny, Ryszard Hayn, Mirosław Zbierski, Piotr Szociński, Kazimierz Majchrzak, Grażyna Bednarkiewicz, Krystyna Nieman, Krystyna Matuła, Franciszek Olechnowicz, Tadeusz Tarnogrodzki, Bronisław Krąpiec. 

ROK 1963 

Felicja Jakubowska, Andrzej Adamkiewicz, Jerzy Olejniczak, Romuald Szczepański, Czesław Szajda, Wojciech Sytek, Felicjan Soszyński, Wojciech Sławski, Jerzy Skawiński, Józef Siewruk, Jerzy Przybylski, Stanisław Pietrowski, Zdzisław Piątek, Jacek Pawłowski, Janusz Pawlicki, Andrzej Musiałowicz, Andrzej Mroziński, Michał Matylewski, Leszek Matuszewski, Andrzej Marzec, Jacek Lewicki, Bolesław Kwiatkowski, Romuald Kozakowski, Eugeniusz Konwiński, Jerzy Kolanowski, Andrzej Hajder, Jerzy Fijał, Eugeniusz Bobkiewicz, Wiesław Bąkowski, Błażej Banaszewski, Andrzej Adamkiewicz, Aleksander Cyprych, Czesław Głowski, Robert Hombesch, Jerzy Jakubek, Wojciech Jamroziak, Stanisław Kaczmarek, Zdzisław Kołaczkowski, Jerzy Kordoński, Jerzy Kryszak, Andrzej Mietlicki, Konrad Milak, Czesław Narękiewicz, Janusz Nowacki, Aleksander Ochociński, Romuald Ogórkiewicz, Zygmunt Olszak, Witosław Pater, Henryk Pawlicki, Wiesław Pękalski, Ignacy Prądzyński, Milan Swora, Zbyszko Tafelski, Marian Wacyk, Jerzy Wasielewski, Dionizy Woźniak, Romuald Woźnicki, Jerzy Zobel. 

ROK 1964 

Marian Adamski, Hubert Bartlitz, Arkadiusz Barczak, Bronisław Borys, Jerzy Borys, Marian Ciesielczyk, Bolesław Hoszowski, Stanisław Charzewski, Ryszard Hyżak, Andrzej Jaskólski, Krzysztof Jaśkowiak, Bronisław Klimasara, Mirosław Kujawski, Szymon Jędrzejewski, Marek Kabaciński, Andrzej Nowaczyk, Michał Persona, Andrzej Przybylski, Jerzy Pawłowski, Jan Przybylski, Andrzej Rydecki, Kazimierz Senger, Tadeusz Trzaskawka, Roman Żurawski, Roman Żywica, Lech Zajączkowski, Andzej Jajor, Radosław Królak, Janusz Witowski, Ludwik Aleksy, Włodzimierz Borowczyk, Borys Brylow, Antoni Brzeziński, Karol Gieżycki, Andrzej Kaczmarek, Janusz Karbowiak, Kazimierz Konieczka, Jerzy Kosmala, Michał Kozłowski, Gordian Kuss, Jacek Łysiak, Eugeniusz Majewski, Witold Naczas, Witold Nowak, Rafał Przybylski, Janusz Rafiński, Zenon Siwiński, Bogumił Skoczyński, Ryszard Słaby, Eugeniusz Wasielewski, Andrzej Witek, Kazimierz Witowski, Lech Wojtkowiak, Zenon Zdrojewski. Stanisław Bednarek, Michał Bernard, Janusz Chybziak, Hieronim Cichoń, Jarosław Giżewski, Jarosław Hoffmann, Bogusław Jędrzejczyk, Andrzej Kapela, Andrzej Karnabal, Sławomir Kułakowski, Henryk Lewandowski, Krzysztof Lewicki, Jan Liske, Antoni Maciejewski, Ireneusz Mrożek, Jerzy Nowak, Zygmunt Prusak, Stanisław Rączka, Stanisław Roszak, Jacek Samulski, Ryszard Springer, Maciej Sytek, Jerzy Szewczyk, Kazimierz Wachowski, Jacek Wiśniewski, Tadeusz Witakowski, Eugeniusz Woźniak, Henryk Zieliński, Adam Bronz, Tadeusz Filipiak, Stafan Frenzel, Jan Goździewicz, Henryk Jastrzębski, Ryszard Kaźmierczak, Stanisław Kiełpiński, Andrzej Komosa, Wojciech Kozłowski, Ryszard Kubicki, Jerzy Kubiś, Zdzisław Łubkowski, Jan Maćkowiak, Bogdan Michalak, Antoni Michalski, Leszek Michalski, Leszek Mikuła, Mieczysław Olejnik, Aleksander Przepiera, Ryszard Reszelewski, Kazimierz Robaszkiewicz, Ryszard Siwka, Michał Stankowiak, Ryszard Szostak, Jan Wesołowski, Eugeniusz Występski. 

ROK 1965 

Witold Badylak, Wiesław Bednarkiewicz, Tadeusz Białczyk, Witold Burchardt, Eugeniusz Frąckowiak, Jerzy Greser, Michał Frąckowiak, Jerzy Janas, Aleksy Kędzierski, Aleksander Jankowski, Zbigniew Jankowski, Władysław Kania, Jan Kasprowicz, Aleksander Kędziora, Roman Manuszak, Andrzej Krysztafkiewicz, Tadeusz Landowicz, Wojciech Lewandowski, Bogdan Majchrzak, Henryk Majchrzak, Jan Młodzikowski, Marian Molski, Andrzej Nowak, Włodzimierz Święcichowski, Leszek Piskorski, Andrzej Poliński, Tomasz Przesławski, Ryszard Romaniec, Waldemar Żabczyński, Wojciech Szafran, Mieczysław Trus, Ryszard Witkowski, Andrzej Zygmunt, Marek Adamski, Grzegorz Borys, Władysław Cieszkowski, Roman Czechowski, Lesław Dolatkowski, Bogdan Dunowski, Jerzy Dyguś, Alfred Grabski, Henryk Ignaszak, Zdzisław Jaskulski, Aleksander Kiełbowski, Mieczysław Koralewski, Jerzy Kowalski, Edward Krause, Leszek Krawczyk, Marek Krzywoszyński, Lesław Łaski, Marian Mądry, Zygmunt Michalak, Jan Miler, Piotr Nitka, Stanisław Piotrowski, Józef Płotecki, Jerzy Siwka, Marian Tomczak, Grzegorz Wabiński, Andrzej Wachowski, Franciszek Wachowski, Jan Weydmann, Marian Woźnicki, Waldemar Woźnicki, Krzysztof Wyjatek, Wojciech Zdrojowy, Jan Błaszczyk, Ryszard Bruch, Jacek Bultrowicz, Zygmunt Ciesielski, Zbigniew Derychowski, Adam Dolata, Zdzisław Gryguć, Bogdan Krupowicz, Wojciech Kus, Jerzy Kwiatkowski, Andrzej Manuszak, Jan Manuszak, Antoni Mazurek, Tadeusz Michalski, Stanisław Michałowski, Andrzej Młodzikowski, Henryk Pawlak, Ryszard Pilarski, Roch Rosiewicz, Bogdan Ratajczak, Leszek Rogacz, Roman Rydlewicz, Jerzy Rzepka, Szczepan Scheffs, Ludwik Skubiszak, Mieczysław Stoltman, Andrzej Sypniewski, Marian Szymański, Dariusz Tymczewski, Adam Zieliński, Włodzimierz Zieliński, Stanisław Bittner, Ryszard Bonkowski, Jerzy Cytryński, Zdzisław Chudy, Marian Dereń, Mirosław Frankowski, Ryszard Glinkowski, Henryk Grześkowiak, Marek Haberko, Izydor Janiszewski, Zdzisław Justynowicz, Jarosław Kasiński, Józef Klapiszewski, Roman Kowalski, Andrzej Kozakowski, Antoni Krygier, Konrad Lange, Eugeniusz Langowski, Andrzej Łosiński, Mieczysław Małecki, Wojciech Małecki, Zbigniew Małecki, Zdzisław Mrówczynski, Henryk Nowicki, Wojciech Orlicki, Włodzimierz Popławski, Jerzy Szczepański, Janusz Wojciechowski, Zbigniew Zgolak, Zenon Śrama, Ryszard Mataczyński, Tadeusz Łunkiewicz, Wacław Birula. 

ROK 1966 

Ryszard Burzyński, Czesław Czapla, Jacek Czarnota, Zenon Duszyński, Wacław Gawałkiewicz, Władysław Góralczyk, Eugeniusz Grunowski, Adam Kawczyński, Zygmunt Kłosin, Roman Kozioł, Witold Krysztafkiewicz, Ryszard Paterka, Piotr Orlicki, Janusz Łaczkowski, Roman Nowaczyk, Wojciech Podborny, Marian Różański, Wojciech Sas, Halina Stróżniak, Czesław Turajski, Andrzej Trzaskawka, Andrzej Wesołowski, Bartosz Winiecki, Jan Wittebeck, Wiesław Sytek, Janina Wojcieszak, Aleksandra Kaczmarek, Marian Dymitrowicz, Michał Jóźwiak, Jan Kujawski, Józef Pyrek, Stanisław Kasprzyk, Czesław Płatek, Czesław Mróz, Zbigniew Dunowski, Wojciech Miczynski, Adam Runowski, Wacław Popek, Andrzej Pawlak, Andrzej Michał, Maciej Kotecki, Leszek Nowakowski, Ryszard Marciniak, Wojciech Uciński, Stanisław Maciejewski, January Krieger, Zdzisław Macioszek, Andrzej Kaszyński, Zbigniew Tomaszewski, Tadeusz Rzepecki, Józef Drapiński, Zbigniew Szydłowski, Władysław Kierzkowski, Jan Hetnał, Wiesław Łuczak, Andrzej Thiede, Andrzej Borys, Tadeusz Adamski, Wojciech Kotecki, Tadeusz Berlik, Roman Zdrojewski, Jerzy Andrzejewski, Jan Bąkowski, Romuald Gajewski, Józef Hennig, Piotr Jóźwiak, Wojciech Knast, Tadeusz Konieczny, Eligiusz Pnyrzanowski, Ryszard Skowroński, Tadeusz Szwarc, Tadeusz Trojanowicz, Konstanty Wiśniewski, Paweł Ciepaluk, Stanisław Kozłowski, Grzegorz Kupsik, Kazimierz Kubiak, Piotr Krzyślak, Adam Pietrowski, Kazimierz Szymczak, Apolinary Sierzchulski, Andrzej Pilarczyk, Jan Kubasik, Zbigniew Kujawski, Leszek Dopierała, Leszek Chełmikowski, Jerzy Meller, Jerzy Rafalont, Roman Szulga, Ryszard Kniaź, Józef Wachowiak, Grzegorz Rosiński, Leonard Pytel, Jacek Parliński, Wojciech Olewski, Andrzej Imbierowicz, Józef Gronowicz, Karol Pękacki, Witold Bogacz, Jan Andrzejczak, Józef Bujarski, Adam Charzewski, Michał Czarnecki, Ryszrd Szkudlarek, Włodzimierz Fischer, Janusz Wysocki, Janusz Laudowicz, Eugeniusz Jesiołowski, Leszek Krajkowski, Marian Rzymyszkiewicz, Jan Wojciechowski, Jerzy Wojtkowiak, Bernard Wilkosz. 

ROK 1967 

Adam Beym, Zbigniew Bigos, Jerzy Bożeński, Maciej Buchowski, Andrzej Budzyński, Grzegorz Fritzkowski, Leszek Grunowski, Ryszard Horodyjski, Andrzej Jasiński, Mieczysław Kiełpiński, Roman Koczorowski, Henryk Kosicki, Bogumił Kozłowski, Krzysztof Marosz, Jerzy Muszyński, Zbigniew Mytkowski, Romuald Ochotny, Krzysztof Pinkowski, Kazimierz Ratajczak, Stefan Serwin, Tadeusz Siwak, Bogusław Sobczak, Zenon Sudnik, Jan Urban, Krzysztof Bobkiewicz, Grzegorz Fischer, Andrzej Foremski, Ryszard Gawrych, Antoni Grochowalski, Jacek Hen, Eugeniusz Hofman, Janusz Jankowski, Jan Justynowicz, Zbigniew Kalinowski, Jacek Karnabal, Wojciech Kaszyński, Stanisław Konieczny, Andrzej Koszela, Zbigniew Kowalczyk, Andrzej Krawczyński, Andrzej Kryszak, Wiesław Kubiak, Lech Kujawa, Krzysztof Kąkolewski, Jan Lingas, Zdzisław Michalak, Ryszard Nowak, Paweł Olejniczak, Stanisław Piasecki, Tomasz Pluta, Zbigniew Poczekaj, Roman Popek, Krzysztof Rasiewicz, Paweł Sudoł, Marian Suszczewicz, Andrzej Szulc, Andrzej Śmigórski, Andrzej Wiśniewski, Ryszard Witajewski, Marek Wrzeszczyński, Zbigniew Zalewski, Ryszard Zamiara, Jacek Znaniecki, Janusz Centka, Andrzej Ciążyński, Szymon Charzewski, Paweł Czudowski, Leszek Dominiczak, Wojciech Haberko, Marek Jaworski, Marek Kałamejka, Antoni Krasa, Kazimierz Łobocki, Piotr Morawski, Piotr Nowak, Hieronim Olejniczak, Kazimierz Pagórski, Jerzy Pękalski, Wojciech Pilarczyk, Edward Płaczkowski, Janusz Przybylski, Andrzej Ratajczak, Romuald Rogalski, Józef Sądej, Andrzej Skowroński, Marian Skowroński, Ryszard Szalbierz, Franciszek Tomaszewski, Wojciech Wacyk, Tadeusz Witowski, Zenon Zgoła, Grzegorz Zobel, Michał Flisiak, Andrzej Gawrych, Jerzy Klechowski. 

ROK 1968 

Krzysztof Bernaciak, Hubert Borys, Paweł Burian, Ewa Kamińska, Wiesław Kląskała, Roman Koperski, Jerzy Kozłowski, Grażyna Krasowska, Iwona Krawczyk, Ewa Lisiecka, Krystyna Lubińska, Hanna Łacińska, Ryszard Łapka, Anna Nowaczyk, Hilary Ochociński, Elżbieta Olejniczk, Kazimierz Pankowski, Piotr Przybylski, Ewa Różańska, Teresa Sadowska, Szymon Siuda, Grzegorz Skibiński, Zyta Słaba, Leszek Słomczewski, Stanisław Stankowiak, Andrzej Śmigielski, Małgorzata Wierzchaczewska, Michał Wierzchaczewski, Barbara Antika, Grażyna Błaszczyk, Aleksander Chechliński, Marian Dzierżyński, Marek Frank, Barbara Hayn, Kazimierz Janiszewski, Andrzej Jankowski, Grzegorz Jesiołowski, Janusz Jóźwiak, Jolenta Jóźwiak, Maciej Kowalewski, Jan Kulczyński, Jadwiga Magnuszewska, Mirosława Maliszewska, Urszula Musiał, Marian Owczarzak, Andrzej Pazderski, Elżbieta Pietrowska, Jacek Scholtz, Aleksy Siudziński, Henryk Solarek, Alicja Szymańska, Barbara Tomaszewska, Ireneusz Wojtkowiak, Dorota Żurawska, Piotr Błaszczyk, Krzysztof Borys, Maria Bury - Burczyńska, Leonard Chojnacki, Benedykt Cierzniak, Grażyna Dobrzańska, Krzysztof Dzionek, Maria Dżygała, Zdzisław Frąckowiak, Romuald Gic, Aleksandra Jasińska, Bernard Jóźwiakowski, Andrzej Kapela, Błażej Karwowski, Maciej Kołodziejczak, Maria Kończal, Urszula Kopecka, Henryka Korzepa, Jerzy Leśniewski, Tadeusz Maciejewski, Edward Majewski, Wiesław Mikołajczak, Lech Podlawski, Karol Popiołek, Antoni Przybylski, Leszek Sufranek, Halina Szybista, Henryk Sydorowicz, Andrzej Urbanowski, Wiesława Vogel, Włodzimierz Wawrzynowski, Danuta Wittek, Marcin Bednarkiewicz, Małgorzta Cypryszak, Kazimierz Gawałek, Wojciech Góral, Jan Ignaczak, Piotr Jóźwiak, Eugeniusz Kędziora, Wojciech Kowalewski, Henryk Krajewski, Anna Kubiak, Genowefa Kujawska, Bogusław Majewski, Janina Mazurek, Elżbieta Morkowska, Aleksandra Nitka, Emilia Olewska, Stanisław Papierkowski, Elżbieta Pawlak, Ryszard Perczak, Zygmunt Pilarski, Zbigniew Powierza, Andrzej Rogalski, Joanna Rosińska, Teresa Szczygielska, Aurelia Śmiałowska, Grażyna Tymczewska, Leszek Urban, Andrzej Wargin, Witold Wegner, Zenon Witek, Jerzy Woźniak, Teresa Zakolska, Teresa Ziętek, Zenon Żuchowski, Halina Aleksy, Anna Bobkiewicz, Barbara Frąckiewicz, Janusz Furmański, Halina Gmur, Zdzisław Gołębiewski, Adam Grabowski, Wiesław Grądecki, Marek Janaszak, Danuta Janiszewska, Eugeniusz Katorosz, Zbigniew Krasa, Paweł Lawrenc, Jan Lewandowski, Elżbieta Niedbalska, Marek Perlik, Józef Pestka, Elżbieta Piechowiak, Stefan Przepiera, Ryszard Sajkowski, Marek Siniecki, Józef Szymański, Jacek Śmigórski, Agnieszka Zajdel, Piotr Zdankiewicz, Taduesz Ratajczak, Danuta Kasprzak, Antoni Nowicki, Włodzimierz Hartwich, Zbigniew Pampuch, Adam Kubiak. 

ROK 1969 

Jacek Bogacz, Aleksander Brzóstowicz, Danuta Konieczna, Wojciech Kowalski, Maria Adamkiewicz, Mieczysław Bednarczyk, Teresa Wiśniewska, Krystyna Wojdyło, Zenon Zamiar, Anna Kowalska, Jarosław Staszak, Halina Szajda, Grażyna Uryzaj, Dorota Wachowiak, Maria Peikert, Leszek Puternicki, Janusz Robaszkiewicz, Andrzej Rzepka, Maria Nieman, Mirosława Niedbalska, Stanisław Malinger, Krzysztof Maikór, Michał Mrówczyński, Stanisław Pacerz, Wojciech Pawlak, Aleksandra Mazurek, Wojciech Mroczkowski, Franciszek Marciniak, Alina Marcyniak, Zbigniew Kośmicki, Maria Kusz, Aleksander Lewandowski, Henryk Lipczyński, Teresa Łużyniak, Ewa Kaczmarek, Maria Kołodziejczak, Urszula Kostrzewska, Maria Bąkowska, Grzegorz Gliniewicz, Włodzimierz Grygiel, Andrzej Hankiewicz, Piotr Drzazgowski, Maria Kubacka, Maria Kończal, Czesław Klimowicz, Maria Kędziora, Henryk Kulczyński, Paweł Kucharski, Andrzej Kubiak, Janina Popek, Wojciech Malinger, Ewa Litobarska, Urszula Sudoł, Maria Sławińska, Leszek Recki, Krystyna Śliwocka, Krystyna Szyszka, Tadeusz Szubert, Halina Szkudlarek, Ewa Szalbierz, Maciej Wydra - Nawrocki, Wojciech Woźniak, Halina Toboła, Zofia Święcichowska, Urszula Żołnierowicz, Janusz Żołądź, Marian Zwolenkiewicz, Bożena Załęska, Ewa Maria Zamiara, Halina Zgoła, Andrzej Tymczewski, Maria Szymańska, Elżbieta Wiśniewska, Zbigniew Zasada, Ryszard Romecki, Roman Smolarek, Ewa Szot, Iwona Pępkowska, Adam Pilarowski, Wiesława Bielawska, Tomasz Burian, Krystyna Ćwik, Ewa Drela, Joanna Gatniejewska, Danuta Gronowska, Barbara Hoffmann, Elżbieta Jaraczewska, Liliana Kaczmarek, Ewa Kotz, Michał Kowalewski, Wojciech Krzysztofiak, Tadeusz Kujawski, Wanda Zielińska, Ewa Czapaluk, Elżbieta Lipowicz, Halina Czaban, Teresa Prus, Eleonora Skibska, Łujca Kurzawska, Anna Barylska, Waldemar Olszanowski, Maria Plucińska, Halina Stachowiak, Jan Nowak, Michał Bukowski, Urszula Głąb, Henryka Szymkowiak, Hanna Frank, Elżieta Tromza, Leszek Kubacki, Maria Piotrowska, Henryk Rożek, Marek Szafraniec, Andrzej Matławski, Anna Steppa, Ryszard Majewski, Marek Hyżyk, Jerzy Szymański, Stanisław Majcherkiewicz, Janusz Biśkiewicz, Maciej Ludkowski, Tomasz Luźny, Danuta Łabowicz, Maria Łosińska, Krzysztof Orłowicz, Antoni Przedborski, Robert Raggy, Krystyna Rożek, Marek Smarzyński, Ewa Stranc, Wojciech Szajda, Edward Szociński, Marek Szymański, Edward Ślączka, Maciej Tomczak, Mieczysław Banaszak, Alina Barełkowska, Ryszard Blinstreib, Irena Ciążyńska, Krystyna Cupryszak, Wojciech Gancarek, Danuta Goszczyńska, Irena Góralczyk, Włodzimierz Jażembowski, Roman Kapciński, Teresa Koch, Stanisław Kozłowski, Ewa Krawczyńska, Marian Kujawa, Stefan Kujawski, Elżbieta Maciejewska, Piotr Maciejewski, Ryszard Malinger, Alicja Olczak, Michał Pawlak, Krzysztof Powierza, Izabela Rożek, Waldemar Spachacz, Władysław Szklarski, Jan Szulc, Tadeusz Śrama, Małgorzata Więcek, Bartłomiej Wiśniewski, Leszek Zalewski, Piotr Tyc, Kryspin Walkowiak, Paweł Perczkowski, Cecylia Robakowska, Ryszard Pawelec, Andrzej Wygralak, Zbigniew Zajączek, Maria Wilkosz, Jerzy Woźnicki, Włodzimierz Spachacz, Cezary Staniszewski, Maria Szymczak, Stanisław Wesołowski, Jacek Rafiński, Jolanta Rytwińska, Elżbieta Rzadkiewicz, Aleksander Nowak, Czesława Nowakowska, Maria Pasternak, Marek Leśniczak, Krystyna Łabędzka, Gabriela Łuczak, Marek Kuciel, Danuta Laskowska, Olga Kosińska, Andrzej Jeliński, Anna Górka, Elżbieta Gawlak, Wojciech Gałęzewski, Leszek Frankowski, Teresa Daniel, Jerzy Ćwikliński, Mieczysław Bździak, Jacek Ciemnoczołowski, Krzysztof Bukczyński. 

ROK 1971
Klasa 4a
Elżbieta Jarzemiszewska, Paweł Dzionek, Adam Katulski, Marek Gramse, Jarosław Kędziora, Tomasz Muszyński, Małgorzata Lewandowska, Jarosław Kruk, Henryk Tomczak, Gabriela Poskrop, Teresa Piechocka, Marek Popek, Jerzy Walisiak, Irena Lisek, Edward Szewczyk, Wacław Witkowski, Ludomira Sowińska, Ewa Potakowska, Lidia Myszkowska, Maria Ritthammer, Dorota Michalak, Krystyna Kowalska, Wanda Strzelecka, Gabriela Bartkowiak, Krystyna Kaszyńska, Elżbieta Kończal, Marek Pluciński, Urszula Zacharko, Błażej Ćwirko, Ewa Kaźmierczak, Eleonora Ehrchen, Krystyna Koteras. 

Klasa 4b
Marek Baraszak, Małgorzata Barczak, Małgorzata Budzińska, Helena Gryguć, Ewa Kaźmierczak, Marek Kosmala, Urszula Korsakowska, Lidia Kusz, Halina Lewandowska, Teresa Lube, Ewa Mazur, Krzysztof Romanowski, Danuta Mikołajczak, Krystyna Pietrowska, Ewa Wróblewska, Barbara Pokorska, Kazimierz Skorniak, Barbara Sosna, Wojciech Wesołowski, Leszek Koszarowski, Marek Zakolski, Jadwiga Zaparta, Zbigniew Zakrzewicz, Jacek Molenda, Czesław Żoldak. 

Klasa 4c
Irena Gałka, Anna Sobczak, Elżbieta Jaworska, Grzegorz Nitka, Barbara Banach, Elżbieta Bubacz, Jolanta Marciniak, Wacław Marciniak, Wojciech Kordys, Elżbieta Gazińska, Danuta Hichwajda, Marlena Kołodziejczak, Aleksandra Mopert, Jarosław Perlik, Jerzy Przybylski, Leszek Urbaniak, Jan Wachowski, Wiesław Wojtkowski, Sławomir Woźnicki, Gabriela Zopf. 

Klasa 4d
Elżbieta Adamska, Jolanta Burdzel, Teresa Białas, Teresa Ciesielska, Bernadeta Chuda, Zbigniew Gerod, Ryszard Gruchociak, Hieronim Kowalewski, Elżbieta Koźlarek, Jerzy Krysiński, Urszula Kryszak, Michał Krzesiński, Helena Łowkis, Krzysztof Małecki, Agnieszka Marzyńska, Grażyna Michniewicz, Jolanta Midro, Elżbieta Nowicka, Krystyna Olechnowicz, Wanda Pakulska, Kryspin Parliński, Michał Prell, Eligiusz Promiński, Elżbieta Rosińska, Bożena Sobocińska, Marek Stachowiak, Grażyna Święcichowska, Eugenia Walkowska, Maria Wiśniewska, Michał Woźniak. 

ROK 1972
Klasa 4a
Paweł Arndt, Ewa Byrzykowska, Anna Bździak, Andrzej Ćwikliński, Leszek Derychowski, Roman Dobrzyński, Alicja Jackowiak, Zdzisław Janik, Stanisława Jóźwiak, Krzysztof Kaczorek, Elżbieta Kozłowska, Andrzej Kraśny, Marek Kurowski, Halina Larus, Barabara Litobarska, Mirosława Macioszek, Tomasz Marciniak, Andrzej Młodzikowski, Jerzy Muszak, Małgorzata Pater, Maria Pawlak, Jadwiga Pietrak, Krystyna Pilakowska, Jan Przybylski, Jarosław Puchalski, Katarzyna Radziemska, Maria Ratajczak, Wiesława Sabik, Alicja Skibińska, Krystyna Sosna, Roman Urbaniak, Anna Wittek, Ewa Jaśniewska, Grzegorz Kobus, Maria Korzonek. 

Klasa 4b
Maria Błaszak, Anna Borucka, Ewa Chamiec, Grzegorz Dobek, Jerzy Frąckowiak, Grzegorz Galiński, Teresa Godziewska, Alina Hartwich, Lucyna Kierzek, Anna Kozubińska, Dorota Lipna, Mariola Łukaszewska, Barbara Małolepsza, Katarzyna Mikołajewska, Kamila Miłowska, Edmund Młodzikowski, Stanisław Pechman, Ewa Plucińska, Grzegorz Pluta, Maria Popek, Witold Prus, Magdalena Rosińska, Halina Rydzkowska, Ireneusz Rzeźnik, Stanisław Słowiński, Walery Smolarek, Piotr Szczepaniak, Janina Wesołowska, Andrzej Włodarczyk, Zbigniew Zgorzelski, Kamila Miłowska, Grzegorz Kobuz, Maria Korzonek, Ewa Waśniewska. 

Klasa 4c
Małgorzata Białecka, Jan Czerniawski, Teresa Gawrych, Maria Goździewska, Leszek Grajczak, Teresa Grzeszczyk, Andrzej Jusiak, Jerzy Kamiński, Krzysztof Kozłowski, Zygmunt Kujawski, Tomasz Kulczyński, Ewa Lane, Barbara Łykowska, Małgorzata Magowska, Grażyna Majchrowicz, Bogumiła Przedwojewska, Wanda Roesler, Alina Rzepka,
Zbigniew Szczepański, Edward Wiśniewski, Piotr Wiśniewski, Ewa Żubryd. 

Klasa 4d
Anna Barczak, Ewa Barełkowska, Marek Bobkiewicz, Grzegorz Dąbrowski, Zbigniew Derengowski, Maria Drela, Elżbieta Górniewicz, Tomira Kamyszek, Andrzej Krajewski, Danuta Krysztofiak, Wanda Kędzierska, Włodzimierz Liberski, Mariola Maciejewska, Izabela Miłowska, Anna Paczyńska, Jolanta Pinkowska, Urszula Piotrowska, Janusz Radel, Felicja Rutkowska, Krystyna Strzelecka, Wanda Utecht, Jerzy Wielgosz, Anna Witkowska, Roman Zieliński, Teresa Ziółkiewicz. 

Klasa 4e
Danuta Banach, Antoni Bartosik, Alojzy Bąk, Dorota Budnik, Aleksander Bultrowicz, Romuald Cerkaski, Jerzy Chwiałkowski, Krzysztof Czajka, Grażyna Duszyńska, Teresa Dziel, Marek Jakubowski, Teresa Janik, Jerzy Kaczmarek, Janusz Kierzkowski, Bogusław Kowalski, Elżbieta Kozłowska, Barbara Łacińska, Halina Matuszewska, Zygmunt Pawlicki, Alina Pohl, Anna Siniecka, Leszek Szpejna, Irena Szymańska, Barbara Śmigórska, Jerzy Świerad, Bożena Tromza. 

ROK 1973
Klasa 4a
Czesław Bednarek, Leszek Denkowski, Regina Dobrowolska, Mirosława Drabińska, Anna Gromadzka, Irena Janiak, Iwona Jurga, Jerzy Kabaciński, Waldemar Kaczmarek, Henryk Kapciński, Urszula Kłysiak, Kazimiera Konczal, Ewa Kubacka, Maria Łukaszewska, Marek Osiecki, Danuta Piasecka, Wojciech Pomin, Aleksandra Puchalska, Hanna Pytlowska, Leszek Pytlowski, Krzysztof Skwarek, Grażyna Słomczewska, Hanna Sobolewska, Grażyna Spychała, Teresa Szymczak, Małgorzata Tomaszewska, Jarosław Warczyński, Lidia Zawierucha. 

Klasa 4b
Krystyna Bartczak, Jolanta Bień, Paweł Biżako, Danuta Brud, Jacek Ciechanowski, Barbara Dopierała, Grażyna Frenzel,
Anna Gadomska, Jerzy Gałęzewski, Zofia Głazowska, Anna Grajek, Małgorzata Henkel, Małgorzata Jakubowska, Stefania Jazdończyk, Jacek Konieczny, Ilona Kraśna, Maria Kuchcińska, Alicja Lingas, Józef Luboński, Danuta Maćkowska, Feliks Marzec, Aurelia Mazela, Michał Nowak, Danuta Pawlik, Małgorzata Prusakiewicz, Danuta Romanowska, Elżbieta Sawicka, Andrzej Stróżyk, Daniela Sudoł, Mariola Tabaka, Zbigniew Tomczak, Elżbieta Zbierańska, Marek Żołądź. 

Klasa 4c
Irena Czajka, Elżbieta Czechańska, Halina Duda, Janusz Gic, Barbara Karpińska, Róża Koperska, Wiesława Koperska, Ewa Kozłowska, Wojciech Krzesiński, Mieczysław Kubacki, Krystyna Ławicka, Elżbieta Łukasik, Barbara Manosz, Leszek Napieczyński, Łucja Nawrocka, Ryszard Nijakowski, Grzegorz Nowaczewski, Maria Pacak, Anna Pikuła, Roman Sereda, Maria Skibińska, Krzysztof Słoma, Halina Stachowiak, Zofia Sucharska, Dorota Suli, Elżbieta Szkudlarek, Wiesława Szymańska, Piotr Szymański, Leszek Walery, Aurelia Wesołowska, Wanda Wesołowska, Halina Zielińska. 

Klasa 4d
Irena Apanas, Janina Drankiewicz, Barbara Gerod, Mieczysław Góralczyk, Lucyna Grzeszczak, Dorota Iwanowska, Maria Janicka, Krzysztof Konopacki, Krystyna Kopacka, Urszula Kowalik, Aleksandra Kubiak, Maria Kubiś, Irena Kurzak, Iwona Lewandowska, Ryszard Lichwała, Eugenia Maciejowska, Anna Michalak, Janusz Orlikowski, Wojciech Piasecki, Władysław Płaczkowski, Anna Popek, Bogusława Półrolniczak, Mariola Roman, Jerzy Ryś, Krzysztof Sobieralski, Grażyna Szałek, Elżbieta Szymańska, Waldemar Szymański, Małgorzata Wasielewska, Marek Wencel, Regina Wolska, Iwona Bydełek, Krzysztof Gronikowski, Anna Grygiel, Irena Kuszak, Leszek Lewandowski, Elżbieta Nitka, Piotr Orsztynowicz, Teresa Popek. 

ROK 1974
Klasa 4a
Lucyna Jarzeniszewska, Alekasndra Stube, Paweł Dolski, Jerzy Łużniak, Elżbieta Burdzel, Halina Przybylska, Krzysztof Krasowski, Anna Elżbieta Bukczyńska, Donata Bałut, Maria Bryll, Grażyna Grabarczyk, Leszek Chełkowski, Barbara Dembińska, Irena Fila, Krystyna Jesiołowska, Barbara Kowalczyk, Eleonora Kuczma, Krystyna Majewska, Aleksandra Olszowa, Barbara Pogorzelska, Piotr Pokorski, Maciej Przybył, Anna Różalska, Halina Różycka, Barbara Walkowiak, Anna Zbyszewska, Irena Winkiel, Aleksandra Tok. 

Klasa 4b
Iwona Badylak, Piotr Bartlitz, Leszek Bronz, Maria Bulmańska, Barbara Bździak, Dorota Dąbkiewicz, Wiesława Fischer, Ryszard Frąckowiak, Maria Głazowska, Tomasz Gruchalski, Witold Jagłowski, Ryszard Jałoszyński, Anna Janke, Maria Karwowska, Aleksandra Kędzierska, Małgorzata Kowalewska, Małgorzata Krzyżanowska, Jan Lange, Małgorzata Leśniczak, Adam Łabędzki, Benedykt Mendowski, Irena Monarcha, Grzegorz Napieralski, Marek Pagórski, Ewa Pernet, Piotr Stanisławski, Tomasz Sweklej, Wanda Szymczak, Jerzy Szymkowiak, Małgorzata Tubacka, Urszula Zielińska. 

Klasa 4c
Anna Błażejczak, Krystyna Brzozowska, Grzegorz Bylina, Danuta Cieślewicz, Maria Czaja, Krystyna Gruszczyńska, Teresa Heckert, Wanda Juszczak, Zbigniew Kazimierowski, Krystyna Kurczych, Wiesława Liberska, Barbara Lisiecka, Elżbieta Łukaszewska, Krzysztof Mąkina, Anna Milczarek, Halina Moch, Blandyna Nowaczyk, Marek Pluciński, Lidia Spychała, Ewa Rogalska, Jan Stroiwąs, Maria Siemianowska, Jarosław Surowiec, Aniela Stypa, Kalina Szerstobitow, Małgorzata Twarużek, Barbara Walaszek, Aniela Woźniak, Wojciech Zajączek, Elżbieta Wucka. 

Klasa 4d
Janina Bereźnicka, Maria Bobin, Wojciech Brenk, Krzysztof Byczko, Andrzej Dziel, Grzegorz Eliks, Bogumiła Fedyniak, Krzysztof Gic, Taida Głowacka, Stefan Góralczyk, Piotr Grykałowski, Jolanta Grześkowiak, Dorota Jarosz, Barbara Klawitter, Anna Klimczak, Maria Konieczna, Wiesław Kordoński, Alicja Kozikowska, Jadwiga Kubalik, Piotr Kusz, Małgorzata Łączyńska, Ewa Magda, Krystyna Matuszewska, Hanna Mirosławska, Zdzisława Pajkert, Roman Piskorski, Aleksandra Plewa, Maria Pućka, Krzysztof Półrolniczak, Bogdan Rosielewski, Dorota Rozwarska, Stanisława Skórka, Wiesław Soja, Ewa Światowa, Anna Uryzaj, Małgorzata Zajdowicz, Alina Brudnicka. 

Klasa 4e
Małgorzata Balcerek, Zofia Bankowska, Jadwiga Biadasz, Bożena Błaszak, Maria Chwiałkowska, Barbara Czechańska, Ewa Gałka, Maria Głowacka, Maria Grochowalska, Halina Grotowska, Danuta Jóźwiak, Grażyna Juszczak, Danuta Kozłowska, Jerzy Landyszkowski, Stanisława Majewska, Marek Małecki, Barbara Matz, Jerzy Mikołajczak, Zbyszko Nawrocki, Wanda Nowaczyk, Józef Piechocki, Grzegorz Piotrowski, Dorota Ratajczak, Małgorzata Rychlewska, Roman Rydzkowski, Maria Sajniak, Ryszard Skrzetuszewski, Marek Skrzypczak, Anna Sosnowska, Honorata Stachowiak, Jolanta Strzałka, Lidia Szarmach, Krzysztof Swięciechowski, Elżbieta Wiatrowska, Elżbieta Wesołowska, Michał Winiecki. 

ROK 1975
Klasa 4a 
Stanisław Bembnista, Witold Brudnicki, Anna Ciszewska, Krystyna Czerniejewska, Maria Depa, Hanna Elbanowska, Jolanta Florczak, Paweł Furmanek, Małgorzata Gadrała, Jerzy Gozdowski, Aleksandra Goździewska, Lech Górski, Bolesław Grząbka, Danuta Ignaczak, Maria Ignaczak, Paweł Jesiołowski, Wiesława Kucharska, Zygmunt Kühn, Zbigniew Magda, Waldemar Nitka, Janusz Patelski, Antoni Pelcyk, Dorota Pruchniewicz, Sławomira Rychlicka, Barbara Stypa,
Andrzej Śmigielski, Danuta Swięcicka, Maria Tofel, Tomasz Wiśniewski, Halina Witek. 

Klasa 4b
Paweł Buczkowski, Romuald Bukowski, Grzegorz Cerkaski, Izabela Ciechanowska, Janina Dziedzic, Krystyna Fic, Wojciech Filary, Mirosław Grześkowiak, Krystyna Jóźwiak, Iwona Kostrzewa, Leszek Kubiś, Ryszard Kujawski, Teresa Kurdeba, Marek Lewicki, Zbigniew Łuczak, Ewa Maciejewska, Leszek Macioszek, Iwona Mikuła, Andrzej Niezgódka, Grażyna Orlikowska, Krystyna Polus, Mirosław Przedwojewski, Maria Przybylska, Ryszard Runowski, Jerzy Siudeja, Anna Skwarek, Wiesław Starczewski, Zygmunt Stawicki, Małgorzata Szymańska, Ryszard Warczyński, Janina Wiśniewska, Małgorzata Zagalak, Anna Zalewska, Małgorzata Zbierańska. 

Klasa 4c
Mariola Antoszewska, Paweł Bandosz, Bolesław Bronz, Anna Burian, Włodzimierz Cieślewicz, Helena Dobrzyńska, Lidia Dolska, Grzegorz Drass, Krzysztof Droliński, Aleksander Fischer, Włodzimierz Fritzkowski, Maria Grzeszczak, Krzysztof Hejna, Marek Kazimierski, Krzysztof Knitter, Mariola Konicka, Szymon Konieczko, Maria Krzyżaniak, Grzegorz Łysiak, Piotr Molenda, Grażyna Nowacka, Maria Nowak, Katarzyna Rejman, Wojciech Romaniec, Dorota Skrzypczak, Danuta Smarzyńska, Elżbieta Stefańska, Małgorzata Suli, Zdzisław Twarnich, Lidia Wisner, Maciej Witkowski, Małgorzata Wojcińska. 

Klasa 4d
Bogumiła Bar, Marek Bartkowiak, Beata Berndt, Elżbieta Budyńska, Maciej Cerkaski, Bożena Chęcińska, Anna Cieślewicz, Dorota Galas, Wiesława Górna, Małgorzata Jankowiak, Włodzimierz Jaraczewski, Grażyna Krawczyńska, Maria Krysin, Leszek Kubiak, Elżbieta Kujawska, Iwona Maciejewska, Henryka Marcinkowska, Tadeusz Niesuchorski, Barabara Nowakowska, Barbara Oleryk, Ewa Pichanko, Zbigniew Przybylski, Grażyna Słowińska, Maria Sturomska, Bożena Szafrańska, Włodzimierz Śmielecki, Wojciech Śmielecki, Juliusz Tymczewski, Teresa Ubermanowicz, Elżbieta Urbaniak, Urszula Woźniak. 

Klasa 4e
Jaromir Bardowski, Małgorzata Basińska, Krzysztof Buczkowski, Anna Czechowicz, Zbigniew Dimnich, Wioletta Dobrowolska, Grażyna Frąckowiak, Krzysztof Gic, Arkadiusz Grześkowiak, Barbara Konopacka, Ewa Kowalska, Andrzej Kozikowski, Teresa Kruk, Roman Kurowski, Halina Lewandowska, Leszek Maćkowiak, Czesław Nizio, Danuta Nowaczyk, Jerzy Paluch, Arleta Pierz, Anna Piwecka, Elżbieta Pluta, Halina Rozwarska, Wojciech Sander, Danuta Staniszewska, Małgorzata Szpejna, Sławomir Tomczyk, Janina Wojtczak, Ewa Zimmer, Roman Złotowski. 

ROK 1976
Klasa 4a
Maria Aleksy, Bogdan Bentyn, Krzysztof Bień, Hanna Bryll, Marek Czerwiński, Antoni Hoffmann, Barbara Jankowiak, Krystyna Justynowicz, Aldona Kania, Aleksy Kanik, Wiesława Kasprzyk, Henryka Kazimierczak, Mirosława Kleśniak, Jerzy Kwieciński, Jerzy Lube, Ryszard Malinowski, Maria Marcinkowska, Wojciech Mielewczyk, Wojciech Mikołajczak, Beata Nowak, Błażej Ochociński, Małgorzata Patyk, Adam Pawlaczyk, Elżbieta Posłuszna, Tadeusz Soja, Piotr Staśkiewicz, Danuta Świerczek, Jarosław Wietrzyński, Anna Wójcik, Ewa Wysocka, Grażyna Ziółkowska. 

Klasa 4b
Krzysztof Antoszewski, Tomasz Bigosiński, Lidia Bomirska, Urszula Cholewińska, Elżbieta Długosz, Krzysztof Domański, Ryszard Dudziński, Paweł Gołembowski, Lidia Goźdź, Bożena Graczyk, Andrzej Jóźwiak, Mirosław Kabaciński, Danuta Kasperkowiak, Józef Kajro, Jacek Kowalski, Barbara Kulińska, Aniela Lutkiewicz, Dorota Melcer, Edward Pietrzak, Henryk Piotrowski, Włodzimierz Przyborski, Barbara Przybylska, Zbigniew Rogowski, Leszek Seidel, Eugenia Skibińska, Czesława Skotarczak, Bernadetta Staszewska, Grzegorz Tomczak, Ewa Torzewska, Rafał Trzciński, Małgorzata Woźniak, Krzysztof Wójcicki. 

Klasa 4c
Honorata Bosiacka, Stefania Drella, Danuta Grzelak, Elżbieta Grzybowska, Maria Jakubek, Teresa Kanclerz, Małgorzata Kmieciak, Witold Konieczny, Magdalena Kozłowska, Małgorzata Łasińska, Emilia Ławicka, Małgorzata Łosińska, Stanisław Malendowicz, Maria Nawrocka, Maria Nowak, Roman Nowak, Włodzimirz Pietrzak, Ewa Pietka, Maria Jolanta Puternicka, Maria Roszyk, Elżbieta Sabik, Alicja Skoczyńska, Urszula Sobczak, Irena Waldowska, Leszek Zakrzewski, Maria Wojdanowicz, Maria Witucka. 

Klasa 4d
Dorota Cieślewicz, Jerzy Chmist, Elżbieta Frank, Magdalena Gierka, Marek Jankowski, Barbara Janiszewska, Jerzy Kafel, Maria Kamowska, Jadwiga Kierzenkowska, Hanna Klój, Małgorzata Kraśna, Maria Krupowies, Małgorzata Krukowska, Elżbieta Liberkowska, Maria Maciejewska, Liliana Nizio, Piotr Owczarzak, Marian Pokładecki, Jadwiga Prusakiewicz, Wiesława Szturomska, Halina Wardega, Elżbieta Żarna. 

Klasa 4e
 Zbigniew Adamiak, Beata Czajka, Jolanta Eichstaedt, Maria Godziewska, Maciej Jackowski, Hanna Jakubiak, Tomasz Jakubowski, Jadwiga Januchowska, Maria Karmolińska, Jolanta Karpisiewicz, Małgorzata Konieczna, Alicja Korpys, Anna Kubiś, Krystyna Kwatera, Małgorzata Lewandowska, Ewa Lik, Krystyna Malinger, Ewa Maciejewska, Sławomir Napieczyński, Wiesława Naumowicz, Stanisław Nowicki, Mariola Pilna, Lechosław Pluciński, Mariusz Powierza, Małgorzata Romaniec, Jan Skorniak, Danuta Strzyżewska, Wiesława Szymańska, Dagmara Szymkowiak, Sabina Tomaśko, Anna Zagalak, Danuta Zgorzelska, Szymon Zięba, Maria Piasecka, Elżbieta Zakrzewicka, Krzysztof Chamiec, Elżbieta Niezgódka, Barbara Wysocka, Wojciech Kozikowski. 

ROK 1977
Klasa 4a
Dorota Barczak, Anna Bartoszek, Teresa Głowacka, Małgorzata Grochowicz, Irena Hołderna, Marzena Jakubowska, Małgorzata Jankowiak, Lidia Krychała, Piotr Kowalski, Maria Kozińska, Paweł Krzewiński, Aleksandra Kupsik, Barbara Malczewska, Elżbieta Niemczyk, Aniela Nowaczyk, Jolanta Ożarowska, Amelia Paulus, Justyna Pinkowska, Ewa Piotrowska, Marek Przyborski, Grażyna Ratajczak, Elżbieta Sojkowska, Elżbieta Sobecka, Ewa Szczepaniak, Hanna Warczyńska, Ryszard Zięba, Wiesława Zobel. 

Klasa 4b
Teresa Augustyniak, Zbigniew Bąkowski, Józefa Bek, Maria Bielawska, Anna Bochna, Anna Bojarska, Hanna Chęcińska, Ewa Chojnacka, Grażyna Ewiak, Danuta Figaj, Wojciech Grzesikowski, Justyna Iwanowska, Małgorzata Jankiewicz, Iwona Kamińska, Hanna Kosmowska, Jan Kowal, Wiesław Krawczyk, Henryka Magda, Danuta Majchrzak, Mirela Matczyńska, Dorota Molenda, Danuta Mrozik, Danuta Nawrocka, Wiesława Nowicka, Arkadiusz Nowicki, Maria Ogórkiewicz, Waldemar Siwiński, Janusz Sójka, Jadwiga Wicińska, Zenon Wołosz, Elżbieta Wróblewska. 

Klasa 4c
Aleksandra Andrysiak, Ewa Bosacka, Elżbieta Budzyńska, Elżbieta Byczko, Krzysztof Cieślewicz, Andrzej Duszyński, Ewa Gąsiorowska, Krystyna Gładysz, Krzysztof Godek, Krzysztof Górski, Ewa Graczyk, Renata Gumienna, Janusz Herwart, Jerzy Herwart, Jerzy Ignaczak, Alina Janicka, Sabina Kukla, Krzysztof Lisiak, Lucyna Marcinkowska, Danuta Mazurkiewicz, Agnieszka Mikołajewska, Małgorzata Mrozek, Grażyna Pater, Elżbieta Piechnik, Piotr Prusakiewicz, Piotr Radel, Marzena Robakowska, Adam Smolarek, Maria Soja, Beata Strzelecka, Piotr Szymański, Andrzej Warszta, Mirosława Zalewska, Mirosława Zbyszewska. 

Klasa 4d
Urszula Duszyńska, Anna Fischer, Elżbieta Furmaniak, Andrzej Gross, Danuta Han, Mirosław Kędzierski, Anna Kowalska, Beata Kurpieńczyk, Mirosława Kujawa, Ewa Kurczewska, Krzysztof Larus, Małgorzata Lewandowska, Anna Maciejewska, Grzegorz Matczyński, Anna Ostrowska, Tomasz Ostrowski, Alina Palacz, Mariola Plucińska, Anna Portalska, Bogdan Przedwojewski, Krystyna Reszelska, Grażyna Rurek, Lidia Samborska, Zofia Sobczak, Elżbieta Solarek, Maria Stachowiak, Ryszard Szwec, Hanna Szymaniak, Andrzej Witek, Teresa Wozniak. 

Klasa 4e
Lidia Abel, Elżbieta Andrzejewska, Irena Bartczak, Jacek Budzyński, Lidia Domańska, Danuta Firlej, Mariola Góra, Elżbieta Górna, Stefan Grzeszczak, Grzegorz Gulczyński, Elżbieta Jankowiak, Małgorzata Janowiak, Marek Kaczor, Grzegorz Kaczorek, Kamil Kamyszek, Danuta Kiełbowicz, Magdalena Konieczna, Teresa Lisowska, Jadwiga Łukaszewska, Waldemar Maćkowski, Longin Marzyński, Teresa Niewiadomska, Ewa Nowak, Krystyna Prądzyńska, Krzysztof Prądzyński, Jarosław Przyborski, Dariusz Purcel, Krystyna Sander, Ewa Skorlińska, Roman Stachowicz, Ewa Staśkiewicz, Maria Stefańska, Grażyna Szyszkowska, Dorota Tomaszewska, Wiesław Ulkowski, Jan Zagalak. 

Klasa 4f
Danuta Bala, Piotr Brenk, Jacek Burek, Kazimierz Dobersztyn, Marek Elantkowski, Danuta Flinik, Halina Gądzińska, Elżbieta Góralczyk, Jerzy Hatłas, Sławomir Intek, Krystyna Jankowska, Maria Kędzierska, Jerzy Klapiszewski, Małgorzata Krysińska, Krzysztof Kujawa, Zofia Maciejewska, Wanda Mikołaj, Andrzej Muślewski, Ludmiła Olszewska, Zdzisław Prosianowski, Danuta Rosielewska, Aleksandra Saenger, Romuald Szambelan, Elżbieta Tomkowiak, Barbara Witucka. 

ROK 1978
Klasa 4a
Ewa Cielaczyk, Adam Cybok, Iwona Czaja, Maria Dittbrenner, Krystyna Dobrzyńska, Wiesława Dominiak, Magdalena Gulczyńska, Dorota Janas, Lidia Konieczna, Emilia Kostrzewa, Krzysztof Kozłowski, Piotr Kwiatkowski, Arleta Lange, Marlena Lange, Danuta Menes, Wiesława Nowak, Iwona Ostrowska, Donat Pajkert, Anna Pawlik, Magdalena Posłuszna, Ewa Przybylska, Wanda Śniegowska, Wojciech Więckowski, Maria Wiśniewska, Dorota Zamiatała, Ireneusz Zaparty. 

Klasa 4b
Maria Buszka, Barbara Bykowska, Radosław Dolata, Artur Ertmann, Wojciech Groblewski, Danuta Grzesiewicz, Ryszard Grześkowiak, Danuta Harmacińska, Anna Jankowiak, Barbara Jakóbowska, Rafał Jankowiak, Elżbieta Kiełczewska, Róża Lisiecka, Halina Łacińska, Jadwiga Łopata, Romana Madga, Mirosław Marzec, Halina Pawlaczyk, Jolanta Prochota, Małgorzata Skupin, Marek Spochacz, Dorota Szalata, Mirosława Ściborek, Elżbieta Śmierzchała, Karol Warlich, Jarosław Wesołowski, Alicja Wieczorek, Romuald Wirt, Wiesława Wucka. 

Klasa 4c
Tomasz Bartoszuk, Marzena Bekasińska, Aleksandra Buczkowska, Krzysztof Cieślewicz, Elżbieta Galińska, Krzysztof Gniatczyk, Jan Gołańczyk, Anna Grabarczyk, Henryk Gronikowski, Mariusz Górkowski, Danuta Helik, Maciej Jesiołowski, Elżbieta Kamzela, Mirosława Kania, Maria Kądziela, Elżbieta Klomfas, Małgorzata Kowalewska, Grzegorz Krysin, Iwona Kubicka, Paweł Kwiatkowski, Mirosław Leszczyński, Jan Leśniczak, Tomasz Mirski, Wojciech Patyk, Eugeniusz Poliński, Wojciech Pożegowiak, Barbara Radzińska, Piotr Rydzkowski, Arkadiusz Rzepka, Krzysztof Sikora, Leszek Sobieralski, Marek Sowiński, Wiesława Święch, Jarosław Tomczak, Mariola Wieczorek, Marek Wiśniewski, Marek Zygmunt. 

Klasa 4d
Elżbieta Bączkiewicz, Anna Bień, Jnusz Bochna, Lidia Dzieciątkowska, Ireneusz Garstka, Lech Granatowski, Grażyna Gronowska, Irena Hoffmann, Małgorzata Jankowska, Barbara Kafel, Piotr Kamiński, Jarosław Kołodziejczak, Anna Kowalska, Maria Kozłowska, Małgorzata Maciejewska, Grzegorz Matczyński, Aurelia Matelska, Waldemar Mrówczyński, Krzysztof Nowak, Lucyna Nyka, Mirosława Pindral, Barbara Przybysławska, Izabela Ramisch, Andrzej Rożek, Jolanta Sudnik, Zbigniew Szymkowiak, Stanisław Tomaszewski. 

Klasa 4e
Dorota Bauman, Zbigniew Brodnicki, Ryszard Chudziński, Hanna Czaprowicz, Zenon Ćwikła, Hanna Dąbrowska, Małgorzata Frąckowiak, Błażej Gałczyński, Wanda Giszczyńska, Danuta Gola, Alina Jankowska, Anna Korach, Czesława Koronka, Genowefa Łaganowska, Jolanta Markowska, Mirosława Mróz, Grażyna Piętka, Henryk Sienkiewicz, Stanisław Sobański, Danuta Spachacz, Danuta Sroka, Arleta Stepczyńska, Iwona Szumowska, Wiesław Szwajkowski, Magdalena Tonder, Henryka Tygielska, Grażyna Walaszczyk, Jadwiga Walczak, Małgorzata Walery, Dorota Zgoła. 

Klasa 4f
Maria Andrzejak, Anna Błaszczyk, Anna Chudzik, Aurelia Dziekan, Mariola Garstka, Hnna Gromadzińska, Grażyna Jakubowska, Emilia Jelińska, Małgorzata Jendrzejczak, Kazimierz Kamowski, Alicja Kołodziejczak, Aneta Kosowska, Dorota Kozłowska, Renata Kruczyńska, Wanda Liberowska, Halina Młodzikowska, Elżbieta Nowicka, Justyna Przyborska, Anna Raszke, Grażyna Sekulska, Konrad Stube, Wanda Szymańska, Dariusz Szymański, Jacek Śniegowski, Marek Śniegowski, Paweł Swięch, Danuta Tomczak, Grażyna Wiechowska, Elżbieta Zając, Krzysztof Zybała. 

Spis Absolwentów Zespołu Szkół Ogólnokształcących – Liceum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie 

 ROK 1979
Klasa 4a
Wiesława Bender, Beata Bojarska, Mariola Borowiak, Mirosław Czech, Danuta Czerniak, Grzegorz Dominiczak, Aleksandra Dopierała, Małgorzata Frank, Elżbieta Grzechowiak, Halina Jasinska, Marek Kapela, Ewa Kędziora, Maria Kędzierska, Dorota Konieczka, Bogumiła Krzyżaniak, Piotr Machiński, Dorota Mikołajewicz, Magdalena Myszkowska, Brygida Nogalska, Katarzyna Ochocińska, Wiesława Olszewska, Dorota Orłowicz, Małgorzata Płachecka, Jerzy Ruminiecki, Danuta Sałamacha, Violetta Smokowska, Mieczysława Smuglewicz, Zbigniew Stępak, Małgorzata Swółkowska, Danuta Szajda, Elżbieta Szczepaniec, Andrzej Szyda, Grażyna Szymańska, Małgorzata Wiechowska. 

Klasa 4b
Elżbieta Batkowska, Maria Białaczyk, Arleta Brewińska, Urszula Broszkowska, Jolanta Czurak, Wojciech Dzięcielak, Jolanta Fila, Mariusz Gadzała, Urszula Gawadzińska, Eligiusz Kaszuba, Maria Kołacińska, Jolanta Kowalewska, Dorota Kuśnierkiewicz, Wiesława Łabuz, Irena Łaźna, Maria Machaj, Wojciech Nadoliński, Małgorzata Nawrocka, Bernadeta Nowak, Regina Petrykowska, Grażyna Pikies, Adam Purczyński, Wiesław Rapczyński, Małgorzata Ratajczak, Elżbieta Rzeźnik, Krystyna Skrzypczak, Wiesława Sobecka, Danuta Stepczyńska, Andrzej Strzyżewski, Ewa Szalata, Beata Szczygielska, Ewa Szymańska, Sławomir Śmigielski, Małgorzata Śruba, Janina Świtała, Irena Węglewska, Barbara Wielosz, Jerzy Woźniak. 

Klasa 4c
Izabela Banach, Ewa Binkowska, Włodzimierz Blaszyński, Jaromir Dziel, Barbara Filipiak, Aneta Gąsiorek, Dorota Grabarczyk, Stanisław Graczyk, Tomasz Jakubek, Halina Kędziorek, Barbara Konieczna, Karol Kozłowski, Hanna Kwaśniewska, Aleksandra Lisowska, Danuta Łykowska, Lidia Marcinkowska, Jerzy Milanowski, Michał Napierała, Piotr Nowakowski, Zbigniew Ostrzycki, Irena Pacanowska, Regina Polińska, Helena Skórka, Jacek Sobkowiak, Eugeniusz Sosna, Lidia Strzyżewska, Ryszard Szczepaniak, Zbigniew Szczepaniak, Krystyna Szeflińska, Arleta Szkudlarek, Iwona Szymańska, Andrzej Święcichowski, Tomasz Tomicki, Mariusz Trzaskowski, Grażyna Tylman, Halina Wierzbic. 

Klasa 4d
Marlena Bakoś, Anna Białecka, Tomasz Braciszewski, Maria Cygan, Barbara Dawidowska, Dariusz Dąbrowski, Zbigniew Dzionek, Grażyna Gniatczyk, Danuta Gawrych, Marek Górecki, Tomasz Kordoński, Krystyna Kostrzewska, Ewa Krysiak, Jan Łykowski, Halina Macioszek, Irena Macioszek, Maria Męska, Elżbieta Nakulska, Małgorzata Nowak, Anna Orczyk, Adam Owczarzak, Włodzimierz Pietraszewski, Cezary Pluciński, Anna Pluta, Jolanta Rozpłochowska, Teresa Sajkowska, Mariusz Skupin, Małgorzata Szwec, Wiesława Troszak, Maria Wesołowska, Małgorzata Zakrzewska, Mariola Ziółkowska, Wiesław Zawiślak. 

Klasa 4e
Danuta Beger, Małgorzata Błaszak, Zbigniew Breklewicz, Krystyna Budnik, Stefan Bukowski, Elwira Darbas, Mariola Duszyńska, Teresa Eihstaedt, Małgorzata Garba, Halina Grzelak, Lucyna Klyta, Barbara Kołakowska, Renata Konieczna, Dariusz Kozłowski, Elżbieta Kwarcińska, Dorota Ławniczak, Halina Łopata, Hanna Malczewska, Alina Marcinkowska, Sławomir Morawski, Danuta Nowaczyk, Barbara Nowak, Marek Nowak, Aleksandra Nowicka, Renata Smardz, Mieczysław Stachowiak, Hanna Szczublewska, Arleta Świątek, Romuald Tomczyk, Anna Wawrzyniak, Dorota Wojciechowska, Paweł Zagalak, Dobrosława Zielińska.

ROK 1980
Klasa 4a
Maria Antoniak, Anna Bartczak, Marlena Bigosińska, Grażyna Brzezińska, Danuta Dziekańska, Grażyna Fudzińska, Piotr Gruszka, Anna Jakubowska, Marek Jóźwiak, Ewa Kaczmarek, Lidia Kaźmierczak, Romana Kokott, Hanna Krzyżańska, Beata Lis, Andrzej Łaciński, Bogdan Mazur, Beata Mularczyk, Iwona Olszanowska, Grzegorz Polerowicz, Alicja Skorupka, Hanna Sobańska, Paweł Sobański, Aneta Sobczak, Michał Sobczak, Robert Stanisławski, Jacek Stein, Maciej Sweklej, Agnieszka Szczepaniak, Zdzisław Szudzichowski, Katarzyna Warlich. 

Klasa 4b
Mirosław Chimiak, Ewa Dąbrowska, Wiesława Domagała, Jarosław Frąckowiak, Ewa Górska, Mieczysława Groblewska, Krystyna Jackowiak, Renata Jankowska, Maria Knajdek, Anna Kobielska, Ewa Krużycka, Mariusz Łomżyński, Iwona Majewska, Ewa Marcinkowska, Ewa Nowak, Tomasz Nowak, Krzysztof Owczarek, Roman Parysek, Krzysztof Polcyn, Władysława Prosianowska, Andrzej Przybylski, Anna Sikorska, Ewa Smulska, Wiesława Stypa, Irena Szewczyk, Danuta Szyperska, Dorota Walczak, Danuta Waszak, Danuta Winiarska, Barbara Wójcicka, Mariola Zbytniewska, Elżbieta Zygmunt, Magdalena Żmura. 

Klasa 4c
Beata Bekasińska, Hanna Bielawska, Lucyna Cieślewicz, Mariusz Cieśliński, Mariola Franczak, Grzegorz Gajek, Andrzej Grześkowiak, Małgorzata Jankowiak, Anna Janowiak, Maciej Kaszyński, Halina Klapiszewska, Lidia Kropidłowska, Aldona Kulińska, Małgorzata Laboch, Roman Łaźny, Urszula Magda, Anetta Majewska, Dorota Markowska, Andrzej Molenda, Barbara Nadolna, Magdalena Nowicka, Przemysław Olszanowski, Wanda Pacesz, Danuta Piechocka, Grzegorz Pietruszewski, Marzanna Pietrzak, Hieronim Rosielewski, Arkadiusz Sawala, Małgorzata Serocka, Małgorzata Sowińska, Piotr Szczublewski, Małgorzata Tomkowiak, Maria Twarużek, Michał Wodrowski, Jolanta Wojtczak, Janusz Zawadzki. 

Klasa 4d
Piotr Chmielewski, Andrzej Danielak, Jarosław Duszyński, Kinga Gałczyńska, Ewa Gąsior, Renata Głowacka, Maciej Gołębowski, Jarosław Gozdowski, Bernadeta Graczyk, Barbara Janas, Wiesława Kmieć, Barbara Konicka, Lidia Konieczna, Julita Kozłowska, Irena Krysińska, Ryszard Marcinkowski, Anna Matys, Małgorzata Mrówczyńska, Witold Nawrocki, Elżbieta Pętkowska, Małgorzata Pilarska, Ewa Piwecka, Wojciech Ratajczak, Ryszard Ryszkowski, Marek Stachowiak, Bożena Sytkowska, Teresa Szymańska, Jolanta Szymczak, Jarosław Szymoniak, Waldemar Tamul, Leszek Urbaniak, Małgorzata Wilkosz, Marzanna Zawadzka. 

Klasa 4e
Alina Adryan, Jarosław Frąckowiak, Krystian Grajczak, Lidwina Grajek, Beata Kaczor, Danuta Kamińska, Małgorzata Kaźmierczak, Danuta Kowalczyk, Renata Kowalczyk, Jan Kubasik, Anna Kulawiak, Janusz Łykowski, Mariusz Makuch, Przemysław Marzyński, Mieczysława Olechnowicz, Olga Pawlak, Renata Piniarska, Renata Połczyńska, Krzysztof Ratajczak, Barbara Romaniec, Mariola Skakuj, Dariusz Spychała, Tadeusz Stręk, Sławomir Strzelecki, Barbara Szczygieł, Janusz Wolek.

ROK 1981
Klasa 4a
Małgorzata Bukowska, Aleksandra Cerkaska, Dorota Chuda, Hanna Chudzicka, Grażyna Fabiszak, Małgorzata Frąckowiak, Hanna Grześkowiak, Dorota Grzybowska, Wiesława Kazimierczak, Ewa Kujawska, Anna Kunc, Maria Łączyńska, Aleksandra Machińska, Gabriela Marczyńska, Dorota Mrówczyńska, Ewa Mueller, Małgorzata Olszanowska, Anna Pacesz, Katarzyna Piechowiak, Aleksandra Strzelecka, Danuta Swedrzyńska, Alina Taczała, Barbara Wabińska, Maria Warlich, Alicja Wegnerska, Hanna Wiechowska, Ewa Wielogórska, Lidia Wodrowska, Elżbieta Zielińska, Renata Ziemek. 

Klasa 4b 

Hanna Aleksandrowicz, Maria Barczak, Grzegorz Betkowiak, Alina Czerwińska, Dariusz Dimnich, Anna Dominiak, Piotr Elantkowski, Romualda Głowacka, Małgorzata Golasik, Hanna Guderska, Mirosław Górzyński, Mariola Jarecka, Wojciech Kantek, Małgorzata Kozanecka, Piotr Krajewski, Jarosław Ławniczak, Jerzy Łaźny, Katarzyna Łosińska, Tomasz Napierała, Magdalena Polcyn, Robert Rakowski, Ewa Różycka, Mirosława Rybak, Izabella Sławińska, Marek Soberski, Zyta Staniszewska, Piotr Stasiński, Joanna Swółkowska, Daria Sniegocka, Ewa Urbanek, Maria Walendowska, Irena Wesołowska. 

Klasa 4c 

Marek Adamski, Ewa Białczyk, Elżbieta Bilicka, Barbara Błaszak, Arkadiusz Czerniak, Maciej Dimnich, Lidia Filipiak, Marek Filipiak, Sławomir Jakubowski, Halina Junczewska, Paweł Kazimierski, Małgorzata Klapiszewska, Danuta Konieczka, Janusz Kudławiec, Elżbieta Kuźba, Piotr Łykowski, Małgorzata Maćkowiak, Sławomir Miedlar, Danuta Oleksiak, Przemysław Pasiński, Maria Pomin, Iwona Ratajczak, Alina Rekruciak, Ewa Rezulak, Bogusław Skotarczak, Lidia Sołtysiak, Michał Staszewki, Piotr Szymczak, Magdalena Terlikowsa, Ireneusz Urbaniak, Witold Uszyński, Małgorzata Wawrzyniak, Mirosław Wróblewski, Małgorzata Zawodna. 

Klasa 4d 

Violetta Bara, Danuta Baumann, Małgorzata Bosacka, Maria Dominiczak, Anna Duszyńska, Hanna Dymel, Marek Dzierżyński, Jolanta Goździewska, Danuta Hejna, Alicja Kałamejka, Paweł Kiełczewski, Mieczysław Knast, Grażyna Koczorowska, Beata Krawczyk, Ewa Krupieńczyk, Aleksandra Miara, Małgorzata Musielak, Barbara Owocka, Irena Pałuczak, Maria Papierska, Piotr Pawlak, Jolanta Powaga, Waldemar Rezler, Jarosław Skrobała, Beata Szczech, Dorota Zawacka, Anna Stube, Tomasz Koprowski, Halina Bosacka, Dorota Zakrzewska. 

ROK 1982
Klasa 4a
Grażyna Chlund, Beata Chłopicka, Andrzej Cisło, Grzegorz Cybok, Beata Czajka, Halina Ewiak, Renata Fila, Irena Filary, Tomasz Inerowicz, Mariusz Kabaciński, Marzena Kałat, Beata Kocjan, Emilia Kubiatowicz, Elżbieta Kwiecińska, Krzysztof Łukomski, Iwona Marcinkowska, Marta Matkowska, Robert Matuszek, Anna Mężyńska, Irmina Nowak, Małgorzata Nowak, Małgorzata Palacz, Krzysztof Paszkowiak, Marzena Piątkowska, Violetta Skora, Aleksandra Skwarek, Maria Sobańska, Beata Strzyżewska, Marzanna Tylman, Mirosława Wąsik, Wiktor Więckowski, Mariola Wilamowska, Barbara Wojciechowska, Dorota Woźniak, Jolanta Wysocka, Beata Zybała. 

Klasa 4b
Aleksandra Braciszewska, Dorota Burchart, Andrzej Czabaj, Barbara Dulnik, Beata Franczak, Janusz Garasz, Anna Hensler, Maciej Karczewski, Elżbieta Kiełpińska, Hanna Klemczak, Justyna Kurek, Arkadiusz Lewandowski, Maciej Ławniczak, Małgorzata Łazinka, Halina Marzec, Grażyna Modrzejewska, Elżbieta Mróz, Marzanna Mróz, Laryssa Nałęcz, Anna Nowak, Maria Nowakowska, Danuta Plewa, Alina Roćko, Dorota Rozwadowska, Jarosław Serowy, Jadwiga Serwatka, Jolanta Sikora, Renata Sturomska, Genowefa Woźniak. 

Klasa 4c
Maria Andrzejewska, Mirosław Białecki, Jarosław Błaszak, Mirosław Bogaczyk, Anna Dubis, Małgorzata Gąsiorek, Maria Gąsiorowska, Mariusz Kaczorowski, Piotr Kołakowski, Grzegorz Knitter, Grażyna Kępa, Małgorzata Kubis, Maria Lewandowska, Paweł Łuczak, Piotr Marek, Katarzyna Nadolińska, Paweł Nowak, Małgorzata Nowicka, Jerzy Posłuszny, Grażyna Prech, Anna Roszak, Edwin Stachowiak, Ewa Stanisławska, Jarosław Śruba, Magdalena Tokarz, Małgorzata Wegnerska, Andrzej Sikorski, Piotr Zamiar, Katarzyna Żmura. 

Klasa 4d
Beata Barczak, Anna Czerwińska, Lidia Duda, Grażyna Gajek, Wiesław Górski, Liliana Kamińska, Aldona Kazimierczak, Dorota Kołodziejczak, Artur Kromólski, Dorota Krzesińska, Iwona Kowalska, Małgorzata Kowalska, Jolanta Malczewska, Małgorzata Milewska, Małgorzata Połczyńska, Dariusz Samul, Artur Stachowiak, Elżbieta Stręk, Dorota Sygulska, Leszek Świątek, Grażyna Świtoń. 

ROK 1983
Klasa 4a
Janusz Brzuszkiewicz, Artur Budziszewski, Mariola Czerwińska, Renata Frąckowiak, Maciej Grzesiecki, Aleksandra Janiak, Romana Jankowska, Dorota Jasińska-Lisiecka, Alina Katowska, Małgorzata Kubacka, Marek Lebiotkowski, Anna Łaźna, Małgorzata Pankowska, Katarzyna Pieniowska, Paweł Reszelski, Teresa Stachowska, Małgorzata Szczuchniak, Beata Szymańska, Ewa Szymańska, Emilia Tomaszewska, Tomasz Walterbach, Katarzyna Wańkowicz, Danuta Zawadzka. 

Klasa 4b 

Wiesława Brzezińska, Alina Dunajska, Alina Gawlak, Katarzyna Górna, Dariusz Hurysz, Małgorzata Insińska, Ewelina Intek, Tomasz Janiak, Maria Kabacińska, Małgorzata Kanik, Waldemar Kmiecikowski, Elżbieta Kneblewska, Emilia Konieczka, Danuta Kozłowska, Małgorzata Kurek, Renata Kwiatkowska, Ewa Makowska, Paweł Marek, Renata Myszkowska, Wojciech Nawacki, Krzysztof Ortarzewski, Grażyna Owczarzak, Zbigniew Ratajczak, Lidia Rutkowska, Sławomir Sekulski, Leszek Springer, Dariusz Szwarc, Jarosław Szymański, Iwona Walczak, Małgorzata Witkowicz, Katarzyna Woźniak, Tomasz Woźniak. 

Klasa 4c 

Hanna Antoszewska, Zofia Brożek, Hanna Bujak, Jan Dębiec, Ryszard Głąb, Teresa Jagodzińska, Katarzyna Jesiołowska, Marek Kabziński, Krzysztof Kaczmarek, Anna Kania, Waldemar Kniaź, Bożena Kowalska, Beata Kozłowska, Zenon Miękiszak, Andrzej Młynarczyk, Magdalena Nawrocka, Jolanta Niedzielska, Maciej Organista, Marek Pankowski, Piotr Paszkowiak, Błażej Pawlicki, Elżbieta Puchalska, Renata Sroczyńska, Leszek Stachowiak, Beata Warguła, Grażyna Zawacka, Alicja Bogdańska, Danuta Bosacka, Krystyna Chłopicka, Marek Filipiak, Robert Gaweł, Aleksandra Godek, Janusz Helik, Beata Jankowska, Dariusz Kazimierski, Aneta Krzyżańska, Paweł Kubasik, Hanna Łaniecka, Danuta Paulus, Magdalena Sawilska, Ryszard Sobota, Wojciech Szweda, Jadwiga Wikarska, Anna Winkel, Aleksandra Zapolska, Hanna Żuchlińska. 

ROK 1984
Klasa 4a
Olga Barc, Małgorzata Brenk, Violetta Damek, Janusz Domagalski, Andrzej Duszyński, Joanna Frąckowiak, Beata Jakubowska, Paweł Jarecki, Ewa Jax, Wiesława Kościelska, Wiesława Kozłowska, Tomasz Kujawski, Wioletta Kuszak, Irena Malinowska, Alina Małecka, Marceli Marzyński, Aneta Neneman, Paweł Surdziel, Renata Sronkowska, Dorota Szocińska, Aleksandra Szurpicka, Anna Szyda, Katarzyna Trocholepsza, Danuta Walczak, Małgorzata Walczak. 

Klasa 4b 

Marek Badura, Ireneusz Bagrowski, Robert Borkowski, Lucyna Cieślewicz, Lucyna Ćwik, Dorota Gadzińska, Robert Gawałkiewicz, Arleta Gohra, Danuta Gomuła, Anna Góral, Andrzej Hoffmann, Elżbieta Janicka, Marek Jankowiak, Violetta Jaworska, Alicja Kanke, Magdalena Knajdek, Irena Konopińska, Hanna Landowska, Hanna Lewandowska, Alina Magda, Grzegorz Marek, Joanna Matys, Leszek Nowak, Dorota Olszanowska, Elwira Paczkowska, Joanna Ruta, Aleksandra Rybak, Małgorzata Solarek, Joanna Tobolska, Grażyna Tubacka, Piotr Walkowski, Ewa Wereszczyńska, Wiesława Wiernowolska, Wiesława Zgoła, Tomasz Żółtowski. 

Klasa 4c 

Ewa Bania, Robert Bartz, Małgorzata Borowiak, Magdalena Brudzińska, Jarosław Ciesielski, Iwona Ewiak, Hanna Florecka, Jarosław Janas, Grażyna Kasprzak, Krystyna Kilichowska, Grzegorz Knasiak, Agnieszka Kuczyńska, Sylwia Lachota, Elżbieta Liberkowska, Jarosław Majchrzak, Dariusz Magiera, Arkadiusz Majewski, Jacek Mazur, Iwona Münchberg, Małgorzata Nowak, Beata Parulska, Jarosław Pawlata, Hanna Pietruszewska, Mariusz Schlabs, Paweł Strzelczyk, Przemysław Szajda, Monika Szczerba, Barbara Warczyńska, Magdalena Witczak, Mirosława Woźniak, Hanna Zielińska. 

Klasa 4d 

Mirella Bajzert, Agata Cieślińska, Małgorzata Dąbrowska, Dorota Dobosiewicz, Andrzej Draheim, Jacek Fabiszak, Barbara Frydrychowska, Elżbieta Gronowska, Grażyna Lubicka, Dorota Mania, Mariola Marek, Sławomir Nitkowski, Grażyna Pasternicka, Jarosław Piotrowski, Marek Polcyn, Leszek Simiński, Lidia Strzelecka, Paweł Strzelecki, Maciej Wawrzyniak, Anna Witek, Jarosław Zybała. 

ROK 1985
Klasa 4a
Dorota Bednarek, Renata Brzezińska, Wojciech Chmielewski, Jacek Gocał, Mariola Grzybowska, Małgorzata Janke, Aleksandra Jasińska, Piotr Kaczor, Julitta Kierzkowska, Dariusz Kowalczyk, Grażyna Krause, Iwona Małecka, Mariola Modrzejewska, Hanna Nakulska, Agata Pawłowska, Katarzyna Politowicz, Waldemar Przybylski, Przemysław Ptak, Piotr Reszelski, Maria Ruminiecka, Katarzyna Siejakowska, Michał Słomian, Zbigniew Sołtysiński, Dobromira Strugarek, Magdalena Suchan, Adam Szalaty, Leszek Szefliński, Magdalena Szczudło, Małgorzata Walendowska, Marzanna Wierzbicka. 

Klasa 4b 

Sławomir Błaszyński, Krystyna Grzechowiak, Rafał Janowicz, Ireneusz Kapczyński, Jolanta Karczewska, Magdalena Kordońska, Izabela Kubacka, Marzena Lewandowska, Ewa Maćkowiak, Małgorzata Magoń, Magdalena Majchrzak, Małgorzata Michalak, Hanna Nowak, Małgorzata Owczarzak, Małgorzata Piechocka, Ewa Purczyńska, Iwona Purol,
Hanna Rosińska, Ewa Ryczkowska, Grażyna Sobczak, Agata Solarek, Renata Szymańska, Anna Zimmer. 

Klasa 4c 

Przemysław Błaszak, Grzegorz Chlasta, Romuald Cimoch, Leszek Czubaszek, Dorota Filary, Marzanna Grymuza, Paweł Jagodziński, Wojciech Jankowski, Jarosław Kałat, Maciej Kałek, Mariusz Kazimierczak, Lidia Korytowska, Ryszard Kowalski, Robert Kozanecki, Hanna Menes, Elżbieta Mroczek, Dionizy Mróz, Jarosław Ochotny, Paweł Pasiński, Mariola Pater, Ewa Seyda, Dariusz Sikora, Krzysztof Splis, Małgorzata Szefer, Waldemar Webner, Wanda Węgrzynowska, Andrzej Woźniak, Michał Wysocki, Katarzyna Zakrzewska. 

Klasa 4d 

Robert Andrzejewski, Anna Borowska, Jolanta Brzykcy, Ewa Dąbrowska, Alina Filipiak, Renata Gadzińska, Iwona Gruszczyńska, Małgorzata Kapela, Maria Kapela, Iwona Kucharska, Dorota Larus, Piotr Napierała, Małgorzata Nowakowska, Katarzyna Sroka, Renata Sztyma, Lidia Trzaskawka, Aleksandra Zamysłowska. 

ROK 1986 
Klasa 4a
Iwona Bicka, Przemysław Bogacki, Tomasz Ciesielski, Piotr Długosz, Wiesława Góralczyk, Tomasz Grajkowski, Marlena Grześkowiak, Kinga Januchowska, Jarosław Kaźmierczak, Barbara Kaźmierska, Ewa Kmiecikowska, Katarzyna Korzeniowska, Mariola Krajewska, Katarzyna Majewska, Paweł Nowaczyk, Jarosław Obuszewski, Dorota Pawłowska, Adam Pawłowski, Joanna Pochylska, Renata Przyborska, Adam Putz, Magdalena Syska, Łucja Szurpicka, Lucyna Szymańska, Sławomira Wesołowska. 

Klasa 4b 

Danuta Dąbrowska, Mirosława Braszka, Marcin Dubis, Alina Grzesiecka, Magdalena Inerowicz, Beata Janas, Agnieszka Jedynak, Jacek Kaszuba, Przemysław Klimczak,
Wojciech Kluck, Leszek Małecki, Beata Popek, Artur Rożek, Beata Sobańska, Bożena Urbanek. 

Klasa 4c 

Krzysztof Bilarzewski, Piotr Cyprych, Jacek Dziel, Dariusz Januchowski, Dariusz Macioszek, Dorota Nitka, Mirosław Nowaczyk, Piotr Pękala, Iwona Piechocka, Dariusz Raczkowski, Mariusz Robaszkiewicz, Paweł Robaszkiewicz, Wojciech Stanisławski, Kamila Swięcichowska. 

Klasa 4d 

Elżbieta Bednarczyk, Kamila Berg, Kamila Chudzińska, Magdalena Damska, Aleksandra Jagodzińska, Danuta Kozłowska, Małgorzata Kucińska, Włodzimierz Lebiotkowski, Marek Łykowski, Małgorzata Łyskawa, Mariusz Maćkowiak, Małgorzata Rataj, Mieczysława Skrzypczak, Anna Strutyńska, Marek Światowy, Ilona Wielga, Katarzyna Wietrzyńska, Maciej Zieliński. 

Klasa 4e 

Michał Adamski, Beata Budzyńska, Joanna Dąbrowska, Maria Gozdowicz, Weronika Grześkowiak, Barbara Kamińska, Izabela Kamińska, Wojciech Karolewski, Iwona Kasper, Dariusz Knitter, Iwona Labrentz, Dorota Lipowicz, Katarzyna Macioszek, Mariola Maćkowiak, Katarzyna Olejniczak, Renata Paluch, Lidia Piechocka, Katarzyna Ptak, Beata Sikorska, Ewa Skrobała, Dariusz Szymański, Katarzyna Zgoła, Elżbieta Hanusiak. 

ROK 1987
Klasa 4a
Wojciech Duszyński, Beata Dykszak, Małgorzata Gąsior, Irena Gąsiorowska, Anna Głowacka, Marlena Góralczyk, Beata Gregorowicz, Iwona Kachelek, Małgorzata Krzywicka, Teresa Lauchsztet, Iwona Łysa, Marzena Mietlicka, Marzena Mróz, Renata Niesucharska, Katarzyna Olejniczak, Wiesława Praczyk, Izabela Szymańska, Jolanta Witczak, Izabela Wojnowska, Małgorzata Zwiślak. 

Klasa 4b 

Ewa Barkowicz, Jarosław Borkowski, Wioletta Brączkowska, Monika Cerkaska, Adrianna Chmielewska, Tamara Fuszpaniak, Małgorzata Kozłowska, Hanna Kwiecień, Joanna Łosińska, Izabela Machowina, Katarzyna Michałowska, Małgorzata Nowacka, Maria Orłowska, Dorota Pankowska, Aleksandra Pomin, Liliana Serowa, Justyna Skrzypkowka, Anna Sygulska, Lida Waraczyńska, Sławomir Wąsowicz, Lida Wysocka. 

Klasa 4c 

Iwona Adamska, Justyna Białas, Małgorzata Chojnacka, Grzegorz Duszyński, Donata Dymek, Michał Frąckowiak, Beata Friemel, Mariola Idzik, Jolanta Karbalczyk, Alina Kamińska, Alina Kozłowska, Renata Kozłowska, Wojciech Kozubiński, Laura Leszczyńska, Donata Ławniczak, Izabella Mińska, Przemysław Młyńczak, Iwona Nawrocka, Krystyna Olejnik, Jacek Osiński, Dariusz Pawlak, Piotr Radecki, Tomasz Trębiński, Klaudia Wesołowska, Maciej Zieliński 

Klasa 4d 

Adrianna Adamala, Piotr Chrzanowski, Renata Góralczyk, Dariusz Gronowski, Beata Jastrzębska, Małgorzata Kolińska, Joanna Lewandowska, Tomasz Majchrzak, Elżbieta Malczewska, Grzegorz Ofertowicz, Joanna Priebe, Maria Psiuk, Lidia Matelska, Marzena Redzik, Barbara Strzelecka, Tomasz Wojciechowski. 

ROK 1988
Klasa 4a
Blanka Barc, Dariusz Chlasta, Jarosław Czamański, Przemysław Czamański, Lidia Danielewicz, Grzegorz Dragan, Elwira Humeniuk, Michał Kaźmierski, Piotr Knasiak, Agnieszka Konieczna, Justyna Krokowska, Hanna Kronkowska, Jarosław Leszczyński, Maciej Mikołajczak, Sławomir Nadrożniak, Tamara Pajor, Wiesława Pomarska, Hanna Potocka, Anna Przygoda, Mariola Sikora, Loreta Sobocińska, Tomasz Szczudło, Katarzyna Tymczewska, Robert Wdowczyk. 

Klasa 4b 

Małgorzta Beruś, Ewa Czabaj, Barbara Eichstaedt, Hanna Napierała, Norbert Nowakowski, Edyta Pałasz Beata, Pasternak, Robert Popek, Małgorzata Rezulak, Iwona Robakowska, Małgorzata Serowa, Wioletta Sosna, Robert Stube, Kinga Szygenda, Grzegorz Urbanek, Edward Załęski. 

Klasa 4c 

Robert Bidziński, Maciej Binkowski, Anita Biszof, Roman Buczkowski, Sylwia Gorgoń, Paweł Ignasiak, Barbara Kozłowska, Maciej Kwacz, Izabela Narękiewicz, Sławomir Rachwalski, Anna Ratajczak, Bogumił Ratajczak, Dorota Rzeźnik, Halina Strzyżewska, Piotr Strzyżewski, Ewa Więcek, Małgorzata Wysocka. 

Klasa 4d 

Grzegorz Banaszek, Tomasz Burzyński, Witold Ceglarek, Małgorzata Grabowska, Renata Jankowska, Krzysztof Kaźmierski, Jarosław Lebrenz, Agnieszka Michalska, Tomasz Marys, Małgorzata Pasternicka, Alicja Pawela, Dorota Popek, Joanna Postuszka, Barbara Przybysz, Magdalena Tomaszewska, Marlena Wankowska, Jolanta Wojtkowiak. 

ROK 1989
Klasa 4a
Jakub Borkowski, Alina Budnik, Sylwia Cieślińska, Tomasz Delgiado, Joanna Dukiewicz, Jacek Frankiewicz, Anna Furche, Piotr Gromadzki, Katarzyna Grzadziela, Barbara Górniak, Lidia Jaśkowiak, Beata  Kabacińska, Ewa Kałamejka, Alicja Kamińska, Radosław Krawczyk, Arkadiusz Krupa, Sylwia Matuszewska, Tomasz Nitecki, Justyna Ober, Krzysztof Pacanowski, Donata Pankowska, Arleta Przybylska, Lidia Rączka, Alina Sarnowska, Krystyna Sarnowska, Ewa Siwak, Mirosława Smolna, Mirosława Sobecka, Grażyna Szuba, Donata Swięcikowska, Renata Irebińska, Ewa Irocholepszy, Hanna Walczak, Arleta Ziętek. 

k
lasa 4b 

Arnold Bernaciak, Maciej Błaszyński, Barbara Brączkowska, Grzegorz Buczak, Maciej Czech, Dariusz Igliński, Magdalena Jax, Anna Jeżewska, Alicja Jóźwiak, Maria Kaźmierska, Barbara Kowalska, Eugeniusz Krüger, Elżbieta Kubiak, Bogusława Kwasek, Małgorzata Kwiecień, Alina Lubicka, Iwona Ludwiniak, Kamila Łojewska, Dariusz Łosoś, Magdalena Marciniak, Jakub Meissner, Dorota Młyszek, Iwona Ofertowicz, Justyna Plucińska, Beata Ścisłowska, Karolina Tobolska, Dorota Wcisło, Maria Wielgorecka, Sławomira Wolff, Jarosław Zieliński. 

Klasa 4c 

Małgorzata Alamenciak, Artur Borowczyk, Sławomir Butkiewicz, Paweł Gancarczyk, Marek Gorzkowski, Jolanta Kapcińska, Małgorzata Kawczyńska, Dorota Królak, Sylwia Laudowicz, Agnieszka Łomnicka, Wojciech Mąka, Agnieszka Nowaczyk, Maciej Pacyński, Anna Pajor, Danuta Pawlicka, Artur Pluta, Wojciech Politowicz, Dariusz Rączka, Anna Schmidt, Katarzyna Suta, Agnieszka Tomczak, Małgorzata Urban, Emilia Urbaniak, Paweł Wachowski, Marcin Wiechciński, Piotr Zaporowski, Artur Zbiranek. 

Klasa 4d 

Agata Andrzejewska, Mariusz Błochowiak, Edyta Bytomska, Katarzyna Dereń, Romuald Dobiała, Anna Echaust, Ewa Frąckowiak, Dorota Gniewoszewska, Agnieszka Kasprowicz, Dariusz Kędzierski, Małgorzata Król, Marlena Krzyżańska, Tomasz Kuczma, Beata Leśniak, Izabela Maciejak, Remigiusz Matusz, Magdalena Mikulska, Magdalena Pieczyńska, Wioletta Staniszewska, Sylwia Suchamska, Maciej Szymkowiak, Grzegorz Świerczek, Jolanta Wachowiak. 

ROK 1990 
Klasa 4a
Dorota Balcerzak, Małgorzata Bania, Dariusz Basiński, Mariusz Białczyk, Aleksandra Bielińska, Jaromir Brodecki, Elżbieta Cieślewicz, Roman Ćwikliński, Marlena Dalecka,
Marzena Danielewicz, Bożena Gąsior, Iwona Grzechowiak, Katarzyna Jedlińska, Mirosława Kalbarczyk, Arkadiusz Kotliński, Tomasz Kropidłowski, Kamilla Łagodzka, Mariusz Paweł Majchrzak, Krzysztof Milanowski, Agnieszka Młodzikowska, Jagienka Perlikiewicz, Anna Polus, Jolanta Pomorska, Aldona Rosińska, Katarzyna Siudzińska, Małgorzata Stypa, Marcin Swołkowski, Małgorzata Szyda, Magdalena Troszak, Anna Walendowska. 

Klasa 4b 

Marcin Burda, Maciej Ellmann, Krzysztof Gadziński, Agnieszka Gendek, Tomasz Góral, Beata Grabowska, Małgorzata Hynder, Wioletta Kaniewska, Artur Kostrzewa, Anna Lewandowska, Joanna Makowska, Jacek Mańkowski, Bettina Michałowska, Przemysław Niedzielski, Izabela Pawlak, Andrzej Pawłowski, Justyna Piasecka, Małgorzata Sójka, Magdalena Splis, Dariusz Tubacki, Ewa Walkowiak, Anna Wesołowska, Agnieszka Wittenbeck, Mariusz Wolny, Ewa Ziółkowska, Piotr Żyliński. 

Klasa 4c 

Cezary Bilarzewski, Jakub Dębiec, Jolanta Grzechowiak, Jarosław Gryguć, Marzena Jakubowska, Przemysław Jaskulski, Zbigniew Kaczmarek, Agnieszka Marek, Jarosław Michalak, Przemysław Osiński, Wojciech Pawlicki, Romana Rakowska, Dariusz Rzempała, Aneta Skibińska, Janusz Stachowiak, Mariusz Stachowiak, Piotr Stachowiak, Iwona Świątek, Jolanta Urbaniak, Marek Wachowski, Maciej Zakrzewicz, Violetta Zykowska. 

Klasa 4d 

Natalia Bączkiewicz, Paweł Bielejewski, Małgorzata Brzezińska, Arleta Dybowska, Arleta Fimiak, Justyna Fritz, Agata Kozłowska, Renata Osińska, Joanna Pluta, Magdalena Przespolewska, Kinga Puchalska, Dariusz Pućka, Barbara Reselska, Michał Sądej, Elżbieta Smusz, Iwona Średzińska, Magdalena Zaporowska, Mirella Zawodna, Maria Zielińska. 

KLASA 4e 

Katarzyna Banaszak, Renata Basta, Maciej Bąkowski, Grzegorz Brzykcy, Żaneta Budniak, Anna Chosińska, Anna Cypryjańska, Adam Gryczyński, Krzysztof Hekert, Marek Jaworski, Jarosław Kemnic, Beata Kośmicka, Hanna Kryszak, Marek Krzyśka, Piotr Kwiatkowski, Renata Nawrocka, Dorota Pacholska, Renata Paluszczak, Agnieszka Pochylska, Karolina Rogowska, Małgorzata Staluszka, Renata Staniszewska, Sławomir Zaprzałka.  

ROK 1991
Klasa 4a
Magdalena Baumert, Sławomir Bednarek, Robert Chlebowski, Dorota Dykszak, Przemysław Gaweł, Ewa Goska, Rafał Ignasiak, Tomasz Kaczmarek, Waldemar Kaczor, Agnieszka Kierzkowska, Aleksandra Kosiorek, Karolina Kujawska, Miron Mieszczak, Grzegorz Narożniak, Jacek Paszkowiak, Agnieszka Pawlik, Anna Polaszewska, Jacek Pyrek, Grzegorz Skalski, Paulina Skóra, Artur Skweres, Ewa Smuglewicz, Katarzyna Stelmach, Mariusz Swora, Ewa Szeszycka, Katarzyna Webner. 

Klasa 4b 

Natasza Biernacka, Daria Borowicz, Monika Czaińska, Wojciech Darul, Izabela Duda, Ewa Dziengielewicz, Katarzyna Felkel, Tomasz Filipiak, Katarzyna Gosławska, Lidia Grodziska, Łukasz Kostencki, Joanna Kubiak, Sylwia Macioszek, Anita Mak, Barbara Miedzińska, Mariusz Młodzikowski, Izabela Mróz, Anna Ratajczak, Renata Roćko, Katarzyna Schulze, Wioletta Sobkowiak, Lidia Tomczak, Michał Wojciak, Katarzyna Woźniak, Edyta Zieleniewicz. 

Klasa 4c 

Anna Bączkiewicz, Agnieszka Beyer, Ewa Białas, Sylwia Bzowa, Arkadiusz Giernatowski, Lidia Górska, Rafał Kaczmarek, Lidia Kamińska, Dariusz Kamzela, Tomasz Kuczma, Natasza Leparowska, Bartosz Leszczyński, Katarzyna Lulek, Maciej Młodzikowski, Joanna Morawska, Grzegorz Nowakowski, Marzena Olszewska, Wioletta Poniewiera, Krzysztof Przywarty, Kamilla Rojek, Bartłomiej Tomaszewski, Kamilla Wesołowska, Mariusz Wiktorski, Rafał Zalita. 

Klasa 4d 

Katarzyna Chuda, Sławomir Chudy, Agnieszka Filary, Joanna Fleta, Magdalena Grajek, Renata Hładka, Joanna Kosowska, Agnieszka Kowalska, Julita Lemańska, Andrzej Łukasik, Piotr Macioszek, Anna Prawniczak, Lucyna Prawniczak, Jolanta Rosińska, Artur Rychert, Anna Sucholas, Dorota Tubacka, Lucyna Witczak, Katarzyna Wucka, Krzysztof Zgolak. 

Klasa 4e 

Beata Bednarek, Iwona Bogacka, Ewa Dmyterko, Jakub Grygiel, Alina Hildebrańska, Wioletta Ignasiak, Mariola Jałoszyńska, Karolina Jedynak, Iwona Kleczkowska, Agata Konieczka, Agata Maria Kurdykowska, Sylwia Leśna, Karolina Łagowska, Ilona Mażańska, Ewa Mikołajczak, Elżbieta Mól, Agnieszka Olejniczak, Dorota Płatek, Danuta Sołtysek, Ewa Stanisławska, Ilona Stysiak, Romana Suchorska, Hubert Tomaszewski, Joanna Tomczak, Anna Trzaskawka. 

ROK 1992
Klasa 4a
Aleksandra Bluege, Danuta Charłampowicz, Marcin Fuszpaniak, Beata Gadzińska, Piotr Glapa, Renata Grzybowska, Robert Janowski, Sebastian Jęczkowiak, Agnieszka Karpińska, Renata Kędzierska, Joanna Kierzkowska, Joanna Kłosowicz, Lidia Kodranc, Katarzyna Macioszek, Rafał Majchrzak, Kinga Myszkiewicz, Wiesław Niedzielski, Tomasz Ogórkiewicz, Agnieszka Pacyńska, Tomasz Politowicz, Krzysztof Przybylski, Małgorzata Rogalska, Tomasz Semik, Katarzyna Stachowiak, Iwona Stasiewska, Rafał Sulicki, Agnieszka Walkowska, Alicja Winiarska, Katarzyna Woźnicka, Barbara Zaleska, Monika Zbiranek, Katarzyna Walczak. 

Klasa 4b 

Danuta Bartkowska, Jolanta Danelska, Renata Głembalska, Magdalena Grodziska, Aldona Jankowska, Agnieszka Jaworska, Agnieszka Klimczak, Przemysław Kępa, Barbara Kremer, Marcin Kutzmann, Izabela Lipczyńska, Andrzej Lisiecki, Agnieszka Narekiewicz, Hanna Nowak, Marek Pastwa, Joanna Skórnicka, Maria Wołosz. 

Klasa 4c 

Joanna Baranowska, Piotr Berlik, Tomasz Białecki, Anna Fabiś, Tomasz Gorczycki, Piotr Grzechowiak, Robert Kałek, Wojciech Kasprzak, Sławomir Kaszkiewicz, Marek Kluczyński, Justyna Kociałkowska, Julita Kowalska, Krzysztof Łazinka, Ewa Łuczak, Robert Pawłowski, Aldona Przybyła, Mariusz Redzik, Tamara Reselska, Cezary Seweryn, Maciej Słupianek, Rafał Staszkiewicz, Tomasz Szymański, Tomasz Woźniak, Tomasz Zamiara. 

Klasa 4d 

Rafał Bogucki, Robert Dobrogowski, Zbigniew Draheim, Agnieszka Konarkowska, Hanna Kupsik, Sylwia Linkiewicz, Marlena Manuszak, Adela Matuszewska, Maja Mikołajczak, Ewa Mundt, Marek Mundt, Iwona Pieczyńska, Magdalena Rajewska, Renata Różycka, Wioletta Winiecka. 

Klasa 4e 

Monika Brzezińska, Izabella Chlebowska, Agnieszka Dolata, Elżbieta Dominiak, Aneta Idziak, Magdalena Jaroszewska, Kamila Jędrzejewska, Małgorzata Kraczek, Marlena Kucharska, Marzena Krystkowiak, Iwona Kowal, Marzena Lehman, Milena Łepska, Karina Maćkowiak, Lidia Michalska, Iwona Pudelska, Agnieszka Rzymyszkiewicz, Sylwia Szajda, Karolina Szkudlarek, Grzegorz Wachowski, Jolanta Wachołek, Lilianna Wesołowska, Joanna Winiarska, Martyna Wilczek, Beata Wegnerska, Renata Włodarczyk. 

ROK 1993
Klasa 4a
Magdalena Bajer, Agnieszka Bartoszak, Emilia Bechert, Mariusz Gajewski, Małgorzata Gawrońska, Jarosław Grajek, Joanna Horoszkiewicz, Joanna Jaskulska, Aneta Kierzkowska, Anna Kiszkarewicz, Iwona Kochańska, Katarzyna Kołodziejczak, Tomasz Kujawski, Katarzyna Lewicka,
Piotr Malinger, Piotr Mielcarek, Marta Marawska, Anna Orłowska, Daria Papierska, Tomasz Reszelewski, Magdalena Robaszkiewicz, Małogrzata Skalska, Marcin Sienkiewicz, Agnieszka Sobkowiak, Michał Szrajbrowski, Izabela Szrama, Beata Szustek, Hanna Jurowska, Daniela Witowska, Grażyna Woźniak. 

Klasa 4b 

Kinga Andrzejewska, Sebastian Bandosz, Izabela Czaińska, Aldona Dobrogowska, Arkadiusz Kaszyński, Agnieszka Krajewska, Ewa Królak, Paweł Lewicki, Magdalena Lipczyńska, Agnieszka Marciniak, Przemysław Matecki, Hanna Mrówczyńska, Tomasz Papierkowski, Magdalena Pawlak, Kamil Perlik, Barbara Płatek, Magdalena Płońska, Magdalena Pogorzelska, Marcin Ratajczak, Adrianna Roszak, Arkadiusz Rusiecki, Justyna Skorupska, Marta Stachowiak, Iwona Szymaniak, Michał Urban, Magdalena Zwolakiewicz. 

Klasa 4c 

Jarosław Adamczewski, Przemysław Berlik, Ewa Budnik, Tomasz Bujanowski, Sławomir Drapiński, Szymon Gawałek, Mariusz Głowacki, Anna Jakubowska, Sebastian Jędraszczyk, Piotr Kapela, Piotr Kubiak, Błażej Kujawski, Marcin Kwacz, Małgorzata Kwapich, Izabela Leporowska, Magdalena Leśna, Magdalena Linkiewicz, Marcin Mak, Jolanta Przystał, Karolina Ryczkowska, Dariusz Skowroński, Tomasz Stephan, Marek Szczepański, Piotr Szczudło, Tomasz Szymczak, Alicja Tomczak, Adam Walerjańczyk, Dariusz Wojtkowiak, Beata Zbytniewska. 

Klasa 4d 

Liliana Adam, Marlena Badura, Iwona Bressa, Piotr Ciesielski, Bogdan Dolata, Małgorzata Drzewiecka, Alicja Górka, Dorota Jeśmontowicz, Zuzanna Jędroszyk, Szymon Kasprzyk, Beata Kaszyńska, Kamila Kokotowska, Małgorzata Kokotowska, Marzena Kostencka, Joanna Kryszak, Daniel Łaszkiewicz, Maciej Matuszewski, Ilona Napierała, Alicja Paluszczak, Ewa Ratajczak, Katarzyna Ratajczak, Monika Rybicka, Jacek Salwa, Liliana Siwińska, Honorata Solarska, Katarzyna Utig, Anna Zielazna. 

Klasa 4e 

Danuta Adryan, Magdalena Bartkowiak, Kamilla Błaszczyk, Monika Borczyk, Tomasz Ciemnoczołowski, Aneta Dengler, Anna Figiel, Violetta Gendek, Mariola Górska, Anna Haja, Małgorzata Kasprzyk, Maciej Kowalewski, Katarzyna Kubalik, Simona Laudowicz, Dariusz Maciejewski, Edyta Malczewska, Marzena Miedzianowska, Joanna Nowakowska, Mariusz Piniarski, Małgorzata Rzymyszkiewicz, Edyta Senger, Andrzej Serwatka, Janusz Sobierajski, Katarzyna Wiczyńska, Małgorzata Woźniak, Katarzyna Zawada, Anna Zielińska, Karina Ziemiańska. 

Klasa 4f 

Robert Banaszak, Karolina Biżako, Magdalena Gielniak, Danuta Górska, Kamila Gzyl, Kinga Jaskólska, Anna Kasprzak, Beata Kędziora, Magdalena Kruczoł, Justyna Kubiak, Magdalena Kwapich, Katarzyna Lisiecka, Grażyna Malinger, Maciej Mądry, Ewa Michalak, Iwona Michalak, Beata Michałowska, Kamil Nitka, Roman Pawlak, Jolanta Roesler, Przemysław Samul, Gabriela Szczepańska, Aneta Szumańska, Agnieszka Szypulska, Marlena Tyc, Marzena Wolniewicz, Kamila Zaleska, Dorota Zaradzka, Agata Zdrojewska, Małgorzata Zyguła. 

ROK 1994 
Klasa 4a
Joanna Andrzejewska, Małgorzata Bączkiewicz, Robert Białczyk, Robert Chmielewski, Joanna Dominiczak, Marzena Dyc, Tomasz Fiałkowski, Agnieszka Flitta, Anna Gąsior, Szymon Horoszkiewicz, Marzena Jopa, Anna Kluczka, Dariusz Kozicki, Tomasz Lewandowski, Marcin Lipczyński, Agata Marciniak, Magdalena Michalak, Monika Młodzieniak, Paweł Piątkowski, Iwona Ptak, Bartosz Ratajczak, Michał Reszelski, Agnieszka Rzempała, Agnieszka Sajewska, Klaudia Skora, Piotr Stefański, Milena Strzykała, Przemysław Suszczewicz, Katarzyna Suwalska, Maciej Suwalski, Joanna Wasielewska, Dariusz Wegnerski, Bogna Woźnicka. 

Klasa 4b 

Ewa Chuda, Daniela Dostal, Katarzyna Duszyńska, Agnieszka Dziekan, Joanna Filipiak, Łukasz Fischer, Maciej Galantowicz, Marta Góra, Marek Góralski, Radosław Grychowski, Marlena Jonalik, Jarosław Kaźmierczak, Piotr Kiałka, Magdalena Konieczka, Artur Kowalski, Szymon Krygier, Anna Kulczak, Alicja Palicka, Arkadiusz Rzymyszkiewicz, Aleksandra Słowik, Małgorzata Stefańska, Sebastian Szmyt, Leszek Sztyma, Kinga Wichłacz, Anna Wiśniewska, 

Klasa 4c 

Justyna Alamenciak, Szymon Binarsch, Ewa Bojańska, Joanna Budzyńska, Karina Busiakiewicz, Iwona Cierzniak, Norbert Drzewiecki, Edyta Francuszkiewicz, Dagmara Kiczyłło, Hubert Kujawski, Waldemar Kujawski, Hanna Kulpińska, Artur Manowiecki, Aleksandra Michalak, Magdalena Młodzikowska, Mariusz Modelski, Piotr Mueller, Agnieszka Ochotna, Krzysztof Ogórkiewicz, Łukasz Perlik, Magdalena Pieniak, Izabela Rojek, Błażej Rudnicki, Sylwia Rzepka, Anna Skarbińska, Hanna Sobierajska, Iwona Stefańska, Wojciech Strzelecki, Małgorzata Światłowska. 

Klasa 4d 

Paulina Andrzejewska, Żaneta Brzóstowicz, Michał Budziszak, Agnieszka Chrzanowska, Aneta Ćwiek, Radosław Eggebrecht, Jakub Górecki, Tomasz Hawłasewicz, Małgorzata Jasińska, Renata Jąkała, Rafał Jelonek, Monika Jop, Michał Kalinowski, Tomasz Kiełpiński, Magdalena Kieszkowska, Michał Kozłowski, Hanna Lewandowicz, Sebastian Maćkowiak, Tomasz Pawlak, Katarzyna Pestka, Jadwiga Polak, Małgorzat Sagan, Jarosław Stelmach, Sławomir Szczepański, Beata Szutarska, Agnieszka Waluszyńska, Robert Zawiński. 

Klasa 4e 

Małgorzata Adamska, Emilia Bełzowska, Mirosława Ciok, Eliza Czajka, Magdalena Dobrzańska, Monika Dombek,
Izabela Farman, Marlena Frankowska, Agata Grajek, Magdalena Karpińska, Marlena Konieczka, Anna Marcinkowska, Marlena Miękiszak, Jolanta Przybysz, Katarzyna Radlińska, Ewa Rasińska, Katarzyna Różańska, Dominika Rzepka, Zbigniew Sikorski, Ewa Szymkowiak, Eliza Szymska, Norbert Woźniak, Krystyna Zachwieja, Marzena Zając. 

Klasa 4f 

Agnieszka Beruś, Magdalena Biderman, Małgorzata Binkowska, Dariusz Błaszczyk, Katarzyna Błochowiak, Dorota Chuda, Karina Dengler, Kamila Długosz, Sylwia Gąsiorek, Aleksandra Kaczor, Wiesława Kałuska, Beata Król, Arleta Maciejewska, Dagmara Maerz, Magdalena Mikołajczyk, Alina Nowacka, Katarzyna Pawlak, Izabela Popławska, Lidia Przybył, Marlena Siatkowska, Lubomir Skonieczny, Agnieszka Sołtysek, Agnieszka Szymańska, Magdalena Ziółkowska. 

ROK 1995
Klasa 4a
Agnieszka Bąkowska, Agata Delgiado, Anna Gawrońska, Magdalena Gawrońska, Renata Grajewska, Magdalena Heydrych, Izabela Janasek, Krzysztof Kaczmarek, Przemysław Kłosowicz, Żaneta Kudławiec, Anna Kujawska, Iwona Kujawska, Dorota Marciniak, Tomasz Mrówczyński, Marcin Nowaczyk, Agnieszka Nowak, Karolina Olszanowska, Paweł Ostrowski, Magdalena Paszkowiak, Joanna Perlikiewicz, Marek Poradzewski, Magdalena Przybylska, Marcin Przybysz, Marek Przybyszewski, Szymon Robaszkiewicz, Joanna Skalska, Joanna Stanczewska, Joanna Szarwark, Milena Szarzyńska, Ryszard Szeszycki, Wojciech Szyda, Tadeusz Wdowiak, Jakub Ziółek, Anna Żylińska. 

Klasa 4b 

Beata Andrzejewska, Lidia Andrzejewska, Małgorzata Bewicz, Jacek Ciemnoczołowski, Katarzyna Durczak, Mikołaj Hen, Kamila Hyżyk, Agnieszka Kalinowska, Anita Kozłowska, Joanna Kujawa, Monika Leśna, Dagmara Nowicka, Tomasz Perek, Beata Rewers, Blanka Rudnicka, Mateusz Runowski, Krzysztof Sądej, Agnieszka Sikorska, Sylwia Tomaszewska, Małgorzata Wesołowska, Karolina Wittenbeck, Izabela Włodarska, Małgorzata Woźniak, Jacek Zieliński. 

Klasa 4c 

Agnieszka Adamczak, Ewelina Bruch, Tomasz Cieśliński, Monika Dobek, Piotr Grzeszczyk, Agnieszka Jakubowska, Joanna Jankowska, Michał Kałuża, Krzysztof Kowal, Małgorzata Krause, Anna Kujawska, Sylwia Musielak, Żaneta Niedzielska, Agnieszka Nowak, Bogusz Nowakowski, Elżbieta Rutkowska, Natalia Ryczkowska, Marek Stolarz, Sławomir Stróżyk, Magdalena Sudnik, Monika Szczepaniak, Rafał Szkodziński, Arkadiusz Szulczyński, Justyna Tomczak, Magdalena Trzcińska, Magdalena Wiczyńska, Izabela Witlewska. 

Klasa 4d 

Jolanta Bubacz, Leszek Frankowski, Ewa Gawałkiewicz, Kamilla Grajek, Sylwia Jandy, Maciej Jędras, Natasza Jędroszyk, Anna Jurek, Agnieszka Kaczmarek, Agnieszka Kozubińska, Arkadiusz Krupa, Żanetta Krzyżaniak, Sylwia Kubaszak, Barbara Kuligowska, Alicja Kwiatkowska, Agnieszka Maćkowiak, Lidia Mańka, Barbara Mąderek, Agnieszka Różańska, Roksana Różańska, Piotr Senger, Beata Solarska, Magdalena Stefańska, Malwina Szuba, Anna Szymkowiak, Piotr Śmigórski, Marlena Urbaniak, Angelika Uryzaj, Lidia Wachowska, Magdalena Zamiara. 

Klasa 4e 

Hanna Bigosińska, Arleta Ciążyńska, Kamilla Fritz, Iwona Fryta, Anna Iwaniec, Mirosława Jaskot, Katarzyna Lewandowska, Barbara Łysiak, Agnieszka Nawrot, Ewa Nowaczewska, Kamilla Przypis, Natalia Pućka, Beata Repeć, Joanna Sawicka, Alicja Skrzetuszewska, Grażyna Szymoniak, Jolanta Wachowska, Agnieszka Wróbel. 

Klasa 4f 

Małgorzata Bąkowska, Maciej Boruń, Iwona Domańska, Kalina Dunowska, Sylwia Gawrych, Edyta Gładych, Honorata Janas, Małgorzata Kapela, Robert Kucharski, Lucyna Kupracz,
Łukasz Lemiesz, Beata Maćkowiak, Andżelika Miśkiewicz, Beata Olendrowicz, Małgorzata Osińska, Robert Petrowić, Monika Siatkowska, Benedykt Stachowiak, Magdalena Szczepańska, Justyna Szymańska, Agnieszka Tomaszewska, Justyna Tubielewicz, Agnieszka Zielińska. 

ROK 1996
Klasa 4a
Jakub Brykczyński, Rafał Ćwikliński, Ryszard Gizelski, Anna Gruchociak, Patrycja Hennig, Paulina Jakubowska, Michał Juzwa, Iwona Kasprzak, Marcin Kaszyński, Joanna Kaźmierowska, Ewa Korzeniowska, Eliza Kozica, Beata Krysińska, Klaudia Kuźniewska, Beata Łazinka, Katarzyna Mirek, Anna Moch, Barbara Nowak, Izabella Nowak, Marlena Pawlak, Anna Piątkowska, Sylwia Pińskwar, Anna Plucińska, Anna Przybylska, Natalia Sienkiewicz, Joanna Słomczewska, Katarzyna Szwedek, Anna Światłowska, Tomasz Trocki, Katarzyna Wierzbińska, Magdalena Wojtysiak. 

Klasa 4b 

Magdalena Binkowska, Agnieszka Brączkowska, Anita Budnik, Justyna Bukowska, Michał Fischer, Tomasz Fischer, Joanna Kamieniarz, Katarzyna Kawczyńska, Agnieszka Knasiak, Małgorzata Kraczek, Beata Krause, Ewa Kujawa, Lidia Kujawa, Ewa Malicka, Justyna Miszczak, Magdalena Nitecka, Michał Pawlak, Marcin Pęczek, Tomasz Sądej, Karolina Skrzypczak, Agnieszka Staszak, Sylwia Stefankiewicz, Kinga Wietrzyska. 

Klasa 4c 

Przemysław Bednarek, Beata Chojnacka, Ewa Dębicka, Aneta Gadzińska, Przemysław Grzeszczyk, Maria Jax, Ewa Kalinowska, Szymon Karwowski, Bartosz Kaszyński, Daniel Kuleczka, Łukasz Lubbe, Michał Mikołajczak, Dymitr Paruszewski, Iwona Pawlak, Sylwia Pawlak, Barbara Pawłowska, Michał Pawłowski, Iwona Perkowska, Mariusz Przybysz, Agnieszka Rożek, Marta Smelkowska, Kamila Stelmach, Piotr Szybiak, Kamila Szwajcar, Tadeusz Wegner, Agnieszka Woźniak, Agata Ziemnicka, Lidia Zobel. 

Klasa 4d 

Małgorzata Ambrożak, Marcin Darowny, Katarzyna Gryszczyńska, Malwina Grylewicz, Katarzyna Lisiecka, Magdalena Mueller, Katarzyna Prus, Magdalena Roesler, Ewa Stachowiak, Marta Stachowiak, Sebastian Suski, Aneta Szeszycka, Karolina Szymańska, Karolina Tomczak, Edyta Wojciechowska, Joanna Zaremba, Agata Ziółkowska. 

Klasa 4e 

Natalia Bażeńska, Iwona Bidermann, Lidia Blinstrub, Sylwia Czechowska, Sylwia Groblewska, Michał Hombesz, Monika Janas, Wojciech Jerzakowski, Marzena Kaczor, Mariusz Kaszak, Mariusz Kasznia, Kamila Knitter, Bartosz Kozłowski, Anna Kulik, Michał Lisiecki, Barbara Marciuszek, Ilona Matysek, Mariusz Możdżeń, Anna Radel, Daniela Rojewska, Joanna Sroczyńska, Olena Winkel, Ewelina Wojciechowska, Anna Zawada. 

Klasa 4f 

Magdalena Adamczewska, Dorota Andrzejczak, Marzena Bernaciak, Agata Durczak, Barbara Durczak, Agnieszka Gajewska, Monika Gielewska, Joanna Gładych, Eliza Grabska, Patrycja Kachelek, Izabela Kaszyńska, Michał Krajniak, Agnieszka Kruczyńska, Justyna Lebiotkowska, Daria Leszczyńska, Alicja Mikulska, Danuta Nowaczyk, Adam Olszewski, Monika Pacyńska, Magdalena Pudełko, Karolina Skweres, Sylwia Stachowicz, Marta Szarwark, Izabela Szymańska, Anna Świda, Anna Świtała, Edyta Zych. 

Klasa 4g 

Justyna Deręzińska, Sebastian Drela, Joanna Dziekan, Lidia Fredyk, Marek Gaziński, Paulina Hennig, Agnieszka Janusz, Magdalena Jarecka, Beata Jóźwiak, Dorota Kowalczyk, Lidia Lech, Magdalena Lech, Monika Malewicz, Beata Małyszka, Marcin Misztal, Monika Mrówczyńska, Sebastian Nowak, Krzysztof Pietrowicz, Joanna Prawniczak, Sylwia Przybylska, Łukasz Rączka, Łukasz Rogacz, Magdalena Siwka, Anna Sołtysiak, Marta Ziemnicka, Iwona Sobocińska. 

Klasa 4h 

Piotr Abramowicz, Arkadiusz Haremza, Beata Jakubowska, Danuta Janowiak, Monika Kaczmarek, Ewa Kolibabka, Renata Manthey, Justyna Pruss, Sylwia Sierakowska, Sylwia Skweres, Marcin Stupczyński, Agnieszka Szczerba, Waldemar Walkowiak, Andrzej Wdowiak. 

Klasa 4i 

Agnieszka Andryszak, Marta Bartosik, Justyna Bechert, Magdalena Biskupska, Paweł Borkowicz, Darina Brkicova, Andrzej Cieśliński, Damian Danielewicz, Justyna Danielewicz, Marlena Dolata, Katarzyna Góralczyk, Karolina Ignasiak, Marek Jabłoński, Magdalena Kłos, Natasza Konieczna, Remigiusz Kosmala, Marcin Koszewski, Marcin Kowalski, Albert Król, Agnieszka Lewandowska, Agata Mantaj, Agnieszka Miler, Mirosław Radomski, Michał Szymczak, Oliwia Toboła, Wąsowska Agata. 

ROK 1997
Klasa 4a
Sebastian Banaszak, Krzysztof Berlik, Magdalena Glanc, Monika Gnacińska, Joanna Goźdź, Radosław Hyżak, Kinga Kalmus, Magdalena Kaszarowska, Dariusz Kaszyński, Dawid Kaźmierczak, Agnieszka Kozłowska, Magdalena Królak, Maciej Kurczych, Teresa Marciniak, Aureliusz Minc, Joanna Mucha, Miłosz Nowak, Przemysław Niedzielski, Aleksandra Olszanowska, Artur Pawlak, Adam Pejka, Maciej Pełczyński, Wioletta Piwowarek, Małgorzata Robakowska, Mateusz Sówka, Agnieszka Stachowiak, Mariusz Sucharski, Ewelina Swora, Marta Szymańska, Monika Tylska, Justyna Zbytniewska, Bartosz Ziółek. 

Klasa 4b 

Rafał Budzyński, Elżbieta Burszta, Marlena Cypryańska, Jarosław Jędrzejczak, Rafał Kasprzak, Edyta Kędziora, Tomasz Korpys, Dorota Kujawa, Karolina Lewandowska, Sławomir Michałowicz, Agnieszka Narowska, Krzysztofa Sip, Magdalena Skowrońska, Artur Szreymann, Justyna Ślusarczyk,
Anna Todorowska, Jacek Turowski, Anna Wieczorek, Sylwia Wilkosz, Paweł Wojciul, Małgorzata Zielińska. 

Klasa 4c 

Kamila Cierzniak, Agnieszka Cieślewicz, Krzysztof Dzięcielski, Hanna Echost, Małgorzata Fajfer, Iwona Fischer, Tomasz Frąckowiak, Sebastian Gierz, Anna Górna, Robert Grądecki, Anna Kondracka, Szymon Kryślak, Arkadiusz Krasiński, Barbara Kwapich, Agnieszka Młodzikowska, Anna Nowak, Magdalena Nowak, Dariusz Pankowski, Mikołaj Pawłowski, Barbara Rodziewicz, Magdalena Roszak, Katarzyna Różycka, Arkadiusz Skrzypczak, Krzysztof Sobczak, Katarzyna Starczewska, Karolina Staśkiewicz, Arkadiusz Stoiński, Agnieszka Wesołowska, Magdalena Wolna, Marcin Zakrzewicz, Edyta Żmuda. 

Klasa 4d 

Piotr Bielecki, Mateusz Bigos, Piotr Bigosiński, Lidia Brańka, Błażej Chojnacki, Kamila Ciesielska, Beata Cyganek, Izabela Franczak, Waldemar Frydrychewicz, Joanna Gacka, Beata Iglińska, Marzena Kapela, Piotr Kaszkiewicz, Katarzyna Kądziela, Daria Kiczyłło, Anna Knaź, Michał Kokott, Olga Kośmińska, Krzysztofa Kupsik, Michał Kurek, Cyprian Lewandowski, Maciej Lewandowski, Magdalena Lubińska, Damian Matuszak, Karolina Mirek, Katarzyna Piegat, Iwona Polak, Ewa Połka, Agnieszka Prus, Joanna Romanczukiewicz, Adam Stefański, Magdalena Lachota, Krzysztof Włodarczyk. 

Klasa 4e 

Marcin Barylski, Krzysztof Bielecki, Tomasz Bondyra, Martyna Huebner, Magdalena Janas, Sylwia Jóźwiak, Katarzyna Juszczak, Katarzyna Kempińska, Danuta Kopecka, Marzena Kosińska, Agnieszka Kosmaczewska, Witold Krysiński, Monika Krzyżanowska, Magdalena Labijak, Marta Nowak, Hanna Olejniczak, Beata Pawłowska, Agnieszka Rożek, Marcin Rżany, Lucyna Siwińska, Justyna Stachowiak, Agnieszka Sujka, Przemysław Strzyżewski, Iwona Urbanowicz, Krzysztof Witczak, Magdalena Witek, Patrycja Woroch, Monika Zielińska. 

Klasa 4f 

Bartosz Antczak, Marek Błochowiak, Sylwia Bukowska, Danuta Dobrzycka, Joanna Ejsak, Karolina Frankowska, Sylwia Gromada, Joanna Klimek, Magdalena Kotecka, Łukasz Kostrzewski, Agnieszka Kujawa, Julita Labiak, Barbara Mąka, Justyna Narowska, Daniel Nitka, Alicja Nowik, Angelika Rożniewska, Eliza Siejak, Katarzyna Strzyż, Agnieszka Szczepaniak, Marta Trzaskawka, Monika Zgoła. 

Klasa 4g 

Robert Bazułka, Natalia Binkowska, Katarzyna Chełmikowska, Lucyna Ciok, Grzegorz Cyganek, Marzena Galińska, Bartosz Gawęda, Bartłomiej Janowski, Ilona Kapelińska, Agnieszka Kołodziej, Anna Kuleczka, Paulina Nawrot, Robert Nowaczewski, Jolanta Pankowska, Roma Pauter, Małgorzata Pęczek, Julita Purol, Bartosz Radomski, Julita Strzelczenia, Agnieszka Tromczyńska, Renata Uściłowska, Daria Walaszczyk, Katarzyna Wojdanowicz. 

Klasa 4h 

Wioletta Abramowicz, Anita Berda, Lidia Bobin, Agnieszka Chłopicka, Łukasz Czaprowicz, Magdalena Ditbrener, Alicja Dopierała, Marzena Gromadzka, Katarzyna Jarpółkiewicz, Ewa Kowalska, Elżbieta Kozłowska, Sylwia Michalska, Monika Nowaczyk, Kinga Nowicka, Sebastian Rojek, Monika Różańska, Renata Sarek, Wioletta Sikora, Artur Uryzaj, Agnieszka Wiśniewska. 

 

ROK 1998

Honorowi Absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie

Leszek Koperski, Marian Pic, Włodek Pietrowski, Włodek Kaźmierski, Józef Putz, Włodek Heleniak, Konrad Knitter, Leon Święcichowski. Członkowie Podziemnej Armii Skałtowskiej.


ROK 1998
Klasa 4a
Aneta Abel, Michał Antczak, Sylwia Augustynowicz, Monika Braciszewska, Monika Buczkowska, Agnieszka Chlebicka, Dominik Hajder, Mariola Hyżyk, Paweł Kanturski, Kamila Kaszarowska, Szymon Kociałkowski, Bartosz Krysiński, Agnieszka Kubasik, Anna Kubiak, Michał Leman, Paweł Lichwała, Agnieszka Łykowska, Marta Mazur, Edyta Orłowska, Karol Pakai, Maciej Pankowski, Karolina Powałowska, Piotr Różak, Anna Rożek, Szymon Rożek, Anna Różańska, Agnieszka Szarszewska, Maciej Włodarczyk. 

Klasa 4b 

Ilona Banaszak, Sara Bruch, Ewelina Feliniak, Przemysław Figiel, Hubert Grzegorski, Łukasz Kaszyński, Iwona Krysińska, Magdalena Łabusińska, Michał Łuczyński, Emilia Malinowska, Agnieszka Małyszka, Agnieszka Menz, Katarzyna Nowak, Justyna Pałasz, Jacek Pruchniewicz, Marcin Przybysz, Elżbieta Sobiech, Remigiusz Stupczyński, Magdalena Szymoniak, Michał Świda, Kinga Zielińska. 

Klasa 4c 

Aleksandra Bogucka, Magdalena Bojańska, Bartosz Bruch, Tomasz Budnik, Hubert Budzyński, Tomasz Budzyński, Sylwia Centka, Łukasz Ciesielski, Hanna Dobek, Adam Hyży, Marcin Jankowiak, Agata Jaskólska, Piotr Jędras, Piotr Jędrzejczak, Kinga Kokoszyńska, Paweł Koralewski, Tomasz Kulczyński, Magdalena Maćkowiak, Michał Pawłowski, Sławomir Rataj, Marcin Rożek, Tomasz Różycki, Marianna Ryczkowska, Anna Stanisławska, Andrzej Trafarski, Bartosz Zgorzelski, Justyna Zielińska, Hubert Zobel. 

Klasa 4d 

Laura Baran, Mariusz Barkowski, Beata Brzęcka, Barbara Chabros, Agnieszka Dengler, Przemysław Dzikowski, Norbert Fiałkowski, Remigiusz Goździewiński, Magdalena Góralska, Katarzyna Grzyb, Przemysław Hensler, Małgorzata Iglińska, Katarzyna Jaroszewska, Szymon Kromski, Marcin Marciniak, Agata Masternak, Alicja Nowakowska, Joanna Pelczyk, Anna Piątek, Krzysztof Pilarski, Alina Poczta, Karol Robaszyński, Joanna Rogalska, K. Romanczukiewicz, Kinga Sawicz, Magdalena Szewior, Anna Szulborska, Maciej Święcichowski, Marta Wiatr, Sebastian Wietrzyński, Anna Woźniak, Bartłomiej Wodniak, Krzysztof Woźniak, Małgorzata Ziółkowska. 

Klasa 4e 

Kamilla Bakiewicz, Agnieszka Cichowicz, Małgorzata Frąckowiak, Izabella Gad, Damian Goliwąs, Magdalena Jagielska, Justyna Jankowska, Monika Kalińska, Żaneta Kosmaczewska, Izabela Kryszewska, Łukasz Lisiecki, Anna Maciejewska, Adam Mądry, Magdalena Nawrocka, Sylwia Pawłowska, Agnieszka Pijacka, Karolina Pociecha, Sebastian Rybak, Karolina Stachowiak, Anna Szarf, Patrycja Szelewska, Joanna Szypulska, Wojciech Tomaszewski, Zdzisław Wachowski, Kamilla Wesołowska, Aleksandra Wypijewska. 

Klasa 4g 

Anna Bilska, Krzysztof Biskupski, Marlena Bogucka, Anita Bonkowska, Anna Buczkowska, Radosław Dominiak, Agnieszka Dopierała, Wojciech Florczak, Magdalena Frątczak, Magdalena Gniatkowska, Joanna Gręcz, Maciej Grygiel, Milena Jata, Tomasz Jaworski, Agnieszka Kisiel, Karolina Kuc, Justyna Kurzawska, Paweł Kwiatkowski, Kamilla Lemańska, Dominka Nowaczyk, Patrycja Płatek, Magdalena Pokornowska, Katarzyna Przepiórka, Anna Schreiber, Justyna Siwińska, Katarzyna Sosnowska, Agnieszka Śnitko, Dorota Szulc, Marcin Waleryszak, Michał Zalaszewski. 

Klasa 4h 

Monika Bączkowska, Jerzy Berlik, Joanna Chojnacka, Piotr Czerwiński, Małgorzata Dunaj, Kamilla Giżewska, Beata Jabłońska, Małgorzata Janas, Magdalena Kasprzak, Ewa Kozłowska, Patrycja Krasińska, Małgorzata Kozłowska, Michał Kubacki, Michał Łapczyński, Beata Macioszek, Monika Miczyńska, Joanna Narożniak, Magdalena Palatynus, Katarzyna Paluszak, Romana Polzin, Tomasz Ratajczak, Daniel Romianowski, Julita Smeten, Sławomir Sobczuk, Marzena Suska, Agnieszka Szajda, Joanna Szczygielska, Jakub Śliwczyński, Krzysztof Świętaszczyk, Marta Witczak, Monika Ziarniak. 

Klasa 4i 

Magdalena Antoszak, Anita Bagrowska, Ewa Bartoszek, Katarzyna Betke, Marta Biernacka, Lidia Boguszyńska, Joanna 
Borowiak, Karol Dąbrowski, Agnieszka Fila, Olgierd Frankowski, Małgorzata Galantowicz, Wioletta Idziak, Agnieszka Jasińska, Tomasz Jaskólski, Tomasz Kałuski, Sebastian Kamiński, Monika Kapela, Olga Kaźmierczak, Mirosław Knapik, Joanna Koperska, Marta Kozieł, Rafał Krause, Robert Lasek, Marlena Lemiesz, Magdalena Leśniak, Katarzyna Łubecka, Monika Piotrkowska, Marek Sypniewski, Alicja Szczepaniak, Magdalena Toboła, Sylwia Tomkowiak. 

ROK 1999
Klasa 4a
Mikołaj Banaszyk, Barbara Błaszak, Anna Czerniak, Kamila Czerwińska, Sylwia Fimiak, Katarzyna Fischer, Katarzyna Fiszer, Joanna Gawlak, Magdalena Haja, Luiza Ilnicka, Joanna Jóźwiak, Karolina Kaźmierska, Katarzyna Knast, Emilia Kosińska, Julia Kujawska, Magdalena Lesińska, Anna Mikuła, Katarzyna Nitka, Agnieszka Nowak, Alicja Piasecka, Karolina Pokorna, Paweł Pokorski, Anna Powałowska, Magdalena Przybylska, Alina Repeć, Mariusz Słomczewski, Iwona Stober, Marcin Szarzyński, Małgorzata Taberska, Adrian Wachowiak, Roman Walczak, Zofia Widzińska. 

Klasa 4b 

Karolina Berlik, Katarzyna Drozda, Magdalena Fischer, Krzysztof Gizicki, Klaudia Góra, Łukasz Grychowski, Magdalena Kasprzyk, Tomasz Kluczka, Olga Kozłowska, Daniel Kozłowski, Joanna Kujawska, Dominik Labrenc, Justyna Łubecka, Piotr Mitkowski, Edyta Plucińska, Agnieszka Przepiórka, Adrian Suszczewicz, Mariusz Szalbierz, Sylwia Ślachcińska, Ilona Talarczyk, Kamila Tomkowiak, Iwona Winiarczyk, Agnieszka Winiarska. 

Klasa 4c 

Monika Andrzejewska, Anna Brzęcka, Natalia Cerkaska, Zofia Chytrowska, Bartłomiej Górny, Paweł Górski, Urszula Kanturska, Marcin Kordoński, Sławomi Kotowski, Sylwia Kozińska, Tomasz Krause, Dawid Lachota, Natalia Maciejowska, Marian Mrozowski, Magdalena Orlicka, Monika Plucińska, Aleksandra Prus, Karolina Ratajczak, Michał Romanowski, Małgorzata Sobota, Marcin Suchomski, Ewelina Szczublewska, Łukasz Zywert. 

Klasa 4d 

Kamila Bartoszak, Aleksandra Buczkowska, Bartłomiej Bukowski, Daniel Bździak, Magdalena Deszcz, Katarzyna Dolniak, Aneta Kasprzak, Ewelina Kasprzak, Marta Kędzierska, Ewelina Kowalska, Nina Kozłowska, Dorota Kukułka, Kinga Lieske, Krzysztof Łaniecki, Agnieszka Maciejewska, Natalia Misiek, Wiesława Mizerska, Agnieszka Nijak, Tomasz Nowakowski, Dominik Olejniczak Marcin Przybył, Karolina Scheppler, Monika Siwa, Hanna Słoma, Agnieszka Skulska, Kamilla Sowińska, Joanna Stajkowska, Barbara Szarzyńska, Hanna Terechowicz, Joanna Walerczak, Agata Wesołowska. 

Klasa 4e 

Kamilla Bartoga, Małgorzata Bartz, Bartosz Bembnista, Marlena Borus, Anna Bruch, Monika Burzyńska, Lilianna Gumienna, Ewa Haliszczak, Joanna Kaczmarek, Paulina Kasprzak Joanna Kaszyńska, Marcin Kokot, Magdalena Koperska, Mirosława Koperska, Wiesława Koperska, Krzysztof Małecki, Magdalena Odrowąż, Tomasz Perek, Romuald Ratajczak, Tomasz Rutkowski, Sylwia Siwa, Lidia Skibska, Łukasz Słomian, Ewa Springer, Katarzyna Świątek, Magdalena Warzocha, Monika Woźniak, Adrianna Zawadzka. 

Klasa 4f 

Sylwia Błochowiak, Agnieszka Habicht, Magdalena Kapella, Donata Kazmierczak, Agnieszka Lichwała, Natalia Maciejewska, Martyna Nitka, Agnieszka Nowak, Monika Nowak, Kinga Pałasz, Katarzyna Pawłowska, Ilona Pieczyńska, Joanna Popek, Magdalena Przybyła, Martyna Rewers, Magdalena Risman, Beata Sander, Agnieszka Miś. 

Klasa 4g 

Marcin Biegała, Agnieszka Czerniak, Michał Jackowiak, Bartosz Kląskała, Izabela Knychała, Iwona Kraczek, Anna Krajewska, Agnieszka Kwiecińska, Kamilla Łącka, Aleksandra Moch, Nina Molenda, Patrycja Nowak, Dorota Prawniczak, Katarzyna Przyborska, Maciej Sip, Justyna Skotarczak, Anna Szulda, Monika Świerkowska. 

ROK 2000
Klasa 4a
Marta Aleksy, Renata Ditbrener, Katarzyna Drążek, Sebastian Dyc, Marta Dzionek, Monika Frydryckiewicz, Kornelia Gądek, Karolina Gic, Błażej Główka, Justyna Jasnowska, Dariusz Jurkiewicz, Marcin Juzwa, Piotr Kabaciński, Patrycja Kosmala, Anna Kozłowska, Katarzyna Lewicka, Miłosz Łubiński, Marcin Mielcarek, Łukasz Muciok, Bartosz Nowak, Katarzyna Osińska, Maciej Płócienniczak, Hanna Rezulak, Marta Robaszkiewicz, Łukasz Rojewski, Karol Sikorki, Karol Skrzypczak, Hubert Smorczewski, Maria Suwalska, Agnieszka Ślosarska, Łukasz Wojciechowski, Urszula Woźnicka, Paweł Wróblewski, Agnieszka Wójcik, Joanna Jerzycka. 

Klasa 4b 

Monika Błaszak, Edyta Cybal, Aleksandra Depta, Olga Dudek, Joanna Jaworska, Monika Katulska, Karolina Konieczna, Małgorzata Kryskowiak, Magdalena Kurzawska, Joanna Lampka, Agnieszka Lisiecka, Magdalena Łyskawa, Agnieszka Najkowska, Łukasz Popek, Marcin Popek, Przemysław Purol, Marcin Semik, Arkadiusz Siwka, Elwira Skamira, Julita Studzińska, Iwona Wajcht, Karolina Wesołowska, Marcin Wielgosz, Katarzyna Winiarska, Dariusz Witkowski. 

Klasa 4c 

Marcin Bujanowski, Krzysztof Celka, Rafał Centka, Michał Chełmikowski, Justyna Chwalik, Wojciech Główniak, Sebastian Grajek, Maciej Imbierowicz, Maciej Jankowski, Marcin Jung, Michał Jura, Tomasz Kaczmarek, Karol Kaczorowski, Bartosz Karliński, Piotr Kuleczka, Jacek Michałowski, Kamil Nowaczyk, Mateusz Nowik, Marcin Obiegły, Tomasz Pajewski, Robert Purol, Paweł Ratajczak, Magdalena Rogalska, Tomasz Salamończyk, Michał Sobczak, Arkadiusz Stachowiak, Łukasz Stachowiak, Adam Synoradzki, Grzegorz Szczepański, Karolina Szybiak, Filip Tarczyński, Jakub Tomczak, Michał Trafarski, Magdalena Wojtecka, Marcin Zakrzewski. 

Klasa 4d 

Monika Bociek, Agnieszka Bogacz, Marta Bondar, Paulina Chojnacka, Kinga Gajewska, Jakub Grubiński, Izabela Kuch, Aldona Kupsik, Monika Lesińska, Anna Malicka, Iwona Maliszewska, Magdalena Małkowiak, Agnieszka Marchewka, Magdalena Nowak, Monika Nowak, Daria Nowakowska, Kinga Pawlak, Anna Pawłowska, Karolina Pejka, Edyta Poremska, Agnieszka Stefankiewicz, Anna Szulżycka, Michał Szymański, Karolina Śmigielska, Milena Śmigielska, Izabela Święcichowska, Agata Walkowska, Michał Wasilewski, Joanna Wietrzyńka, Edyta Wiśniewska. 

Klasa 4e 

Bożena Bagrowska, Monika Bagrowska, Leszek Banaszak, Izabela Bączkowska, Małgorzata Borkowicz, Magdalena Dolska, Aneta Hamerlik, Joanna Hanaczewska, Barbara Kaszyńska, Sławomira Kaszyńska, Sylwia Konieczna, Anna Kubiak, Lidia Lesińska, Agnieszka Łukasik, Agnieszka Malinger, Renata Mądry, Małgorzata Moch, Maciej Nawrocki, Justyna Nowicka, Justyna Sztylc, Marcin Wróblewski. 

Klasa 4f 

Katarzyna Adamczak, Hanna Chodzicka, Agnieszka Cieślewicz, Lidia Dickhardt, Joanna Jaśkowiak, Anna Kaczmarek, Michał Kolasiński, Paweł Kolasiński, Piotr Karpowski, Karolina Kowalska, Agnieszka Kwiecińska, Joanna Łukomska, Dawid Miadowicz, Karmena Radziszewska, Anna Rasińska, Kamila Rojewska, Jacek Wesołowski, Bartosz Witowski, Julia Wożniak, Rafał Zgolak, Przemysław Ziembora. 

Klasa 4g 

Monika Bakalarz, Katarzyna Binkowska, Magdalena Błaszczyk, Mikołaj Bucholc, Sławomir Braciszewski, Agnieszka Bukowska, Daria Chudzińska, Małgorzta Cierzniak, Przemysław Duszyński, Andrzej Holfmann, Dawid Jakubowski, Alicja Kaszak, Hubert Łączyński, Izabela Łepkowska, Kamila Macioszek, Karolina Mataczyńska, Justyna Michalak, Piotr Napierała, Paweł Nawrocki, Elżbieta Nowak, Tomasz Prałat, Maciej Puchalski, Agnieszka Pytel, Tomasz Szczublewski, Michał Szymański, Radosław Wencel, Natalia Wiśniewska, Katarzyna Woźniak, Joanna Zaremba. 

Klasa 4h 

Łukasz Augustynowicz, Karolina Bagrowska, Anna Brząkowska, Marta Chmura, Błażej Fleta, Katarzyna Frenzel, Beata Gatkowska, Rafał Glinkowski, Katarzyna Hebisz, Piotr Janowski, Nina Mantey, Monika Milak, Marta Mrozińska, Agnieszka Pacanowska, Tomasz Penkert Sebastian Rachel, Rafał Ratajczak,Ewa Sieniuć, Robert Wagner, Grzegorz Wętkowski. 

ROK 2001
Klasa 4a
Joanna Banach, Artur Białczyk, Tomasz Czaja, Bogumił Ćwiklak, Michał Gruchalski, Joanna Grudzińska, Maciej Grześkowiak, Anna Janaszak, Joanna Jasińska, Iza Jędzrzejewska, Łukasz Kaczorowski, Anna Kasperska, Kamila Kasprzak, Agnieszka Kasznia, Paulina Kaźmierska, Dawid Kmieć, Anna Krysińska, Piotr Lubbe, Magdalena Malinger, Marek Minc, Anna Molenda, Dominik Molenda, Justyna Purol, Beata Robaszkiewicz, Damian Skóra, Szymon Sporny, Emilia Stroiwąs, Hanna Strzykała, Karolina Szczygieł, Joanna Wegnerska, Marzena Wełnic, Łukasz Wojtczak, Karolina Zobel.

Klasa 4b

Bartosz Andrzejewski, Mikołaj Brenk, Karol Gadziński, Beata Graczyk, Gruchociak Karolina, Gruchociak Artur, Grudziński Dawid Górka, Łukasz Janicki, Jolanta Julkowska, Marta Kałuża, Edyta Kamieniarz, Anna Knast, Krystian Kuczma, Piotr Korbal, Justyna Kozłowska, Damian Kozłowski, Anna Łukowska, Agnieszka Maciejak, Jakub Nowak, Sylwia Pomorska, Maria Przyborska, Michał Przybylski, Anita Ratajczak, Anna Romel, Jarosław Semann, Monika Skora, Marta Szcześniak, Tomasz Tubacki, Beata Turtoń, Maciej Walery, Agata Wiśniewska.

Klasa 4c

Klaudia Brzostowska, Marcin Brzostowski, Przemysław Brzóstowicz, Justyna Budziszak, Paulina Centka, Marcin Ciążyński, Rafał Drzazgowski, Marcin Gąsior, Piotr Grajek, Joanna Grzelak, Beata Hołoga, Daria Horbik, Michał Janusz, Maciej Kabaciński, Jędrzej Klaman, Mariusz Klapa, Paulina Kowalska, Katarzyna Kurenda, Bernadetta Łukaszewska, Hanna Maćkowiak, Tomasz Manicki, Jan Marciniak, Patryk Matanda, Maciej Meller, Monika Olejniczak, Katarzyna Orlikowska, Marcin Pawlicki, Dagmara Pawłowska, Katarzyna Przybylska, Anna Rubach, Błażej Skóra, Jakub Stojanowski, Krzysztof Szyszkowski, Marta Trafarska, Krzysztof Walasiak, Michał Wesołowski, Przemysław Wójcik.

Klasa 4d

Agnieszka Bakalarz, Agnieszka Brussa, Magdalena Budniak, Kinga Chlasta, Aneta Czerniak, Ewa Czerniak, Kamila Dutkiewicz, Monika Gałęzewska, Dorota Hanć, Anna Hnatowicz, Klaudia Jandy, Honorata Kabacińska, Marta Kapelińska, Artur Kowalski, Marcin Lisiecki, Oktawia Luźny, Adam Piotrowski, Marta Piotrowska, Anna Podbórna, Izabela Prusowska, Ilona Sikorska, Wiesława Sip, Maciej Skrzetuszewski, Joanna Sobkowiak, Maja Stołowska, Alicja Szubert, Magdalena Walerczak, Iwona Wencka, Magdalena Wilczyńska, Izabela Wróbel, Joanna Wysoczańska, Sebastian Zapalski.

Klasa 4e

Ewelina Banaszak, Katarzyna Bojańska, Karolina Bracław, Anna Jagodzińska, Damian Jakubowski, Damian Kaszyński, Paweł Kierzenkowski, Kamila Kotowska, Grzegorz Kozłowski, Mikołaj Krupa, Julia Łączyńska, Kinga Łochowicz, Agnieszka Matelska, Piotr Michalski, Agnieszka Mikołajczak, Tomasz Noske, Mirona Nowak, Magdalena Olejniczak, Sylwia Płóciennik, Adam Puda, Rafał Rzepczyński, Małgorzata Skrzypczak, Agata Skweres, Jakub Wierzelewski, Tomasz Winiecki, Julia Zgiernicka.

Klasa 4f

Adam Bąkowski, Karolina Buczkowska, Aneta Burchardt, Karolina Cichocka, Magdalena Deskowska, Mikołaj Dorożała, Ewelina Drożdżyńska, Magdalena Galińska, Joanna Gruchalska, Mateusz Grzeszczak, Tomasz Henclewski, Agnieszka Janicka, Małgorzata Jaworska, Agnieszka Jędrzejewska, Katarzyna Łukomska, Przemysław Lichwała, Dawid Majcherczak, Piotr Małek, Anna Mieczkowska, Magdalena Mikołajczyk, Sylwia Młodzikowska, Joanna Nitka, Elwira Rurek, Ilona Rybak, Katarzyna Sztuba, Emese Tornyos, Daria Wawrzyniak, Malwina Wąsowska, Magdalena Waroch.

Klasa 4g

Marta Bartkowiak, Agata Burek, Marta Czerwińska, Anna Dudek, Aneta Foerster, Tomasz Frankowski, Marcin Frąckowiak, Magdalena Hybza, Michał Igliński, Katarzyna Janka Pasiowiec, Katarzyna Jankowska, Daniel Jóźwiak, Hanna Kwapiszewska, Marta Lemańczyk, Joanna Łukaszewska, Sylwia Najda, Bartosz Nowaczewski, Piotr Nowicki, Katarzyna Pokorna, Magdalena Polerowicz, Agnieszka Rozmarynowska, Łukasz Ryczkowski, Karolina Skibińska, Waldemar Stachnik, Magdalena Stołowska, Anna Strychalska, Waldemar Stube, Izabela Szrajbrowska, Izabela Turowska, Mikołaj Wawrzyniak, Anna Wesołowska, Małgorzata Winiarczyk.

Klasa 4h

Lidia Adamska, Joanna Balcerzak, Beata Bilińska, Marlena Bogacka, Radosław Hoffmann, Małgorzata Kabala, Lidia Kabzińska, Anna Kozioł, Karolina Majchrzak, Longina Nowaczyk, Monika Priebe, Joanna Rożek, Krzysztof Rurek, Mikołaj Skotarczak, Izabela Stanicka, Agnieszka Stankowiak, Marietta Szwajkowska, Sebastian Szymczak, Bernadeta Wysocka, Remigiusz Zdrojewski, Agnieszka Zych.

ROK 2002
Klasa 4a
Joanna Bochna, Marek Cieślewicz, Magdalena Drzazgowska, Magdalena Dudek, Iwona Gacka, Magdalena Gniatczyk, Natalia Grzegorska, Kinga Janas, Izabella Kaźmierczak, Tomasz Komosa, Magdalena Kujawska, Barbara Linkowska, Agnieszka Marciniak, Marlena Michalska, Anna Mularczyk, Elżbieta Nitka, Bartosz Nowak, Waldemar Owczarzak, Daria Ożarowska, Agnieszka Perlik, Liliana Solarek, Kinga Starzyńska, Marta Szczepaniak, Magdalena Tamm, Anna Walczak, Maciej Wiczyński.

Klasa 4b

Aneta Bajek, Anna Bentyn, Katarzyna Bernaciak, Hanna Brączkowska, Joanna Chlasta, Justyna Drela, Maria Filipiak, Patrycja Furmaniak, Monika Gramza, Milena Gruszczyńska, Jowita Hopcia, Bartosz Józkowiak, Ilona Kolber, Iwona Kolmer, Michał Koszewski, Natalia Kurowska, Agata Łuczak, Michał Majewski, Karolina Pieniak, Daria Plucińska, Anita Radacz, Marlena Szymkowiak, Joanna Śliwińska, Małgorzata Talaga, Ilona Wiśniewska.

Klasa 4c

Michał Bochna, Kinga Bogdańska, Rafał Bogucki, Beata Brzezińska, Piotr Grzeszczak, Agnieszka Hutek, Katarzyna Hybza, Jakub Jarzyński, Grzegorz Kiełbowicz, Katarzyna Konieczna, Magdalena Krajka, Magdalena Kubiak, Hubert Lewandowski, Bartosz Marciniak, Paweł Nawrocki, Agnieszka Nowakowska, Dorota Nowicka, Teresa Olszewska, Joanna Pawłowska, Anna Pietrzak, Joanna Piskorska, Daria Sadowska, Paweł Serek, Michał Sidorowski, Tomasz Śmigórski, Tomasz Święch, Mikołaj Tarczyński, Szymon Tworowski, Agnieszka Wabich, Katarzyna Wiśniewska, Marek Witkowski, Szymon Włodarczak, Daria Zielińska.

Klasa 4d

Agata Bąkowska, Anna Bechert, Katarzyna Bielak, Łukasz Bożek, Anna Budniak, Anna Cieślewicz, Magdalena Cieślewicz, Elżbieta Dzikowska, Kamilla Gruszka, Honorata Hanaczewska, Katarzyna Heydrych, Anna Jakubowska, Monika Konieczna, Marzena Krzyżanowska, Maja Lisiecka, Marlena Lutomska, Justyna Macioszek, Katarzyna Majchrzak, Anna Mikulska, Agnieszka Olchowik, Monika Płatek, Karolina Przedwojska, Mateusz Radziński, Łukasz Remszek, Michał Romaniec, Kamila Siudzińska, Ewa Skweres, Przemysław Szczygielski, Anna Szczygieł, Joanna Występska, Małgorzata Zamroczyńska.

Klasa 4e

Joanna Błochowiak, Anna Bugaj, Michał Bystrzyński, Małgorzata Domagalska, Paulina Górczewska, Marta Grzeszczak, Kinga Kasprzyk, Agnieszka Kędra, Waldemar Klapiszewski, Marta Kozłowska, Ewa Kudlińska, Dominika Kupis, Fabian Magda, Marta Magda, Katarzyna Mytkowska, Monika Nowakowska, Małgorzata Ostrowicka, Marta Pacak, Piotr Padiasek, Anna Pilarowska, Patrycja Polzin, Zbigniew Ryska, Małgorzata Sierpowska, Paulina Skrouba, Marta Staniszewska, Katarzyna Szeszycka, Marta Szutarska, Edyta Werner, Anna Woźniak, Agnieszka Zakrzewicz.

Klasa 4f

Anna Adamska, Katarzyna Bartkowska, Kinga Borkowska, Karolina Burchardt, Magdalena Frankowska, Maksymilian Grajek, Magdalena Jaźwiec, Patrycja Kanafocka, Magdalena Krawczyńska, Agnieszka Krzyżanowska, Monika Kujawska, Joanna Mianowana, Aleksandra Michalczak, Marek Nowak, Dagmara Olszakowska, Szymon Pępkowski, Agata Popek, Kamilla Prusak, Andrzej Radke, Sandra Sajkowska, Marzena Skibińska, Karolina Szweda, Tomasz Szymanek, Krzysztof Szymański, Agnieszka Śrama, Maciej Świerkowski, Aneta Tomczak, Alina Walkowiak, Piotr Witczak.

Klasa 4g

Agnieszka Cieślicka, Łukasz Dobrzycki, Anna Fischer, Emilia Gnybek, Sebastian Góralczyk, Joanna Gronek, Monika Janas, Paweł Kaczmarek, Natalia Kaniewska, Katarzyna Kotulska, Joanna Kołata, Katarzyna Kołata, Miłosz Kostencki, Michał Kubiak, Ilona Kwiatkowska, Marta Łukomska, Julita Malczewska, Kamil Rolewski, Tomasz Różański, Beata Rybak, Joanna Skubiszyńska, Stefania Ścisło, Elwira Szablewska, Karolina Szuba, Marta Tomkowiak, Marta Utig, Marta Walczak, Agnieszka Walkowiak, Patrycja Wilczak, Daria Wiśniewska, Anna Zalewska.

Klasa 4h

Iwona Balcerkiewicz, Karolina Bartkowska, Maja Bluege, Marta Chrzan, Anna Dutkiewicz, Anna Frankowska, Magdalena Głowacka, Adam Goździewiński, Marcin Hartwich, Joanna Jackowiak, Anna Kaźmierska, Ewa Kempka, Monika Kierzkowska, Marcin Knitter, Monika Kolibabka, Karolina Kołodziej, Paweł Konieczny, Paula Kozłowska, Agnieszka Kusy, Jakub Marcinkowski, Marcin Ostaszewski, Magdalena Pankowska, Daniel Poliński, Kamil Poliński, Kinga Rydlińska, Karolina Sieradzka, Joanna Skrzetuszewska, Marta Staniszewska, Joanna Śmigowska, Artur Wojtkowiak, Łukasz Wysocki, Joanna Zawadzka.

Klasa 4i

Waldemar Basiński, Marta Basta, Julita Baszkiewicz, Michał Binkowski, Łukasz Bocheński, Marta Budzyńska, Marek Cybok, Agata Dams, Jakub Dzionek, Justyna Eichkorst, Emilia Gierz, Szymon Kasprzak, Magdalena Kaźmierczak, Łukasz Kowalski, Patrycja Krawczyk, Katarzyna Krzemińska, Małgorzata Kucera, Grzegorz Lipiński, Agata Łukomska, Marta Mirek, Michał Pajkert, Jakub Pawłowski, Magdalena Pierzgalska, Darek Rezulag, Joanna Rybicka, Monika Schlesinger, Anna Sikora, Łukasz Szarwark, Monika Szymczak, Tomasz Świątek, Katarzyna Trzaskowska, Katarzyna Zalaszewska

ROK 2003
Klasa 4a
Anna Banaszak, Agnieszka Cyprych, Agnieszka Dardzikowska, Maria Frydrychewicz, Aleksandra Gruchalska, Sylwia Janowska, Paulina Jeżewska, Justyna Kaczmarek, Dawid Kaczorowski, Rafał Kapciński, Wanda Konieczna, Olga Kujawska, Łukasz Lewandowski, Eliza Maliszewska, Magdalena Matuszak, Maurycy Matuszewski, Natalia Mazur, Aneta Michalak, Dawid Mrówczyński, Anna Napierała, Arkadiusz Owczarek, Justyna Redlak, Stefan Rożyk, Julitta Socha, Taida Soukkhavong, Izabella Szarzyńska, Magdalena Urbaniak, Patryk Warsiński, Bernadetta Woźniak.

Klasa 4b

Elżbieta Bilińska, Łukasz Burdziński, Dariusz Dobrzycki, Ewelina Drożdż, Ewelina Gabała, Paweł Gnybek, Ilona Grzeszczyk, Paulina Gucia, Angelika Gwizdała, Monika Janas, Karolina Jankowska, Bartłomiej Jórga, Karolina Jóźwiak, Dawid Kędzierski, Dariusz Kośmiński, Albert Kozłowski, Oliwia Krysztofiak, Rafał Kurowski, Monika Kwaśniewska, Joanna Łabędzka, Magdalena Łabędzka, Sławek Marek, Szymon Mikołajczak, Ewelina Morawiak, Justyna Pankowska, Joanna Pruchniewicz, Monika Różańska, Dorota Rzcpczyńska, Aleksandra Sałamacha, Magdalena Szczygieł, Joanna Schewior, Paulina Swięch, Joanna Winiarska, Katarzyna Wojtczak, Natalia Zamiara, Marta Ziółkowska.

Klasa 4c

Tomasz Brenk, Paweł Buczkowski, Krzysztof Górniak, Norbert Grajczak, Monika Gross, Piotr Jura, Joachim Krych, Grzegorz Krysztafkiewicz, Ewa Kuszak, Tomasz Leman, Patryk Lipiński, Karolina Lisiecka, Marcin Miękiszak, Agnieszka Pluta, Adam Przybylski, Tomasz Rubach, Rafał Sobczak, Agata Specht, Adam Stojanowski, Maciej Sudnik, Szymon Szczęsny, Adam Tralewski, Wojciech Tyrchan, Grzegorz Walczak, Joanna Wiśniewska, Marcelina Wiśniewska, Jakub Wochna, Maciej Wojtaszek, Radosław Zacholski, Marcin Zakrzewicz, Klaudia Zbytniewska.

Klasa 4d

Alicja Banicka, Agnieszka Beym, Sonia Bolewska, Małgorzata Dolska, Joanna Dzięcielewska, Paulina Gawrych, Milena Hoffmann, Katarzyna Jaska, Izabella Kaniewska, Katarzyna Kolubczyńska, Joanna Kryślak, Paulina Krzyżańska, Patrycja Lisek, Barbara Macherzyńska, Magdalena Macioszek, Agnieszka Nowakowska, Natalia Pawlicka, Marta Perlak, Agata Raith, Agata Stanisławska, Anna Stefańska, Dagmara Targas, Patrycja Teichert, Paulina Wieruszewska, Ewelina Włodarczyk, Aneta Zgiernicka.

Klasa 4e

Małgorzata Bereźnicka, Joanna Białas, Jakub Bielicki, Maciej Borkowicz, Robert Jagielicz, Katarzyna Jankowska, Wojciech Kapella, Sylwia Kautz, Andrzej Koperski, Michał Marciniak, Anna Marcinkowska, Iga Matuszewska, Iwona Nawrocka, Agnieszka Pacyna, Marta Podrzycka, Natalia Półrolniczak, Anna Słabuszewska, Marcin Szarwark, Bartosz Szubert, Teresa Tomaszewska, Ewa Tomkowiak, Artur Trojanowski, Grzegorz Wachowski, Maciej Weydmann, Karol Wierzbicki, Marta Wiśniewska, Rafał Wiśniewski.

Klasa 4f

Jarosław Andrzejak, Monika Bacherowicz, Monika Bałdyga, Piotr Berlik, Anna Błaszak, Łukasz Błaszczyk, Alicja Brelińska, Agnieszka Chudy, Marta Filipiak, Marta Frankowska, Izabella Górka, Agnieszka Kołodziejska, Sylwia Kosecka, Daria Król, Jakub Lewandowski, Marta Łebedyńska, Kamilla Macioszek, Łukasz Noske, Joanna Nowak, Mateusz Rutkiewicz, Jarosław Starczewski, Kinga Stupecka, Karolina Surdyk, Jacek Wagner, Małgorzata Wankowska, Karolina Wesołowska, Paweł Wojciak, Justyna Wysocka, Agnieszka Zdziabek.

Klasa 4g

Wioleta Błażejewska, Jacek Bruździński, Magdalena Czerwińska, Dariusz Depa, Anna Derwich, Karolina Galant, Grzegorz Graczyk, Katarzyna Grząślewicz, Weronika Herzog, Piotr Jankowski, Monika Janowiak, Rafał Kowalczyk, Natalia Kryskowiak, Marta Kubacka, Anna Kuczma, Martyna Kuske, Bartosz Łosiński, Weronika Musidłowska, Arkadiusz Nitka, Małgorzata Nitka, Krzysztof Olszewski, Anna Pampuch, Katarzyna Sroka, Krzysztof Szybczyński, Edyta Wasielewska, Marcin Winiecki, Katarzyna Włodarczyk, Joanna Wojtkowiak, Joanna Zdrojewska, Ewelina Jerzykowska.

Klasa 4h

Patryk Bajaczyk, Natalia Braciszewska, Lidia Cichomska, Marcin Domagalski, Jan Dzionek, Monika Flisiak, Marta Frąckowiak, Edyta Fredyk, Anita Gawron, Bartosz Grześkowiak, Katarzyna Jóźwiak, Łukasz Kaczorek, Marta Kaźmierczak, Katarzyna Kordys, Hanna Krupińska, Ewelina Kuch, Daria Kulecka, Beata Liberska, Marcin Malka, Tomasz Manuszewski, Jacek Moszczyński, Anna Ogórkiewicz, Maciej Pietrzak, Agnieszka Repeć, Jacek Retka, Michał Seidel, Żaneta Sobczak, Karolina Sporna, Agata Springer, Paweł Wilkosz, Hanna Wiśniewska, Natalia Witek, Karolina Woźniak, Justyna Wróblewska.

Klasa 4i

Karolina Baczyńska, Adrianna Białczyk, Natalia Flicińska, Karol Furmaniak, Mariusz Garstka, Michał Gleba, Piotr Goławski, Bartosz Grzeszczak, Paulina Grzeszczyk, Monika Jackowiak, Patrycja Jarzembowska, Łukasz Jaźwiński, Jacek Konieczny, Emilia Kopecka, Marta Kwaśniewska, Karolina Lachota, Anna Leszczyńska, Anna Lisiecka, Izabela Łaniecka, Natalia Łaniecka, Maciej Marcinkowski, Paulina Michalak, Magdalena Mikuła, Anna Nowak, Monika Olejnik, Dorota Piotrowska, Bartosz Piotrowski, Iwona Rewers, Emilia Setkowicz, Marcin Stawowy, Łukasz Święcichowski, Marek Urbaniak, Hanna Wawrowska, Kamila Wencel, Arkadiusz Zobel.

ROK 2004
klasa a
Andrzejewska Joanna, Andrzejewska Justyna, Antkowiak Ewa, Bacik Sebastian, Basińska Agnieszka, Budziszewska Karolina, Budzyńska Ewelina, Cyprych Jacek, Czech Mateusz, Kaczmarek Anna, Knasiak Weronika, Magda Natalia, Najda Radosław, Napierała Anna, Nowaczyk Małgorzata, Nowak Anna, Pieterek Krzysztof, Przybylska Maria, Sadecka Magdalena, Siwka Radosław, Skibińska Agata, Skweres Magdalena, Sokołowicz Agata, Solarek Magdalena, Sonznzerrey Moniki, Stanioka Lidia, Tomczak Kinga, Wachowiak Marta, Zawada Martyna

klasa b

Andrzejewska Anna, Bosacki Patryk, Buczkowski Szymon, Centka Katarzyna, Czerniejewska Joanna, Fuszpaniak Karolina, Hernacka Ewelina, Jankowska Zofia, Kapela Krzysztof, Karasińska Natalia, Kuszak Daria, Leszczyński Łukasz, Lewandowska Zuzanna, Michałowska Angelika, Mikołaj Łukasz, Niedzielski Paweł, Olejnik Jarosław, Olszanowska Marta, Piątek Bartosz, Dydek Joanna, Seermono Łukasz, Szwajkowski Artur, Szwajkowski Tomasz, Szymoniak Daria, Trawińska Danuta, Wesołowska Natalia, Wiśniewski Jacek, Woźniak Agnieszka, Zobel Katarzyna, Żurawski Piotr.

klasa c

Beyer Monika, Bilicka Joanna, Chmura Tomasz, Ciurlik Maciej, Depa Arkadiusz, Hekert Bartosz, Jerzycki Piotr, Jóźwiak Leszek, Kalinowski Marcin, Kazmucha Patryk, Kluczyński Damian, Kotońska Magdalena, Kozłowski Michał, Kuśnierkiewicz Anna, Landowski Szymon, Lewicki Jacek, Łabowicz Jacek, Marciniak Wojciech, Marer Marcin, Mądry Bartosz, Mikołajczak Maciej, Orlikowski Łukasz, Przybylski Robert, Romanowska Anna, Siwka Rafał, Trzcińska Dominika, Turowski Bartosz, Wawrzyniak Michał.

klasa d

Adamczak Waldemar, Adamczewski Łukasz, Andrzejewska Monika, Bartkowiak Karolina, Brzezińska Halina, Bykowska Natalia, Chudzińska Magdalena, Cibail Anna, Duszyńska Daria, Gabała Edyta, Gałęzewska Agata, Gieryn Katarzyna, Gronowska Luiza, Jóźwiak Szymon, Kanoniczak Maciej, Kowalczyk Dawid, Krzyśka Łukasz, Malinger Michał, Małkowiak Joanna, Naplodza Justyna, Perlak Anna, Solecka Anna, Stupecka Sonia, Szukała Lidia, Terechowicz Marzena, Waszak Katarzyna, Zobel Adrian.

klasa e

Borowski Piotr, Chełkowska Agata, Ciesielski Damian, Drankiewicz Izabela, Fredyk Karolina, Jędrzejak Agnieszka, Kaczmarczyk Anna, Kaczmarek Jakub, Kokot Karolina, Koperski Janusz, Kuźlak Marcin, Lutomska Aneta, Nawrocka Natalia, Padiasek Teresa, Ratajczak Michał, Stolarska Katarzyna, Strzelecki Jan, Szymanek Anna, Szymańska Iwona, Urbanowicz Przemysław, Walczak Joanna, Waligórska Monika, Koracz Paulina.

klasa f

Antkowiak Paulina, Błaczkowski Marcin, Cieślewicz Szymon, Dąbrowski Piotr, Duszyński Adrian, Gawlak Łukasz, Grzeszczak Marcin, Kamieniecka Anna, Karlińska Aleksandra, Kołata Natalia, Owsińska Martyna, Pieterek Jarosław, Plucińska Magdalena, Starczewski Radosław, Wojciechowska Ewa, Wojtkowiak Izabela, Woźniak Waldemar.

klasa g

Andrzejewska Katarzyna, Brączkowska Aleksandra, Budzyńska Natalia, Cielima Jan, Drymer Beata, Drymer Paweł, Furmaniak Hubert, Janas Monika, Kaszak Łukasz, Koperska Magdalena, Koperski Sławomir, Kozłowska Katarzyna, Kujawski Adrian, Kunicka Natalia, Lisiecka Malwina, Musiał Łukasz, Nawrocki Szymon, Paszko Joanna, Paszko Ewa, Pluciński Marcin, Robakowski Błażej, Różagórski Jacek, Strzyżewska Ewelina, Smiechowska Sylwia, Urbaniak Katarzyna, Wieczorkiewicz Michał, Wilczyński Piotr.

klasa h

Barciszewski Michał, Cieślińska Agnieszka, Dzionek Tomasz, Gędek Sara, Gieryn Mateusz, Gruchalska Natalia, Jakobsza Mateusz, Kiełpińska Ewelina, Klejborowski Mateusz, Kniter Wojciech, Krośniewska Natalia, Krysiak Maciej, Kubiak Paulina, Kwiatkowska Agnieszka, Leszczyński Marcin, Leszczyński Michał, Lisiecki Michał, Mankiewicz Paulina, Mendowska Rita, Młodzikowski Łukasz, Nowak Ewa, Ostrowski Marcin, Parysek Katarzyna, Perek Bartosz, Plewińska Anna, Sikorski Tomasz, Śrama dawid, Świerzyński Sławomir, Waloszek Natalia, Walczak Hanna, Wiśniewska Mirena, Wojciak Jan, Zachciał Marcin.

ROK 2002
Klasa 4a
Joanna Bochna, Marek Cieślewicz, Magdalena Drzazgowska, Magdalena Dudek, Iwona Gacka, Magdalena Gniatczyk, Natalia Grzegorska, Kinga Janas, Izabella Kaźmierczak, Tomasz Komosa, Magdalena Kujawska, Barbara Linkowska, Agnieszka Marciniak, Marlena Michalska, Anna Mularczyk, Elżbieta Nitka, Bartosz Nowak, Waldemar Owczarzak, Daria Ożarowska, Agnieszka Perlik, Liliana Solarek, Kinga Starzyńska, Marta Szczepaniak, Magdalena Tamm, Anna Walczak, Maciej Wiczyński.

Klasa 4b

Aneta Bajek, Anna Bentyn, Katarzyna Bernaciak, Hanna Brączkowska, Joanna Chlasta, Justyna Drela, Maria Filipiak, Patrycja Furmaniak, Monika Gramza, Milena Gruszczyńska, Jowita Hopcia, Bartosz Józkowiak, Ilona Kolber, Iwona Kolmer, Michał Koszewski, Natalia Kurowska, Agata Łuczak, Michał Majewski, Karolina Pieniak, Daria Plucińska, Anita Radacz, Marlena Szymkowiak, Joanna Śliwińska, Małgorzata Talaga, Ilona Wiśniewska.

Klasa 4c

Michał Bochna, Kinga Bogdańska, Rafał Bogucki, Beata Brzezińska, Piotr Grzeszczak, Agnieszka Hutek, Katarzyna Hybza, Jakub Jarzyński, Grzegorz Kiełbowicz, Katarzyna Konieczna, Magdalena Krajka, Magdalena Kubiak, Hubert Lewandowski, Bartosz Marciniak, Paweł Nawrocki, Agnieszka Nowakowska, Dorota Nowicka, Teresa Olszewska, Joanna Pawłowska, Anna Pietrzak, Joanna Piskorska, Daria Sadowska, Paweł Serek, Michał Sidorowski, Tomasz Śmigórski, Tomasz Święch, Mikołaj Tarczyński, Szymon Tworowski, Agnieszka Wabich, Katarzyna Wiśniewska, Marek Witkowski, Szymon Włodarczak, Daria Zielińska.

Klasa 4d

Agata Bąkowska, Anna Bechert, Katarzyna Bielak, Łukasz Bożek, Anna Budniak, Anna Cieślewicz, Magdalena Cieślewicz, Elżbieta Dzikowska, Kamilla Gruszka, Honorata Hanaczewska, Katarzyna Heydrych, Anna Jakubowska, Monika Konieczna, Marzena Krzyżanowska, Maja Lisiecka, Marlena Lutomska, Justyna Macioszek, Katarzyna Majchrzak, Anna Mikulska, Agnieszka Olchowik, Monika Płatek, Karolina Przedwojska, Mateusz Radziński, Łukasz Remszek, Michał Romaniec, Kamila Siudzińska, Ewa Skweres, Przemysław Szczygielski, Anna Szczygieł, Joanna Występska, Małgorzata Zamroczyńska.

Klasa 4e

Joanna Błochowiak, Anna Bugaj, Michał Bystrzyński, Małgorzata Domagalska, Paulina Górczewska, Marta Grzeszczak, Kinga Kasprzyk, Agnieszka Kędra, Waldemar Klapiszewski, Marta Kozłowska, Ewa Kudlińska, Dominika Kupis, Fabian Magda, Marta Magda, Katarzyna Mytkowska, Monika Nowakowska, Małgorzata Ostrowicka, Marta Pacak, Piotr Padiasek, Anna Pilarowska, Patrycja Polzin, Zbigniew Ryska, Małgorzata Sierpowska, Paulina Skrouba, Marta Staniszewska, Katarzyna Szeszycka, Marta Szutarska, Edyta Werner, Anna Woźniak, Agnieszka Zakrzewicz.

Klasa 4f

Anna Adamska, Katarzyna Bartkowska, Kinga Borkowska, Karolina Burchardt, Magdalena Frankowska, Maksymilian Grajek, Magdalena Jaźwiec, Patrycja Kanafocka, Magdalena Krawczyńska, Agnieszka Krzyżanowska, Monika Kujawska, Joanna Mianowana, Aleksandra Michalczak, Marek Nowak, Dagmara Olszakowska, Szymon Pępkowski, Agata Popek, Kamilla Prusak, Andrzej Radke, Sandra Sajkowska, Marzena Skibińska, Karolina Szweda, Tomasz Szymanek, Krzysztof Szymański, Agnieszka Śrama, Maciej Świerkowski, Aneta Tomczak, Alina Walkowiak, Piotr Witczak.

Klasa 4g

Agnieszka Cieślicka, Łukasz Dobrzycki, Anna Fischer, Emilia Gnybek, Sebastian Góralczyk, Joanna Gronek, Monika Janas, Paweł Kaczmarek, Natalia Kaniewska, Katarzyna Kotulska, Joanna Kołata, Katarzyna Kołata, Miłosz Kostencki, Michał Kubiak, Ilona Kwiatkowska, Marta Łukomska, Julita Malczewska, Kamil Rolewski, Tomasz Różański, Beata Rybak, Joanna Skubiszyńska, Stefania Ścisło, Elwira Szablewska, Karolina Szuba, Marta Tomkowiak, Marta Utig, Marta Walczak, Agnieszka Walkowiak, Patrycja Wilczak, Daria Wiśniewska, Anna Zalewska.

Klasa 4h

Iwona Balcerkiewicz, Karolina Bartkowska, Maja Bluege, Marta Chrzan, Anna Dutkiewicz, Anna Frankowska, Magdalena Głowacka, Adam Goździewiński, Marcin Hartwich, Joanna Jackowiak, Anna Kaźmierska, Ewa Kempka, Monika Kierzkowska, Marcin Knitter, Monika Kolibabka, Karolina Kołodziej, Paweł Konieczny, Paula Kozłowska, Agnieszka Kusy, Jakub Marcinkowski, Marcin Ostaszewski, Magdalena Pankowska, Daniel Poliński, Kamil Poliński, Kinga Rydlińska, Karolina Sieradzka, Joanna Skrzetuszewska, Marta Staniszewska, Joanna Śmigowska, Artur Wojtkowiak, Łukasz Wysocki, Joanna Zawadzka.

Klasa 4i

Waldemar Basiński, Marta Basta, Julita Baszkiewicz, Michał Binkowski, Łukasz Bocheński, Marta Budzyńska, Marek Cybok, Agata Dams, Jakub Dzionek, Justyna Eichkorst, Emilia Gierz, Szymon Kasprzak, Magdalena Kaźmierczak, Łukasz Kowalski, Patrycja Krawczyk, Katarzyna Krzemińska, Małgorzata Kucera, Grzegorz Lipiński, Agata Łukomska, Marta Mirek, Michał Pajkert, Jakub Pawłowski, Magdalena Pierzgalska, Darek Rezulag, Joanna Rybicka, Monika Schlesinger, Anna Sikora, Łukasz Szarwark, Monika Szymczak, Tomasz Świątek, Katarzyna Trzaskowska, Katarzyna Zalaszewska

ROK 2003
Klasa 4a
Anna Banaszak, Agnieszka Cyprych, Agnieszka Dardzikowska, Maria Frydrychewicz, Aleksandra Gruchalska, Sylwia Janowska, Paulina Jeżewska, Justyna Kaczmarek, Dawid Kaczorowski, Rafał Kapciński, Wanda Konieczna, Olga Kujawska, Łukasz Lewandowski, Eliza Maliszewska, Magdalena Matuszak, Maurycy Matuszewski, Natalia Mazur, Aneta Michalak, Dawid Mrówczyński, Anna Napierała, Arkadiusz Owczarek, Justyna Redlak, Stefan Rożyk, Julitta Socha, Taida Soukkhavong, Izabella Szarzyńska, Magdalena Urbaniak, Patryk Warsiński, Bernadetta Woźniak.

Klasa 4b

Elżbieta Bilińska, Łukasz Burdziński, Dariusz Dobrzycki, Ewelina Drożdż, Ewelina Gabała, Paweł Gnybek, Ilona Grzeszczyk, Paulina Gucia, Angelika Gwizdała, Monika Janas, Karolina Jankowska, Bartłomiej Jórga, Karolina Jóźwiak, Dawid Kędzierski, Dariusz Kośmiński, Albert Kozłowski, Oliwia Krysztofiak, Rafał Kurowski, Monika Kwaśniewska, Joanna Łabędzka, Magdalena Łabędzka, Sławek Marek, Szymon Mikołajczak, Ewelina Morawiak, Justyna Pankowska, Joanna Pruchniewicz, Monika Różańska, Dorota Rzcpczyńska, Aleksandra Sałamacha, Magdalena Szczygieł, Joanna Schewior, Paulina Swięch, Joanna Winiarska, Katarzyna Wojtczak, Natalia Zamiara, Marta Ziółkowska.

Klasa 4c

Tomasz Brenk, Paweł Buczkowski, Krzysztof Górniak, Norbert Grajczak, Monika Gross, Piotr Jura, Joachim Krych, Grzegorz Krysztafkiewicz, Ewa Kuszak, Tomasz Leman, Patryk Lipiński, Karolina Lisiecka, Marcin Miękiszak, Agnieszka Pluta, Adam Przybylski, Tomasz Rubach, Rafał Sobczak, Agata Specht, Adam Stojanowski, Maciej Sudnik, Szymon Szczęsny, Adam Tralewski, Wojciech Tyrchan, Grzegorz Walczak, Joanna Wiśniewska, Marcelina Wiśniewska, Jakub Wochna, Maciej Wojtaszek, Radosław Zacholski, Marcin Zakrzewicz, Klaudia Zbytniewska.

Klasa 4d

Alicja Banicka, Agnieszka Beym, Sonia Bolewska, Małgorzata Dolska, Joanna Dzięcielewska, Paulina Gawrych, Milena Hoffmann, Katarzyna Jaska, Izabella Kaniewska, Katarzyna Kolubczyńska, Joanna Kryślak, Paulina Krzyżańska, Patrycja Lisek, Barbara Macherzyńska, Magdalena Macioszek, Agnieszka Nowakowska, Natalia Pawlicka, Marta Perlak, Agata Raith, Agata Stanisławska, Anna Stefańska, Dagmara Targas, Patrycja Teichert, Paulina Wieruszewska, Ewelina Włodarczyk, Aneta Zgiernicka.

Klasa 4e

Małgorzata Bereźnicka, Joanna Białas, Jakub Bielicki, Maciej Borkowicz, Robert Jagielicz, Katarzyna Jankowska, Wojciech Kapella, Sylwia Kautz, Andrzej Koperski, Michał Marciniak, Anna Marcinkowska, Iga Matuszewska, Iwona Nawrocka, Agnieszka Pacyna, Marta Podrzycka, Natalia Półrolniczak, Anna Słabuszewska, Marcin Szarwark, Bartosz Szubert, Teresa Tomaszewska, Ewa Tomkowiak, Artur Trojanowski, Grzegorz Wachowski, Maciej Weydmann, Karol Wierzbicki, Marta Wiśniewska, Rafał Wiśniewski.

Klasa 4f

Jarosław Andrzejak, Monika Bacherowicz, Monika Bałdyga, Piotr Berlik, Anna Błaszak, Łukasz Błaszczyk, Alicja Brelińska, Agnieszka Chudy, Marta Filipiak, Marta Frankowska, Izabella Górka, Agnieszka Kołodziejska, Sylwia Kosecka, Daria Król, Jakub Lewandowski, Marta Łebedyńska, Kamilla Macioszek, Łukasz Noske, Joanna Nowak, Mateusz Rutkiewicz, Jarosław Starczewski, Kinga Stupecka, Karolina Surdyk, Jacek Wagner, Małgorzata Wankowska, Karolina Wesołowska, Paweł Wojciak, Justyna Wysocka, Agnieszka Zdziabek.

Klasa 4g

Wioleta Błażejewska, Jacek Bruździński, Magdalena Czerwińska, Dariusz Depa, Anna Derwich, Karolina Galant, Grzegorz Graczyk, Katarzyna Grząślewicz, Weronika Herzog, Piotr Jankowski, Monika Janowiak, Rafał Kowalczyk, Natalia Kryskowiak, Marta Kubacka, Anna Kuczma, Martyna Kuske, Bartosz Łosiński, Weronika Musidłowska, Arkadiusz Nitka, Małgorzata Nitka, Krzysztof Olszewski, Anna Pampuch, Katarzyna Sroka, Krzysztof Szybczyński, Edyta Wasielewska, Marcin Winiecki, Katarzyna Włodarczyk, Joanna Wojtkowiak, Joanna Zdrojewska, Ewelina Jerzykowska.

Klasa 4h

Patryk Bajaczyk, Natalia Braciszewska, Lidia Cichomska, Marcin Domagalski, Jan Dzionek, Monika Flisiak, Marta Frąckowiak, Edyta Fredyk, Anita Gawron, Bartosz Grześkowiak, Katarzyna Jóźwiak, Łukasz Kaczorek, Marta Kaźmierczak, Katarzyna Kordys, Hanna Krupińska, Ewelina Kuch, Daria Kulecka, Beata Liberska, Marcin Malka, Tomasz Manuszewski, Jacek Moszczyński, Anna Ogórkiewicz, Maciej Pietrzak, Agnieszka Repeć, Jacek Retka, Michał Seidel, Żaneta Sobczak, Karolina Sporna, Agata Springer, Paweł Wilkosz, Hanna Wiśniewska, Natalia Witek, Karolina Woźniak, Justyna Wróblewska.

Klasa 4i

Karolina Baczyńska, Adrianna Białczyk, Natalia Flicińska, Karol Furmaniak, Mariusz Garstka, Michał Gleba, Piotr Goławski, Bartosz Grzeszczak, Paulina Grzeszczyk, Monika Jackowiak, Patrycja Jarzembowska, Łukasz Jaźwiński, Jacek Konieczny, Emilia Kopecka, Marta Kwaśniewska, Karolina Lachota, Anna Leszczyńska, Anna Lisiecka, Izabela Łaniecka, Natalia Łaniecka, Maciej Marcinkowski, Paulina Michalak, Magdalena Mikuła, Anna Nowak, Monika Olejnik, Dorota Piotrowska, Bartosz Piotrowski, Iwona Rewers, Emilia Setkowicz, Marcin Stawowy, Łukasz Święcichowski, Marek Urbaniak, Hanna Wawrowska, Kamila Wencel, Arkadiusz Zobel.

ROK 2004
klasa a
Andrzejewska Joanna, Andrzejewska Justyna, Antkowiak Ewa, Bacik Sebastian, Basińska Agnieszka, Budziszewska Karolina, Budzyńska Ewelina, Cyprych Jacek, Czech Mateusz, Kaczmarek Anna, Knasiak Weronika, Magda Natalia, Najda Radosław, Napierała Anna, Nowaczyk Małgorzata, Nowak Anna, Pieterek Krzysztof, Przybylska Maria, Sadecka Magdalena, Siwka Radosław, Skibińska Agata, Skweres Magdalena, Sokołowicz Agata, Solarek Magdalena, Sonznzerrey Moniki, Stanioka Lidia, Tomczak Kinga, Wachowiak Marta, Zawada Martyna

klasa b

Andrzejewska Anna, Bosacki Patryk, Buczkowski Szymon, Centka Katarzyna, Czerniejewska Joanna, Fuszpaniak Karolina, Hernacka Ewelina, Jankowska Zofia, Kapela Krzysztof, Karasińska Natalia, Kuszak Daria, Leszczyński Łukasz, Lewandowska Zuzanna, Michałowska Angelika, Mikołaj Łukasz, Niedzielski Paweł, Olejnik Jarosław, Olszanowska Marta, Piątek Bartosz, Dydek Joanna, Seermono Łukasz, Szwajkowski Artur, Szwajkowski Tomasz, Szymoniak Daria, Trawińska Danuta, Wesołowska Natalia, Wiśniewski Jacek, Woźniak Agnieszka, Zobel Katarzyna, Żurawski Piotr.

klasa c

Beyer Monika, Bilicka Joanna, Chmura Tomasz, Ciurlik Maciej, Depa Arkadiusz, Hekert Bartosz, Jerzycki Piotr, Jóźwiak Leszek, Kalinowski Marcin, Kazmucha Patryk, Kluczyński Damian, Kotońska Magdalena, Kozłowski Michał, Kuśnierkiewicz Anna, Landowski Szymon, Lewicki Jacek, Łabowicz Jacek, Marciniak Wojciech, Marer Marcin, Mądry Bartosz, Mikołajczak Maciej, Orlikowski Łukasz, Przybylski Robert, Romanowska Anna, Siwka Rafał, Trzcińska Dominika, Turowski Bartosz, Wawrzyniak Michał.

klasa d

Adamczak Waldemar, Adamczewski Łukasz, Andrzejewska Monika, Bartkowiak Karolina, Brzezińska Halina, Bykowska Natalia, Chudzińska Magdalena, Cibail Anna, Duszyńska Daria, Gabała Edyta, Gałęzewska Agata, Gieryn Katarzyna, Gronowska Luiza, Jóźwiak Szymon, Kanoniczak Maciej, Kowalczyk Dawid, Krzyśka Łukasz, Malinger Michał, Małkowiak Joanna, Naplodza Justyna, Perlak Anna, Solecka Anna, Stupecka Sonia, Szukała Lidia, Terechowicz Marzena, Waszak Katarzyna, Zobel Adrian.

klasa e

Borowski Piotr, Chełkowska Agata, Ciesielski Damian, Drankiewicz Izabela, Fredyk Karolina, Jędrzejak Agnieszka, Kaczmarczyk Anna, Kaczmarek Jakub, Kokot Karolina, Koperski Janusz, Kuźlak Marcin, Lutomska Aneta, Nawrocka Natalia, Padiasek Teresa, Ratajczak Michał, Stolarska Katarzyna, Strzelecki Jan, Szymanek Anna, Szymańska Iwona, Urbanowicz Przemysław, Walczak Joanna, Waligórska Monika, Koracz Paulina.

klasa f

Antkowiak Paulina, Błaczkowski Marcin, Cieślewicz Szymon, Dąbrowski Piotr, Duszyński Adrian, Gawlak Łukasz, Grzeszczak Marcin, Kamieniecka Anna, Karlińska Aleksandra, Kołata Natalia, Owsińska Martyna, Pieterek Jarosław, Plucińska Magdalena, Starczewski Radosław, Wojciechowska Ewa, Wojtkowiak Izabela, Woźniak Waldemar.

klasa g

Andrzejewska Katarzyna, Brączkowska Aleksandra, Budzyńska Natalia, Cielima Jan, Drymer Beata, Drymer Paweł, Furmaniak Hubert, Janas Monika, Kaszak Łukasz, Koperska Magdalena, Koperski Sławomir, Kozłowska Katarzyna, Kujawski Adrian, Kunicka Natalia, Lisiecka Malwina, Musiał Łukasz, Nawrocki Szymon, Paszko Joanna, Paszko Ewa, Pluciński Marcin, Robakowski Błażej, Różagórski Jacek, Strzyżewska Ewelina, Smiechowska Sylwia, Urbaniak Katarzyna, Wieczorkiewicz Michał, Wilczyński Piotr.

klasa h

Braciszewski Michał, Cieślińska Agnieszka, Dzionek Tomasz, Gędek Sara, Gieryn Mateusz, Gruchalska Natalia, Jakobsze Mateusz, Kiełpińska Ewelina, Klejborowski Mateusz, Knitter Wojciech, Krośniewska Natalia, Krysiak Maciej, Kubiak Paulina, Kwiatkowska Agnieszka, Leszczyński Marcin, Leszczyński Michał, Lisiecki Michał, Mankiewicz Paulina, Mendowska Rita, Młodzikowski Łukasz, Nowak Ewa, Ostrowski Marcin, Parysek Katarzyna, Perek Bartosz, Plewińska Anna, Sikorski Tomasz, Śrama dawid, Świeżyński Sławomir, Walaszek Natalia, Walczak Hanna, Wiśniewska Mirena, Wojciak Jan, Zachciał Marcin.

ROK 2005
KLASA 3 A

Aleksandrowicz Paulina, Bartz Joanna, Bernadzikowska Magdalena, Bogucka Marta, Bruch Karol, Gadecki Piotr, Garczyńaka Angelika, Gatkowaka Sylwia, Konieczna Anna, Kordońaki Tomasz, Lisiecki Paweł, Łukaazewska Weronika Łukomaki Hubert, Michalak Judyta, Miczyńaki Maciej, Mikulaka Eliza, Mospan Joanna, Mrówczyńaka Justyna Mucha Natalia, Nawrocka Ilona, Nowak Izabela, Nowakowaka Małgorzata, Pęczek Anna, Rokita Kamil, Rożek Joanna Różewicka Anna, Satory Zuzanna, Sądej Szymon, Szablewaka Monika, Tomczak Daria, Walerjańczyk Justyna Walerjańczyk Lidia, Wesołowaka Anna, Woźniak Anna

klasa 3b

Baranowaka Joanna, Belda Emila, Chodkowaka Iwona, Daukszewicz Monika, Fischer Dorota, Grendowicz Karolina, Grzybowaka Marta, Grzybowski Mikołaj, Janusz Łukasz, Kajdan Krzysztof, Karpińska Anna, Karpińaka Paulina, Kluczka Roksana, Korpowska Joanna, Koronka Marcin, Kościelska Agata, Kowalczyk Maria, Kowalczyk Paulina, Krupowies Dariusz, Liberska Karolina, Marzec Agnieszka, Michalczak Dawid, Mielewczyk Łukasz, Mikuła Katarzyna Ożarowaka Agata, Pawłowski Wojciech, Pluciński Adam, Pluta Rafał, Podborna Magdalena, Przybylska Barbara, Scheppler Joanna, Skweres Jolanta, Staniszewska Natalia, Trzaskawka Bartosz, Zajączek Błażej, Zelewaka Kamila, Zimny Ryszard

KLASA 3 c

Amboraka Joanna, Andrzejczak Mateusz, Andrzejewski Marcin, Balicki Adam, Bigosińaka Hanna, Filipiak Michał, Gabryszak Hubert, Galińaki Adam, Każmierska Anna, Klimczak Hubert, Koper Natalia, Korzępa Mariusz, Kwaśniewski Szymon, Milewski Artur, Nowak Mateusz, Oleńko Bartosz, Olszanowaki Marcin, Pawlikowaka Katarzyna, Pełczyńaki Błażej, Pęczkowski Krzysztof, Plucińaki Rafał, Rubach Monika, Sówka Cezary, Stachowiak Szymon, Szałek Anna, Szymański Mateusz, Wiąz Paweł, Wieczorek Krystian, Ziętek Paweł, Ziętek Tomasz

KLASA 3 D

Czekała Anna, Durbajło Kinga, Dziel Alicja, Góraka Justyna, Jankowaka Anna, Kałwak Weronika, Kanafocka Magdalena, Kempa Ilona, Kowalczewaka Barbara, Kowalski Tomasz, Krysztofiak Agnieszka, Łuczak Weronika, Machinska Natalia, Orczyk Bartosz, Papiórkowska Magdalena, Petrosjan Tatewik, Rolewaki Michał, Schneider Sebastian, Smolarek Magdalena, Szymańaka Agata, Trzaskowaka Milena, Wesołowska Katarzyna, Wesołowska Magdalena, Wołczyk Joanna, Woźniak Joanna

KLASA 3 E

Benke Judyta, Błaszczak Joanna, Budziak Magdalena, Czekała Agnieszka, Dolata Joanna, Dubaniewicz Natalia, Dzierżyński, Martyna, Dźwilewska Dominika, Gadzińska Anna, Głogowska Katarzyna, Głowacka Maria, Goch Joanna, Grotowska Joanna, Jankowiak Eliza, Jankowska Katarzyna, Jędrzejaszek Emilia, Kabacińaka Matylda, Koprowska Paula, Kozińaka Agnieszka, Kujawska Karolina, Manthey Patrycja, Mikulska Iwona, Młodnicka Joanna, Nogajewaka Natalia, Olizarowicz Martyna, Piekarska Agnieszka, Plucińska Monika, Ptak Martyna, Robak Anna, Roethel Marta, Stube Dawid, Szeląg Anna, Szostak Eliza, Witkowaki Dawid, Zgórecka Lucyna

KLASA 3 F

Bakalarz Magdalena, Barański Michał, Barczak Paula, Basińaki Jacek, Białopolski Marcin, Borkowicz Natalia, Budnik Irena, Ciesielska Katarzyna, Czajka Marta, Dombek Anna, Dziel Marta, Jarzembowaka Monika, Jarzembowaka Natalia, Karasiewicz Alicja, Każmierowska Judyta, Kołodziejczak Honorata, Kowalaka Iga, Kozłowaka Paulina, Kucharaki Mateusz, Kuczma Artur, Kujawski Michał, Larus Błażej, Łykowski Andrzej, Pęcherska Estera, Pokorska Natalia, Poskrop Magdalena, Siwka Lidia, Skubiszyńaka Elżbieta, Sobkowiak Ewa, Studzińaka Anna, Szymkowiak Łukasz, Walkowiak Paulina, Waseńczuk Karolina, Woźniak Sylwia, Zawisza Bartosz,

klasa 3g

Baczyński Mateusz, Buczkowska Sandra, Cerkaska Agnieszka, Ciesielski Jan, Drętkiewicz Michał, Ekert Jakub, Fleta Paulina, Gibas Krzysztof, Grześkowiak Remigiusz, Kapsa Paulina, Kasprzyk Maciej, Kędziora Agnieszka, Kolobabka Łukasz, Kowalewski Krzysztof, Kociak Wojciech, Makowska Joanna, Manturo Michał, Musidłowski Łukasz, Niezgoda Marta, Nowak Agata, Orlicak Małgorzata, Pankowski Artur, Piechocki Wojciech, Protasewicz Tomasz, Serek Dorota, Składanowska Monika, Stachowska Paulina, Szafrańska Marta, Szuba Katarzyna, Szuchmilska Aneta, Szuchmilski Tomasz, Trlewska Michalina, Wolek Marek, Wolniewiński Karol,

KLASA 3 H

Barylska Marta, Bosińska Natalia, Brzóstowicz Piotr, Burdzińska Lena, Fajfer Magdalena, Gawroński Marek, Górny Paweł, Górski Jacek, Heliasz Adam, Jeżewski Jakub, Każmierczak Mateusz, Kokot Marta, Kortus Dawid, Ksycki Nikodem, Kubów Natalia, Leporowska Patrycja, Majchrzak Milena, Nowak Artur, Nowicka Jolanta, Perlak Magdalena, Pietrzak Sławomir, Pluta Anna, Słomiński Robert, Smelkowska Karolina, Tarczyńska Agnieszka, Tomczak Maciej, Walendowski Artur, Wiśniewska Natalia, Witwicka Joanna, Woźnicki Adam,

KLASA 3 I

Adamska Magdalena, Bakalarz Andrzej, Borowisk Bartosz, Dzionek Adam, Gniatczyk Natalia, Grobelny Krzysztof, Gwit Jakub, Janaszek Marta, Jarus Marta, Jata Ewelina, Kapcińska Agnieszka, Kazimierska Dobrawa, Konieczny Artur, Kowalska Beata, Kozłowska Katarzyna, Kwiatkowski Michał, Maćkowiak Karolina, Pawłowska Katarzyna, Pawłowska Paulina, Plucińska Ewa, Płóciennik Ewa, Postanowicz Kinga, Sikorska Edyta, Siepielska Natalia, Smaruj Andrzej, Strzyż Anita, Szczepaniak Radosław, Tomaszewski Tomasz, Turkot Mariusz, Ulikowska Karina, Urbaniak Katarzyna, Walkiewicz Anna, Wasielewski Robert, Wełnic Kinga, Wysocka Karolina, Zaroda Agata,

ROK 2006
Klasa 3a
Bekasińska Justyna, Błachowiak Sebastian, Chmielecka Agnieszka, Chmura Paulina, Chudzińska Natalia, Czyżewska Magdalena, Giszczyński Dawid, Guziołek Paula, Hyla Agnieszka, Janas Katarzyna, Janicki Maciej, Kaczmarek Ilona, Kikulska Anna, Lewandowska Marta, Malczewska Dorota, Marciniak Anna, Mospan Barbara, Nowak Agnieszka, Olszewska Monika, Pilarska Violetta, Podolska Katarzyna, Przybylski Jędrzej, Przybysławski Szymon, Serafinowska Justyna, Soberska Marta, Sowiński Filip, Ślugaj Ewelina.

Klasa 3b

Adamczewska Anna, Bartoszak Anna, Bilicka Anna, Bugajak Monika, Dębowska Joanna, Dominiak Dagmara, Dudek Anna, Grajek Ewa, Grajek Natalia, Jóźwiak Joanna, Kalińska Marta, Łagodzka Martyna, Maciejewska Marta, Małyszko Anna, Napierała Rafał, Otuszewska Natalia, Perek Lidia, Piechocka Ewelina, Piętka Marta, Płóciennik Aneta, Poremska Natalia, Różańska Milena, Tubacka Ewelina, Wachowska Magdalena, Wajcht Marzena, Warsińska Sylwia, Zajączek Błażej.

Klasa 3c

Bajczyk Karol, Balicka Magdalena, Bartkowiak Rafał, Bigosiński Bartosz, Bruździński Marcin, Budzyńska Iwona, Danielewicz Marta, Dobrzyńska Monika, Dudek Magdalena, Durnas Damian, Dziel Natalia, Gadzińska Joanna, Garstka Rafał, Kapeka Michał, Kierzkowski Michał, Kościelniak Monika, Krzykańska Natalia, Leśniewski Michał, Łubińska Anna, Mężyński Jarosław, Mierzejewski Mariusz, Musiał Maciej, Pokorski Tomasz, Puchalski Przemysław, Sottek Magdalena, Specht Mateusz, Trzaskawka Adam, Urbaniak Joanna, Wojtaszak Michał, Woźniak Arkadiusz, Zander Wojciech, Zdrojewski Michał,

Klasa 3 d

Banach Bogumiła, Bartkowiak Karolina, Bisiorek Adam, Borkowicz Agata, Chełmikowska Natalia, Czerwiński Mateusz, Ferdyk Agata, Jarkowska Renata, Kania Małgorzata, Knitter Magdalena, Kryszak Katarzyna, Kulawiak Paweł, Kuryłowicz Agnieszka, Leśna Magdalena, Mizerka Małgorzata, Pasterniak Izabela, Paszko Sławomir, Pietrzak Michalina, Przybylska Żaneta, Skraburska Lidia, Splis Natalia, Staniszewski Mateusz, Świerkocz Bartłomiej, Weiskop Zuzanna, Wierzbicka Anna, Wilkońska Justyna, Włodarczak Agnieszka.

Klasa 3 e

Bandosz Martyna, Bąkowski Paweł, Bekała Helena, Chuda Natalia, Czeremuga Aneta, Gapski Dariusz, Jagielicz Paweł, Jakubowski Mateusz, Jóźwiak Joanna, Łukomska Ewa, Manuszak Emilia, Ostrowska Anna, Pestka Karolina, Podgórski Mateusz, Podel Monika, Ratajczak Wiktoria, Rodińska Jagoda, Samojeden Justyna, Sawicka Magdalena, Sidło Roksana, Solecka Emilia, Stachowiak Patrycja, Szczepaniak Kamila, Szewczyk Łukasz, Śmielecka Ewa, Wiosna Sabina, Zawodna Natalia

Klasa 3 f

Beling Katarzyna, Bartkowiak Agata, Borkowski Michał, Bubacz Maciej, Chudzińska Milena, Galant Monika, Grześkowiak Aleksandra, Gulczyńska Agnieszka, Hoffman Marlena, Jaźwiński Dawid, Kaczmarek Monika, Knasiak Paula, Kuc Tomasz, Kunicka Daria, Loba Natalia, Malinowska Dorota, Michalczak Natalia, Nowak Arkadiusz, Nowicki Marcin, Olszewska Paulina, Polus Marlena, Purol Iwona, Rakowska Kinga, Rojewski Jakub, Seidel Agnieszka, Sierzchuła Michał, Soszyńska Paulina, Stelmaszak Karolina, Tomczak Agnieszka, Wieczorek Romana, Więckowski Łukasz, Woźniak Paweł, Wysocka Katarzyna, Zawisza Bartosz.

Klasa 3 g

Bilicki Bartosz, Biront Krzysztof, Celka Marek, Cieślewicz Artur, Czekalski Dariusz, Domagalski Bartosz, Drążek Łukasz, Filipczak Wojciech, Gatkowski Rafał, Gozdowski Krystian, Górniewicz Fafał, Herzog Filip, Kapsa Justyna, Karpiński Robert, Kęczkowski Krzysztof, Kowalski Szymon, Kozłowska Anna, Kuźlak Ireneusz, Lemiesz Marcin, Maciejewska Patrycja, Nowak Michał, Plewa Alicja, Szafran Piotr, Śmiałek Maciej, Wójcik Hubert, Zdzialsek Marcin, Żukowska Natalia.

Klasa 3 h

Bakalarz Iwona, Burzańska Daria, Gandurska Maja, Gurska Natalia, Górski Piotr, Grzechowiak Karol, Jach Agnieszka, Kazimierczak Mateusz, Kolber Kinga, Kozłowska Anna, Kozłowska Justyna, Krzemiński Wojciech, Kubów Paulina, Lieske Marcel, Łuczak Zbigniew, Magda Katarzyna, Małecka Eliza, Nowaczyk Joanna, Nowicki Adam, Perek Ewa, Pieczyńska Magdalena, Pogorzały Szymon, Siudeja Daria, Skoniecki Łukasz, Szczepanowski Piotr, Szutarska Katarzyna, Szymoniak Krzysztof, Śrama Tomasz, Urbanowicz Michał, Wachowiak Karolina, Walczewska Honorata, Wiesner Bartłomiej, Wójczk Monika, Ziętarski Michał.

Klasa 3 i

Bentyn Szczepan, Budzyński Piotr, Cesarz Anna, Dobrochowski Mateusz, Gądek łukasz, Głowacka Marzena, Goska Hubert, Grajek Jakub, Jankowska Anna, Kabaciński Mikołaj, Kanik Bartosz, Karaś Magdalena, Kasperek Katarzyna, Kozak Natalia, Kraszewski Łukasz, Kryszak Agata, Landowski Maciej, Łyko Agata, Nowak Milena, Olszewska Ewa, Pawlak Maciej, Popiel Natalia, Prusak Marta, Rolewska Anna, Rybak Natalia, Senger Magdalena, Sikora Marcel, Stusek Przemysław, Surdyk Dorota, Sztuba Kamila, Szymańska Joanna, Trzaskawka Karolina.

ROK 2007
Klasa III a
Izabela Andrzejewska, Irena Balcerek, Robert Bąk, Joanna Bembnista, Natalia Betke, Paweł Bogielczyk, Łukasz Czekała, Sandra Dominiczak, Aleksandra Dybała, Judyta Foremska, Zofia Gal, Adam Garczyk, Nina Egiryn, Olga Góral, Sylwia Gronowska, Karolina Gubańska, Hubert Iwiński, Natalia Kapcińska, Emila Lisiecka, Agata Łabowicz, Beata Marchewka, Justyna Pankowska, Jagoda Skorupska, Arkadiusz Słowiński, Magdalena Sybilska, Martyna Tamogrodzka, Agnieszka Wareńczak, Jakub Wendel, Marika Wojtkowiak.

Klasa III b

Martyna Basińska, Weronika Buczkowska, Judyta Cegiel, Karolina Górczewska, Anna Hejna, Bartosz Inerowicz, Karolina Karpińska, Adrianna Kolber, Karolina Kowalczyk, Joanna Kulewicz, Justyna Pałczyńska, Jakub Łosiński, Marta Łuczak, Damian Maciejewski, Roma Maćkowiak, Dana Marciniak, Sebastian Mielcarek, Jarosław Nowakowski, Justyna Olejniczak, Judyta Pastemak, Agata Pawlak, Natalia Pawlicka, Natalia Rajkowska, Lidia Ratajczak, Szymon Skalski, Katarzyna Korniak, Martyna Stawicka, Katarzyna Smigielska, Agata Ziółkowska .

Klasa III c

Jakub Antkowiak, Magdalena Fredyk, Piotr Gniatczyk, Wojciech Haremza, Anna Jabczyńska,
Marcin Jakimowicz, Michał Kachniarz, Piotr Kowalczyk, Wioletta Kryszak, Tomasz Kubiak,
Karolina Kwacz, Tomasz Łuczak, Paulina Łyko, Hubert Magda, Klaudia Matyjasek, Magdalena Meller, Oskar Ochalski, Marcin Osowski, Piotr Piasecki, Piotr Skotarczak, Sebastian Szczepaniak, Jarosław Szymczak, Szymon Śronkowski, Albert Tarnogrodzki, Marcin Tuszyński, Szymon Urant, Julita Zaworska, Marcin Zdralewicz , Dominik Zieliński,
Adam Zimny, Damian Zopf.

Klasa III d

Oskar Andrzejewski, Aleksandra Białek, Paulina Czaplińska, Marta Dolata, Martyna Drożdż, Przemysław Gronek, Natalia Gruszczyńska, Karina Hartwich, Alicja Janiuk, Anna Jopa, Bogna Kaczmarek, Bartłomiej Kruk, Natalia Kudławiec, Marta Łaniecka, Marta Miczyńska, Malwina Orczyk, Monika Paterek, Daiana Sieniuć, Filip Stanisławski, Natalia Struszczyk, Katarzyna trąbczyńska, Izabela Tylkowska, Anna Wachowiak, Natalia Zielińska.

Klasa III e

Marcin Bożek, Łukasz Chęciński, Mateusz Drella, Małgorzata Gadzińska, Paulina Gąsiorowska, Patrycja Jankowska, Aleksandra Kaczmarek, Aleksandra Kaszubska, Paula Kaszyńska, Magdalena Kozłowska, Natalia Łabędzka, Sylwia Łuczyńska, Mateusz Madziński, Joanna Manicka, Izabela Maruszewska, Sonia Matelska, Patrycja Nędzyk, Agnieszka Padalak, Mateusz Pawlak Izabela Potocka, Adrian Przyborski, Marta Radzińska, Dorota Saja, Magdalena Sałamacha, Weronika Stachowiak, Joanna Sypniewska, Maciej Szeszycki , Weronika Wiśniewska, Natalia Wrześniewska, Paulina Zgorzelska .

Klasa III f

Grzegorz Bałęczny, Damian Bielak, Monika Bruch, Kamil Franczak, Marlena Gąska, Joanna Dekert, Agnieszka Jazikowska, Dana Kierkowska, Adam Kiszkarewicz, Anna Konieczna, Łukasz Kowal, Lidia Liberkowska, Przemysław Łuczak, Martyna Marek, Piotr Matławski, Michał Muraszko, Agnieszka Niesuchorska, Joanna Orzeł, Magdalena Plichta, Emilia Podlewska, Radosław Wachowiak, Martyna Waseńczuk, Magdalena Weymann, Monika Wiktorska, Marta Wojdanowicz, Magdalena Zybała.

Klasa III g

Jakub Adamczyk, Adrian Bolewski, Łukasz Bosacki, Jarosław Budniak, Marcin Budniak, Krzysztof Chełmkowski, Mateusz Karczewski, Mateusz Kasprzyk , Karolina Kęczkowska, Adrian Konieczny, Robert Krysiak, Sandra Kuźniewska, Kamila Kwiatkowska, Marcin Ostrzycki, Natalia Polus, Sebastian Rafalont, Mateusz Siecla, Marcin Sikora, Robert Stupczyński, Mateusz Szymański, Bartosz Niegowski, Hubert Wachowiak, Łukasz Walerczak, Mateusz Walerczak, Radosław Wesołowski, Łukasz Zieliński.

Klasa III h

Katarzyna Borowiak, Grzegorz Buczkowski, Sandra Burzyńska, Paula Chełmkowska, Marta Czajka, Joanna Dulnik, Dominika Fertikowska, Natalia Giszczyńska, Joanna Jackowiak, Mateusz Jóźwiak, Małgorzata Kleban, Sandra Knasiak, Krzysztof Komornicki, Dominika Koszuta, Paulina Kulecka, Natalia Kurosińska, Maciej Lemiesz, Marta Łukomska, Aneta Matkowska, Adrianna Michalak, Weronika Nowak, Krzysztof Nowicki, Mateusz Orlikowski, Krzysztof Osowski, Katarzyna Pruss, Karol Ptak, Piotr Rubach, Iga Sawicka, Szymon Strzelczyk, Anna Szymczak, Sandra Urbaniak, Izabela Witkowicz

Klasa III i

Agnieszka Amborska, Dariusz Bartczak, Wojciech Bielicki, Marcin Drewek, Emilia Drzazgowska, Monika Gawałek, Michał Górski, Maksymilian Helik, Marta Janas, Justyna Kanoniczak, Anna Klesze, Katarzyna Korona, Natalia Leśniak, Katarzyna Leśniewska, Natalia Napierała, Katarzyna Olszewska, Malina Ostrzycka, Sylwia Piniarska, Izabela Pleszewska, Alicja Rafalont, Wojciech Ryngwelski, Monika Sidorowska, Jakub Sobecki, Maciej Stępień, Łukasz Straub, Paulina Szklarkowska, Magdalena Toporowska, Marcin Tomczak, Anna Tyrchan, Anna Ziółkowska, Ewa Zydowicz.

Rok 2008
Klasa 3a
B. JAKUBOWSKA DUSZYŃSKA
Czech Marianna, Dudek Halina, Grześkowiak Agata, Kabacińska Aleksandra, Kaczor Joanna, Kamińska-Stępak Karolina, Kaźmierczak Anna, Kaźmierska Maja, Lizuraj Anna, Marczak Paulina, Morawska Dominika, Mysłek Piotr, Niewiadomska Milena, Posłuszny Filip,
Rybak Marta, Siecla Bartosz, Szymanek Joanna, Ślachetka Jakub, Świtała Kamila, Tomczak Patrycja, Urant Agnieszka, Wiecka Aleksandra, Winiarska Justyna, Zygaj Bartosz

Klasa 3b
A. KLINGER
Błaszak Adrian, Chwast Aleksandra, Domagalski Aleksander, Karwacka Joanna, Kujawska Karolina, Leśniczak Joanna, Macioszek Łukasz, Majorek Marcelina, Matysiak Justyna, Nowaczyk Dominika, Nowak Mateusz, Olszanowska Anna, Pawlikowski Michał, Pawłowska Patrycja, Pietrzak Katarzyna, Popielewska Sylwia, Rozpłoch Magdalena, Srocka Natalia, Stochmal Klaudia, Szulc Łukasz, Trzcińska Natalia, Walińska Agnieszka, Wąsowicz Joanna,
Wiczyński Radosław, Wietrzyńska Klaudia, Ziętowska Natalia

Klasa 3c
B. PRZYBYLSKA
Baranowski Marek, Domagalska Martyna, Dudek Krystian, Galasiński Arkadiusz, Gnybek Marek, Holzer Barbara, Jakobsze Michał , Jasik Katarzyna, Kabziński Patryk, Kapella Maciej,
Kasperek Remigiusz, Klimczak Albert, Kozłowski Radosław, Kulczyńska Katarzyna,
Kuliński Tomasz, Linkiewicz Milena, Musidlak Marianna, Narożny Szymon, Nowak Maciej,
Olejnik Adrian, Olszewski Sławomir, Orlikowski Marek, Piechowicz Bartosz, Pućka Krzysztof,
Sawikowski Piotr, Skotarczak Aleksandra, Socha Bartosz, Sochacki Krzysztof, Soppa Dawid,
Szyda Michał, Tomala Borys, Trzciński Damian, Trzmielewski Mariusz, Wajcht Mateusz, Wolniewicz Anna

Klasa 3d
D. GIERYN
Andrzejak Katarzyna, Cholewczyńska Luiza, Czerwińska Małgorzata, Drzewiczak Justyna,
Frankowska Sandra, Inerowicz Jakub, Kapella Mateusz, Knitter Paulina, Kosiak Katarzyna,
Kuliński Dawid, Małecki Michał, Matusz Agnieszka, Mursztyn Mateusz, Musidlak Klaudia
Ogórkiewicz Oskar, Plucińska Agnieszka, Przybył Agnieszka, Szczepanek Małgorzata

Klasa 3e
E. POGODZIŃSKA
Bąk Anna, Bednarek Agata, Bubacz Marta, Budzyńska Magdalena, Chełkowska Katarzyna,
Czerniak Aniela, Dobrzykowska Monika, Gandurski Damazy, Głowacka Dominika, Kasprzyk Izabela, Kotlarek Kinga, Kubacka Karolina, Kubaszak Monika, Kucharska Daria, Łepkowska Katarzyna, Manicka Monika, Miądowicz Karolina, Musioł Natalia, Nicefor Natalia, Ochylska Marta , Pawlak Ewelina, odgórska Lilianna, Pszczoła Izabela, Recka Katarzyna, Szczepanik Karolina, Szymczak Ilona, Winiarczyk Magdalena

Klasa 3f
D. WARACZEWSKA
Bartz Sławomir, Budnik Olga, Bukowska Kinga, Dembowska Anna, Elminowski Maciej, Filipiak Emilia, Frąckowiak Tomasz, Garstka Robert, Kaczmarczyk Katarzyna, Kołodziejczak Natalia, Kowalczyk Paulina, Kozłowska Klaudia, Kozubiński Piotr, Krych Maria, Kuczma Adrian, Kulecki Mateusz, Kwiatkowski Wojciech, Magalski Damian, Mrożek Joanna, Poremski Łukasz, Roszak Magdalena, Rozmarynowska Dorota, Szymoniak Łukasz, Śmigielski Jakub, Zaroda Jagoda, Zielińska Dagmara

Klasa 3g
M. BUDNIK
Baczyńska Małgorzata, Banaszak Marek, Bigoszewska Martyna, Dębicka Małgorzata, Drymer Natalia, Kalinowska Jagoda, Kasprowiak Łukasz, Kasprzyk Małgorzata, Kowalska Olga, Kwiecień Krzysztof, Małecki Bartosz, Nowaczyk Patryk, Pankowski Dawid, Pawlak Filip, Pochylska Natalia, Rutkiewicz Roksana, Rybacki Rafał, Rzepka Szymon, Sypniewski Maciej, Szarwark Maria, Szarwark Szymon, Szkopek Jarosław, Szybczyński Maciej, Talarczyk Agnieszka , Trus-Konarczak Michał, Uliszak Michał, Welzandt Rafał, Wiśniewska Aleksandra , Żabierek Piotr

Klasa 3h
A. BIAŁAS
Braciszewska Marta, Cieślewicz Katarzyna, Deskowski Wojciech, Druszcz Mgdalena, Filipiak Agnieszka , Galant Marcin, Goździk Daria, Jarzyńska Julita, Julkowska Julita, Kozłowski Mateusz, Ksycka Maria, Kuźniewska Marietta, Lasek Remigiusz, Mężyńska Monika, Michałowski Adam, Nowakowska Marta, Sądej Szymon, Stube Angelika , Strzyżewska Paulina, Świtoń Alicja, Taibi Emir, Tomaszewska Monika , Wolff Warta, Ziembiewicz Rafał,
Zimny Marcin, Zieliński Kamil

Klasa 3 i
M. GOŁĘBIEWSKA
Bosacka Paulina, Bruch Katarzyna, Chłopicka Anna, Czaczyk Sandra, Jagielska Maja, Jarzembowska Sylwia, Jaśkowiak Maciej , Kaczmarek Krzysztof, Karasiewicz Anna, Kędzierska Natalia , Kokotowski Mateusz , Kowalska Paulina, Kozak Katarzyna , Kozioł Dawid, Ligierska Joanna, Menz Bartsz, Michalska Agnieszka, Piotrowska Malwina, Pokładecka Joanna, Przybysławska Joanna, Rajska Katarzyna, Selbirak Szymon,
Stefańska Marta, Więckowska Olga, Woźniak Paulina

2009 rok
Klasa A
I. KUJAWSKA WAWROWSKA
Aremke Patrycja, Betkowiak Zuzanna, Bielanowski Paweł, Bigosiński Maciej, Błaszczyk Beata, Borowska Joanna, Chmura Agnieszka, Dimmich Daria, Draheim Anna, Drejza Michalina, Drela Krzysztof, Foremska Daria, Galant Katarzyna, Gandurska Magdalena, Hapońska Monika, Jabczyński Michał, Kowalski Dariusz, Krawczyk Joanna, Łuczak Martyna, Mazany Karolina, Mikuła Paula, Perczyńska Magdalena, Pietrzycka Daria , Polerowicz Jakub, Rakowski Mikołaj, Sadowska Milena, Wajcht Marta, Wiśniewska Marta, Wójcik Robert

Klasa B
W. Bruch
Antczak Anna, Błaszczyk Marek, Cumka Marta , Gramse Magda, Grzybowska Justyna, Jędrzejaszek Agnieszka, Kozłowski Jarosław, Maciejewska Aleksandra, Marciniak Maria, Michałowska Anna, Michałowska Daria, Oblizajek Tymoteusz, Owczarzak Monika, Pawełko Mateusz, Pilarska Ewelina, Plasecka Aleksandra, Plasecka Joanna, Pollus Natalia, Prusak Daria, Rolewska Lidia, Szymczak Mariusz, Siwka Anna, Świergiel Lilianna, Wareńczak Sylwia, Wengerek Agata, Wesołowska Sylwia, Zdunowska Angelika

Klasa C
K. Tomczak
Andrzejak Agnieszka, Bereźnicki Joachim, Bruch Waldemar, Gadzińska Marta, Gąsior Przemysław, Górny Piotr, Jakimowicz Tomasz, Kabacińska Magdalena, Kisiel Aneta, Klinger Katarzyna, Kortus Justyna, Kowalik Adam, Kubacki Marcin, Kujawski Maciej, Kurczewski Bartosz, Lisiecki Łukasz, Łepski Jakub, Magda Hubert, Manturo Radomir, Marzec Mateusz, Michalak Wojciech, Ogórek Ireneusz, Olszewska Magdalena, Pacanowska Paula, Pomin Michał, Przybysławski Łukasz, Rozenberg Sebastian, Skweres Łukasz, Soj Artur, Wętkowska Agnieszka, Wika Bartosz, Woźniak Tomasz, Zawada Hubert

Klasa D
K. Sadowska
Cieślewicz Marta, Czyż Martyna, Dąbek Martyna, Dutkiewicz Kamila, Grzybowska Patrycja, Janikowska Monika, Kaźmierczak Szymon, Kowal Joanna, Kozłowska Lidia, Lemiesz Szymon, Łykowska Marta, Manikowski Tomasz, Musiał Mateusz, Olejniczak Klaudia, Pękała Paulina, Piskorz Magdalena, Rjoboków Anna, Ruszkiewicz Daria, Sikorski Mateusz, Sójka Weronika, Starzyński Damian, Straub Daria, Szaroch Natalia, Szklarska Paulina, Śniegowski Sebastian, Urbaniak Klaudia, Wełnic Angelika

Klasa E
E. Munt
Baran Natalia, Dudczak Aleksandra, Dzierżyńska Katarzyna, Fiutak Katarzyna, Godek Krzysztof, Grotowska Klaudia, Iglińska Angelika, Kabaciński Damian, Kiełpińska Karolina, Kmieć Anita, Lebioda Martyna, Majchrzak Estera, Mazur Monika, Michałowicz Edyta, Mielcarek Izabela, Ngo Paweł, Owczarzak Jagoda, Peridis Patryk, Pilichowska Katarzyna, Sobczak Marcin, Stanisławski Piotr, Stefańska Anna, Świerkocz Aleksandra, Waldowska Paulina, Wilczewski Paweł, Wiśniewska Angelika, Witkowski Piotr, Wolny Łukasz, Woźniak Patrycja, Zakrzewska Ewelina

Klasa F
J. Gardynik
Bielicki Filip, Błaszak Sandra, Borecka Sara, Chmiel Aleksandra, Fedyszyn Błażej, Fenger Jakub, Jagielicz Luiza, Karasiewicz Mateusz, Kasprzyk Damian, Klemczak Kacper, Kleśniak Katarzyna, Kołodziejski Michał, Kubicka Kamila, Kujawski Łukasz, Leszczyńska Anita, Leśniak Marcin, Ligarzewska Anna, Łykowski Dawid, Marciniak Adam, Pluta Adrianna, Przybylska Justyna, Siwka Jacek, Sklariw Natalia, Smyk Artur, Staszczak Mikołaj, Szczygielski Patryk, Trzaskowski Piotr, Urbaniak Agata, Walerczak Natalia, Walery Marcin, Wegner Anna, Wesołowska Agata, Wiechcińska Magdalena, Wrzesiński Dawid, Zajączek Mateusz

Klasa G
B. Kozłowska
Bednarz Jan, Bialik Andrzej, Cieślewicz Jakub, Felkel Natalia, Gibas Michał, Jaśkiewicz Szymon, Kabzińska Magdalena, Król Mateusz, Łucjan Bartosz, Marciniak Michał, Markowski Łukasz, Mróz Szymon, Ochotny Adam, Pawlak Maciej, Podolski Artur, Prus Kornelia, Prymas Michał, Romel Jakub, Stolarz Wojciech, Szymaniak Piotr, Tarnogrodzki Dariusz, Tomaszewski Paweł, Trzaskawka Mateusz, Walkowiak Mikołaj, Wiśniewska Paula

Klasa H
M. Serowy Ziółkowska
Adamska Patrycja, Amborska Paulina, Begier Justyna , Berczyńska Eliza, Bukowska Martyna, Chudy Karolina, Chudzińska Oliwia, Czekała Donata, Dolata Katarzyna, Duszyńska Agata, Dzieciuchowicz Michał, Gadzińska Anna, Gorzelana Magdalena, Julkowski Rafał, Kaczor Bartosz, Kisiel Artur, Kozłowska Iwona, Kucińska Joanna, Kujawska Edyta, Mróz Łukasz, Nowicka Joanna, Pęczek Dominik, Podlewska Natalia, Raczyńska Karolina, Rajczyk Łukasz, Schulze Mateusz, Sienkiewicz Oskar, Sienkiewicz Szymon, Szała Michał, Szałek Joanna, Szymczak Szymon, Wilk Przemysław, Zdrojewska Katarzyna

Klasa I
A. Janas
Bagrowska Natalia, Chuda Katarzyna, Czekańska Marta, Drygała Joanna, Gatkowska Katarzyna, Grobelna Danuta, Grzelak Maria, Kaczorek Tomasz, Kuszak Joanna, Kuźmińska Anna, Łukasik Ilona, Nitka Edyta, Obst Magdalena, Polus Alina, Pudło Adrian, Różewska Martyna, Słomowicz Gracjan, Sucholas Joanna, Sypniewska Justyna, Trzaskawka Jakub, Trzaskawka Mateusz, Walkowiak Karolina, Waraczewski Paweł, Waraczewski Tomasz, Wawrzyniak Paulina, Woźniak Agnieszka, Zygmunt Magdalena

Klasa J
M. Małkowska
Białecka Sonia, Biegała Mateusz, Borkowicz Weronika, Borucki Łukasz, Dominiczak Olga, Dudek Natalia, Jankowska Weronika, Jaśkowiak Anna, Karwowska Paulina, Kulewicz Sonia, Markiewicz Aleksander, Naparstek Dominika, Nowak Ewa, Nowak Natalia, Półrolniczak Sylwia, Skotarczak Karolina, Słomka Weronika, Stempczyńska Daria, Sufleta Adrianna, Szalaty Norbert, Tomkowiak Damian, Walkiewicz Sonia, Wendel Monika, Wiśniewska Ewa,
Wojtkowiak Adrianna, Zabierek Dawid, Żółć Marta


2010 rok
Klasa A
M. KRÓL-KASPRZAK
Achrem Filip, Ambrożak Marlena, Chudy Katarzyna, Dąbrowska Patrycja, Elantkowski Łukasz, Furmaniak Anna, Górny Tomasz, Ignaczak Angelika, Jankowska Weronika, Jurek Przemysław, Kajdaniak Marita, Kamińska Daria, Karpińska Katarzyna, Kocot Joanna, Kozłowska Barbara, Lemański Krystian, Michalska Greta, Młodzikowska Malwina, Nowak Adriana, Nowak Szymon, Podlewska Marta, Przybylski Michał, Rodak Agnieszka, Rzepecka Joanna, Sesiuk Aleksandra, Siwka Igor, Szerfenberg Damian, Ślachetka Joanna, Ślugaj Martyna, Trzcińska Angelika, Waluszyńska Dagmara, Winkel Daniel, Zielińska Monika, Żabierek Joanna

3 B
E. Urbańska
Borkowicz Paulina, Ciążyńska Paulina, Cimoch Marta, Dombrowska Monika, Gal Magdalena, Goździewska Paulina, Hedzielski Dawid, Jakubowska Ewa, Jakubowska Weronika, Jaworska Natalia, Kędzierski Patryk, Klofik Edyta, Kogut Krzysztof, Kolińska Joanna, Konieczka Natalia, Kuryłowicz Łukasz, Liberkowska Justyna, Ludwiczak Patrycja, Marciniak Daria, Matysiak Anna, Nędzyk Monika, Rachubińska Marta, Roethel Kinga, Sikorska Sandra, Skowroński Adam, Smaczniak Małgorzata, Smolarek Aleksandra, Synoracki Norbert, Wachowiak Michał, Wesołowski Marcin, Wysocka Natalia, Zawadzka Paulina

3 C
K. Gozdowska
Banaszak Kamil, Bandosz Dorota, Brzeziński Paweł, Chmura Marek, Chwast Mateusz, Cimoch Damian, Czempiński Kamil, Kasperek Anna, Koronka Kamil, Kos Oskar, Kowalewska Patrycja, Koziol David, Kropaczewski Michał, Kubiś Agnieszka, Kucharski Patryk, Majtler Mateusz, Marcinkowski Ariel, Olszewska Katarzyna, Pankowski Łukasz, Pawlikowski Adam, Pieczyński Kamil, Pilarski Marcel, Pijanowski Maciej, Socha Aleksandra, Piotrowski Radosław, Stelmaszyk Paweł, Tomczak Grzegorz, Wojciechowska Karolina,

3 D
E. Beśka
Bobrowska Daria, Ciesielska Martyna, Cyprach Małgorzata, Czekalska Daria, Gawęda Olga, Gładyszak Ewelina, Jaskot Jakub, Kamińska Weronika, Kasprowiak Izabela, Kaźmierczak Anita, Kaźmierczak Justyna, Knast Marta, Kozłowska Malwina, Kral Weronika, Kubiak Agnieszka, Lange Izabela, Manikowska Małgorzata, Michałowicz Klaudia, Mikołajczak Maria, Nowak Zofia, Ogórkiewicz Dorota, Orzołek Klaudia, Pankowska Lilianna, Pater Anna, Pawłowski Dawid, Pluta Dorota, Redzik Izabela, Srocka Emilia, Suwalińska Marita, Teichert Paula, Zawadzka Anna, Zygmunt Marta,

3 E
D. Saidel
Cmuchalska Kalina, Ćwiklińska Kamila, Dobrzyń Jonasz, Dzionek Marcin, Galińska Agata, Gołembowska Iwona, Janas Sylwia, Kobielska Lidia, Konieczny Ariel, Kostencka Joanna, Kościelniak Maja, Krawczyk Klaudia, Madzińska Monika, Paczkowska Klaudia, Płóciennik Marta, Pokładecka Patrycja, Rusiecki Łukasz, Setkowicz Klaudia, Smolarek Daria, Surdziel Jagoda, Szyda Joanna, Trudziński Dawid, Wiktorska Agnieszka, Wojcieszkiewicz Joanna, Zielińska Klaudia,

3 F
T. Pępkowska
Bigoszewski Albert, Bogucki Hubert, Bosacki Paweł, Charliński Jakub, Chmielewski Mateusz, Czerwińska Joanna, Drygała Elżbieta, Gumienny Mateusz, Kaczmarek Bartosz, Łagiewski Oktawian, Nowak Jakub, Nowicki Paweł, Ono Joshua, Pachołek Marta, Palm Wojciech, Popek Patryk, Przybyszewski Andrzej, Sikorski Mariusz, Sochacka Joanna, Witkowicz Adrianna, Wrzesiński Michał,
Zielińska Weronika.

3 G
J. Król
Antczak Mikołaj, Antuszewicz Adam, Błaszczak Maria, Bogaczyk Monika, Bogucki Patryk, Chojnacki Piotr, Czaczyk Agata, Draheim Magdalena, Gadziński Michał, Gawron Adrian, Janik Marta, Kabaciński Łukasz, Karwowski Artur, Kaźmierczak Michał, Kowalski Dawid, Lewandowski Patryk, Liberski Mikołaj,
Maćkowiak Michał, Mądrowski Kacper, Morawski Maciej, Nowak Kamil, Ołtarzewska Marta, Ostaszewski Mariusz, Pacak Mikołaj, Sitniak Mateusz, Siwka Kacper, Sklariw Łukasz, Stachowiak Mateusz, Suchodolski Filip, Suszczewicz Dominik, Waksman Paulina, Wętkowska Małgorzata, Żukowski Krzysztof.

3 H
M. M. Nowak
Adamska Paulina, Bartkowska Kamila, Budzyński Marcin, Chęciński Daniel, Domagalski Jakub, Gadzińska Magdalena, Grajek Adrian, Hybza Marta, Iwińska Sylwia, Jakubowska Patrycja, Kaczmarek Katarzyna, Kamyszek Maria, Karasiewicz Paula, Konieczna Katarzyna, Kosińska Karolina, Kujawska Marta, Kujawski Rafał, , Lisiecka Monika, Mielcuszny Marek, Orkowski Mateusz, Pajkert Patryk, Ratajczak Katarzyna, Schreiber Michał, Sobczak Iga, Suraiya Natalia, Szudzichowska Aleksandra, Wojtkowiak Damian, Zdrojewski Szymon, Zieliński Jakub, Ziętarski Wojciech.

3 I
J. Puk
Antoszak Mateusz, Cyprych Magdalena, Czerniejewska Jagoda, Drożdżyńska Klaudia, Duszyńska Katarzyna, Frątczak Katarzyna, Furmaniak Magdalena, Gawałkiewicz Zuzanna, Gozdowska Anna, Grzelak Kinga, Kabzińska Karolina, Klejborowski Szymon, Konicka Dominika, Lemańczyk Joanna, Mielcuszna Joanna, Mruczyk Karolina, Nowak Damian, Olechnowicz Sandra, Rajkowska Katarzyna, Rzepa Paulina, Schick Katarzyna, Winiarczyk Sylwia, Zamiara Dawid, Zdrojewska Magdalena. 

 

Absolwenci 2011r.

3A

B. JAKUBOWSKA-DUSZYŃSKA    

Bacik Mikołaj, Borucki Szymon, Braciszewska Monika, Drejza Katarzyna, Drozdowska Monika, Feliński Robert, Górna Marta, Grzybowska Anna, Gubańska Katarzyna, Janas Anna Dominika, Kopczyńska Sylwia, Kowal Izabela, Macioszek Karolina, Mieszczak Katarzyna, Olszewski Tomasz, Piasecka Justyna, Piniarska Ewelina, Praczyk Joanna, Rajska Agnieszka, Rojewski Adam, Rutkowska Julia, Tok Linda, Wesołowska Kamila, Wolska Daria, Zobel Zofia, Żółtowska Sonia

3B

K. SADOWSKA

Bara Mateusz, Bogucka Joanna, Budzińska Dominika, Budzińska Karolina, Dardzikowska Ilona, Dobrochowski Fabian, Janas Weronika, Jóźwiak Daria, Jóźwiak Simona, Kajtarek Monika, Kandulska Samanta, Kobierska Magda, Kortus Daria, Kotula Daria, Leśniczak Marta, Łaczkowska Anna, Maciejewski Przemysław, Pawlak Jakub, Purol Paulina, Raiter Agata, Ruta Karolina, Sawa Aleksandra, Scheppler Monika, , Sroka  Marta, Surdyk Justyna, Szalaty Eryk, Śledzińska Natalia, Tubacki Piotr, Więckowska Joanna

3C

M. GOŁĘBIEWSKA

Bartkowski Błażej, Chojnacki Roman Jan, Dudek Damian, Jakimowicz Justyna, Janiak Mikołaj, Jankowski Krzysztof, Kapczyński Tomasz, Kowalska Joanna, Kułacz Dariusz, Kwaśniewski Waldemar, Lewińska Sara, Maciejewska Monika, Makowski Łukasz, Mogielnicki Adam, Osiński Dawid, Sobota Norbert, Szcześniak Maciej, Wawrzyniak Kamil, Wierzelewski Dawid

3D

D.GIERYN

Basiński  Roman, Budziszewska Patrycja, Cybułka Tomasz, Dolniak Adrian, Frąckowiak Klaudia, Hedzielska Sylwia, Klaman Pola, Konieczny Marcin, Kosińska Izabela, Kropacz Maria, Nadolna Karolina, Nawrocka Magdalena, Nowicka Sandra, Orczykowska Marta, Rybak Martyna, Siudzińska Judyta, Skrzypczak Agnieszka, Syzdek Aleksandra, Szarwark Daria, Szczecina Ewelina, Trąpczyńska Eliza, Woźniak Kamila

3E

K.TYMCZEWSKA

Bednarek Magdalena, Chmura Sylwia, Czystowski Bartosz, Dereń Paulina, Dobrzyń Ernest, Gołda Kinga, Goślińska Joanna, Hahn Agata, Hulin Tymoteusz, Hutek Katarzyna, Kubiak Martyna, Malinger Anna, Matławski Wojciech, Obuszewski Mikołaj, Paczyńska Jagoda, Prussak Mateusz, Przybylski Konrad, Pyrzanowski Sławomir, Rozenek Natalia, Sklariw Monika, Straub Sylwia, Superczyński Daniel, Sypniewska Martyna, Wojcieszak Agnieszka, Wyporska Patrycja, Zieliński Norbert, Zimróz Paulina

3F

B. PRZYBYLSKA

Bagrowska Martyna, Bartnicka Daria, Bladziak Daria, Bludzińska Sandra, Chudy Tomasz, Czerniak Lidia, Englert Klaudia, Gaziński Kacper, Grzechowiak Marta, Kocot Martyna, Krych Hanna, Krysztofiak Milena, Kubasik Piotr, Kujawski Jakub, Maciejewska Anna, Maciejewska Emilia, Macioszek Malwina, Matławski Jan, Murawska Paula, Olszewska Sonia, Pakuła Aleksandra, Prusak Jagoda, Przybylska  Daria, Ryczkowska Oliwia, Siwińska Anna, Skrouba  Mateusz, Tyszkiewicz Maciej, Wieczorek Izabela, Zgondek Rafał, Zwolenkiewicz Tomasz

3G

D. WARACZEWSKA

Adamska Julia, Bielerzewski Damian, Czekalski Radosław, Janowski Szymon , Kamiński Patryk, Kasprzak Marcin, Kasprzyk Artur, Kemnic Dawid, Kędziera Natalia , Kropaczewska Alina, Lemiesz Jakub, Mądry Artur, Pacanowski Adam, Powarzyńska Aneta, Pucińska Magdalena, Rakowski Dawid, Rokosik Krystian, Welzandt Damian, Wełnogórski Damian, Wysocka Magdalena, Zawada Mateusz, Zieliński Łukasz, Zieliński Mateusz

3H

M. BUDNIK

Baranowska Dorota, Bartz Bartosz, Bartz Jarosław, Fredyk Eunika, Grempka Mateusz, Habicht Magdalena, Horbiński Tymoteusz, Jankowska Marta, Jóźwiak Damian, Kaczmarek Dominika, Klimacki Hubert, Kolber Karol, Kwaśniewski Łukasz, Maćkowiak Tomasz, Marciniak Katarzyna, Meller Małgorzata, Polus  Artur, Przybyszewski Kamil, Rafińska Alina, Robiński Maksymilian, Romanowska Joanna, Springer Jakub , Suraiya  Arif, Szcześniak Martyna, Wasela Monika,Zimna Agata

3I

A.    KLINGER

Bartnicka Klaudia, Byczkowska Magdalena, Cholewińska Marta, Frątczak Daniel, Gurzęda Patrycja , Karczewska Karolina, Kawczyńska Magdalena, Kozubińska Anna, Kubasik Karolina, Lament Małgorzata, Lebiotkowska Magdalena, Lisiak Angelika, Magoń Natalia, Matuszak Przemysław, Niewiadomska Daria, Ochocki Orest, Orkowski Adrian, Pietraszak Agnieszka, Różańska Pamela, Rybacka Agnieszka, Sęczkowska Martyna, Stusek Marta, Wachowiak Dorota, Walendowski Mateusz, Wegner Martyna, Werkowski Radosław, Wojciechowska Joanna, Woźniak Justyna, Zawada Martyna, Zobel Marcin

 

Absolwenci 2012

Klasa 3a

Wychowawca:

Prof. Wiesława Bruch

Chełkowska Agnieszka, Ciesielska Monika, Dąbrowski Mikołaj, Dembińska Marta, Drewek Joanna, FormaJik Maja, Furmaniak Karolina, Gadzińska Izabela, Gulewicz Klaudia, Guza Bartłomiej, IgnaczakEwa, Jankowska Marlena, Kabacińska Marta, Kapela Agnieszka, Kasprzyk Maciej, Kosmaczewskaka Karolina, Kropaczewska Natalia, Kwiatkowska Anna, Liberski Sławomir, Łukasik Zuzanna, Maciejewska Joanna, Maćkowiak Paula, Pawlak Aleksandra, Romanowska Małgorzata, Różycka Dominika, Smolarek Jagoda, Spychaj Paulina, Szabla Paulina, Wieczorek Daria, Wilczewska Maja, Wrzał Monika.

Klasa 3b

Wychowawca:

Prof. Irena Kujawska-Wawrowska

Brzozowska Karolina, Dombrowski Krzysztof, Drymer Maria, Głogowska Dominika, Gorczyńska Agata, Jankowiak Łukasz, Janowska Katarzyna, Karasiewicz. Nadia, Kasprzak Mariusz, Kołodziejczyk Damian, Lewicka Marta, Łukomska Wencsa, Łykowski Jakub, Malczewska Katarzyna, Robakiewicz Jakub, Roszkowiak Angelika, Springer Marzena, Sternel Adrianna, Szymiczek Jakub, Tubacka Kinga, Wiśniewska Magdalena, Woźniak Iwona, Wysocka Justyna, Zamiara Martyna.

Klasa 3c

Wychowawca:

Prof. Karolina Tomczak

Czekański Bartosz, Dębieć Jeremi, Kaczorowska Dominika, KaJmus Wojciech, Kasperski Łukasz, Kowalczyk Mateusz, Marciniak Andrzej, Matysiak Jacek, Mikołajewicz Bartosz, Napierała Dawid, Nowaczyk Marcin, Nowak Jakub, Pawlak Michał, Pietrak Łukasz, Ptak Tomasz, Sawicki Łukasz, Sesiuk Anna, Soppa Szymon, Stalica Magdalena, Szablewski Artur, Szulc Przemysław, Talarczyk Małgorzata, Tomaszewski Mateusz, Wawrzyniak Katarzyna, Wojtaszak Szymon, Wojtyra Oskar, Wolek Barbara, Zobel Hanna.

Klasa 3e

Wychowawca:

Prof. Ewa Pogodzińska

Barłoga Joanna, Chmielewska Natalia, Gozdowska Agata, Gtajek Monika, Gruszczyńska Tamara, Helik Monika, Jarzyńska Aneta, Kaniasta Agnieszka, Kapczyńska Kinga, Kaptur Patrycja, Kłosowska Dominika, Kwacz Klaudia, Łaś Lilianna, Łubecka Zofia, Malan Alicja, Michalak Patryk, Moszczyńska Anna, Oczepa Dominika, Olejniczak Emilia, Podlewska Aleksandra, Rozmarynowski Łukasz, Różańska Natalia, Rybus Marta, Substyk Hanna, Szabelska Daria, Szatkowska Agata, Wegner Ewa, Zielazny Anna

Klasa 3f

Wychowawca:

Prof. Małgorzata Małkowska

Borska Jagoda, Brauza Justyna, Brzezińska Martyna, Duszyńska Maja, Duszyńska Paula, Fronc, Aleksandra, Fryda Sebastian, Gabrysz Daria, Głowacki Kamil, Jaśkowiak Patryk, Jaśniak Kinga, Kaczmarek Aleksandra, Kowalewski Jędrzej, Lewandowska Anna, Lisiecka Patrycja, Mańkowska Patrycja, Muraszko Paweł,  Musidlak lga, Nowak Mateusz, Pluta Oskar, Sadowska Anna, Stranc Karolina, Szterba Aron, Trzcińska Weronika, Wiatrowska Paula, Wolny Szymon, Zdrojewski Przemysław, Zeidler Maciej, Ziarniak Kamil,  Zielińska Agnieszka.

Klasa 3g

Wychowawca:

Prof. Beata Kozłowska

Bruch Maciej, Cerkaski Tomasz, Gąsior Łukasz, Grześkiewicz Krzysztof, Kaźmierczak Filip, Kaźmierski Jan, Lemański Tomasz, Masłowski Kacper, Niewiadomski Kamil, Nitka Kornel, Płachecki Filip, Przywarty Lidia, Różak Adrian , Ruminiecki Jacek, Siwka Piotr, Skwarek Tomasz, Sobota Patryk, Suchodolska Sara, Sybilski Andrzej, Świątek Miłosz, Tronowicz Remigiusz, Zawadzki Michał.

Klasa 3h

Wychowawca:

Prof. Joanna Gardynik

Andrzejak Joachim, Duszyński Łukasz , Frąckowiak Sylwia,  Gewert Jakub , Grześkowiak Kornel, Helik Filip,  Jankowska Nina,  Jaśkowiak Jakub,  Karasiewicz Paweł, Kłesse Weronika, Konieczny Sebastian, Koper Agnieszka, Mielcarek Monika, Mopert Kamil, Nawrocki Fabian, Nowakowska Paulina, Rak Kamil, Rozmus Monika, Skubiszyński Wojciech, Strzyżewska Martna, Wełnogórska Monika, Wilska Anna, Zawadzka Monika.

Klasa 3i

Wychowawca:

Prof. Małgorzata Budnik

Bartz Martyna, Bereźnicki Sebastian, Bosacki Jakub, Czerpowacka Katarzyna, Gruszczyński Jędrzej, Holzer Zofia, Janiszewska Katarzyna, Jankowski Bartosz, Jazikowski Arkadiusz, Kostencka Marta, Łukaszewska Agnieszka, Łukaszewska Izabela, Malach Kamila, Mróz Marta, Ochotna Martyna, Pater Mirosława, Podlewski Jakub, Sawicka Paula, Strzyżewska Klaudia, Szydzik Bartosz, Trzciński Maciej, Trzmielewski Łukasz, Waluszyński Dawid, Wojnowska Joanna, Wojtkowiak Amanda, Zawadzka Martyna, Żoła Agnieszka.

ROK 2013

Klasa 3a

Jagoda Biegała, Zuzanna Chudzicka, Pamela Domagalska, Kinga Fedyszyn, Sebastian Frankiewicz, Beata Gazińska, Natalia Góral, Roksana Grajczak, Alicja Hoffmann, Edyta Kobus, Magdalena Koronka, Katarzyna Kotlińska, Mikołaj Kozubiński, Joanna Langner, Joanna Lemańska, Kinga Machińska, Joanna Miękiszak, Karolina Modrzejewska, Maciej Molski, Julita Morawska, Adrianna Olejnik, Adrianna Opalińska, Natalia Owczarzak, Maria Pelińska, Korneliusz Pieczyński, Barbara Senger, Karolina Siwka, Milena Stopa, Klaudia Tomczuk, Wojciech Wasiniewski, Klaudia Wawrzyniak, Karolina Wesołowska, Paulina Wojtkowiak, Malwina Żukowska.

Klasa 3b

Dawid Adamczyk, Daria Cieślicka, Klaudia Ciszak, Michał Frąckowiak, Weronika Grygiel, Judyta Jastrzębska, Gracjana Jóźwiak, Katarzyna Kabacińska, Zuzanna Karwowska, Karina Kosińska, Angelika Kowalska, Katarzyna Maciejewska, Małgorzata, Malczewska, Martyna Ostrowska, Sonia Różewska, Agata Ruminiecka, Dagmara Szklarska, Natalia Śniegowska, Sandra Śrama, Bartosz Urbański, Karolina Walkowiak, Ewelina Wilińska, Mateusz Zamiara.

Klasa 3c

Fabian Barszcz, Marcin Brzeziński, Paweł Byczkowski, Patrycja Chmielewska, Adam Darul, Kacper Dłutkowski, Kacper Klimacki, Mateusz Korzybski, Mariola Kowalska, Jakub Krawczyk, Dawid Krieger, Rafał Kubiak, Łukasz Kułacz, Mikołaj Majchrzak, Maksymilian Majewski, Anna Marciniak, Piotr Nowaczyk, Adrian Nowak, Jan Nowak, Paweł Odrowski, Izabela Ostrowska, Monika Piasecka, Aleksy Popek, Radosław Radecki, Karol Sikora, Jagoda Szwed, Maciej Szymański, Joanna Tomaszewska, Tomasz Tubacki, Krzysztof Zieliński, Łukasz Zobel.

Klasa 3e

Oliwia Antczak, Dominika Bobrowska, Patrycja Brylska, Agnieszka Chodyniecka, Justyna Czechowska, Kinga Czyż, Julia Dębicka, Monika Fifer, Magdalena Hoffmann, Paula Kierzek, Daria Kokott, Agata Kosiorowska, Weronika Kotońska, Aleksandra Kwaśniewska, Sara Langner, Dominika Nowaczyk, Sławomir Piechnik, Karolina Plucińska, Juliusz Rumas, Lucyna Schlesinger, Marcin Śrama, Zuzanna Wójcicka, Joanna Zamiara.

Klasa 3f

Maciej Bednarz, Marta Budzanowska, Kinga Cumka, Hubert Czaiński, Tobiasz Draheim, Maciej Gruchalski, Wiktoria Grzesiecka, Anastazja Jankowska, Dominik Jaroszewski, Paulina Jaźwińska, Martyna Kalinowska, Michał Kujawski, Marta Magoń, Anna Makowska, Monika Nowak, Klaudia Pejka, Paweł Podlewski, Adam Pollus, Hanna Poradka, Jarosław Przybył, Michał Rolewski, Monika Rozpłochowska, Sara Staszak, Magdalena Stefańska, Magdalena Stelmaszyk, Jakub Szydzik, Mateusz Tamul, Paula Zdrojewska.

Klasa 3g

Mikołaj Chłopicki, Ewelina Domagała, Jacek Grobelny, Daniel Herzog, Szymon Kapsa, Patrycja Karwowska, Marcin Kos, Krzysztof Kowalski, Bartosz Madziński, Paweł Majewski, Rafał Marcinkowski, Adam Obiegły, Dominika Olechnowicz, Klaudia Pabianiak, Bartłomiej Popielarz, Kamila Przybysławska, Piotr Rymer, Filip Skrzyński, Patryk Szafran, Karol Trzaskawka, Tomasz Wiśniewski, Szymon Wojtczak, Mateusz Wójcicki.

Klasa 3h

Oliwier Błażejewski, Patrycja Bułakowska, Bartosz Ewertowski, Bartosz Fic-Alwin, Katarzyna Gołembowska, Marta Górecka, Konrad Hajda, Karolina Ignyś, Jagoda Kabacińska, Paulina Kabzińska, Karolina Kapela, Krzysztof Kazior, Martyna Kaźmierczak, Kamil Kędzierski, Wiktoria Kulpińska, Klaudia Kupczyńska, Marta Kurzawska, Dominika Kwapich, Bartosz Manthey, Marcin Nowaczewski, Oskar Przygoda, Maksymilian Puglisi, Maciej Raszke, Olga Rzyska, Michał Skiba, Paulina Starko, Wiktor Stoiński, Kacper Strzelczyk, Paula Urbaniak, Katarzyna Walińska, Magdalena Zamiara.

Klasa 3i

Piotr Budny, Magdalena Drożdż, Martyna Dziel, Maria Gallas, Beata Gąsiorowska, Aleksandra Golec, Przemysław Gulcz, Wiktoria Herman, Monika Jóźwiak, Julia Kasprzyk, Przemysław Kmieć, Sylwia Konieczna, Marta Kowalska, Patrycja Krzymińska, Martyna Leśna, Michał Leśniczak, Mateusz Manuszak, Filip Nalewaja, Alicja Nowak, Agata Pawlak, Klaudia Pyrz, Natalia Rajska, Daria Sekula, Anita Sikorska, Jakub Smarzyński, Maja Wasielewska, Paulina Werkowska, Aleksandra Wojtczak, Maciej Zielenow, Laura Zientarska, Roksana Ziółkowska.

 

Rok 2014

3A

wych. Beata Jakubowska-Duszyńska                                                     

Błaszak Piotr Cyranowicz Daria Dobrzycka Kaja Draheim Zuzanna Dziel Roksana Ernst Marcin Fischer Filip Góral Kinga Jackowiak Małgorzata Jakimowicz Magdalena Julkowska Adrianna Kapela Agata Karasiewicz Norbert  Kolasiński Emil Kolmer Agnieszka Krzewiniak Dominika Kujawska Weronika Lewandowski Michał Maciejewski Tomasz Malak Klaudia Mrozik Magdalena Nowak Monika Ostrowicka Sylwia Owczarzak Paulina Paszkowiak Hanna Ptak Zuzanna Rogacz Jakub Romaniec Piotr Ruszkiewicz Adam Szydlarska Anna Tubacka Dominika Wiecka Zuzanna Wiśniewska Marta Zabiszak Anna Zysek Katarzyna

3c

wych.Krystyna Gozdowska

Adamczewska Monika Bereźnicki Mikołaj Bielak Piotr Czasak Damian Gozdowski Adam Gryczka Norbert Hulbicz Piotr  Jabczyńska Aleksandra Jagodziński Paweł Jakubiak Joanna Jakubowski Mikołaj Jóźwiak Jeremiasz Kabzińska Katarzyna Kaczmarek Tomasz Kasprzak Aleksandra Koperska Karina Łabędzka Agnieszka Maćkowiak Anna Nowak Kinga Orlikowska Hanna Padiasek Rafał Radecki Bartosz Rekruciak Mikołaj Reselski Bartosz Rychlewicz Kamil Stankowiak Oskar Szała Dominik Wawrzyniak Lidia Wika Jakub Woronin Piotr Zieliński Aleksander Zopf Mateusz

3 E

wych. Agata Klinger        

Beym Adrianna Buczkowska Katarzyna  Czechowska Kaja Czyżewska Joanna Fabisiak Zuzanna Jabczyńska Anna Kalwinicki Dominik Karasiewicz Eryka Knitter Anna Kowalewska Liwia Kozłowska Anna Kwiatkowska Sandra Malesza Magdalena Manowiecki Oskar Matuszewska Gabriela Mierzejewska Weronika Nalewaja Monika Paczyński Karol Romaszkiewicz Joanna Romel Kacper Sierakowska Małgorzata Stejakowski Jędrzej Superczyński Przemysław Tomkowiak Paulina Wesołowska Anita Wiśniewska Marta Zawadzka Justyna                     

3F

wych.Beata Przybylska                    

Błaszak Aleksandra Błażejewska Marta Chuda Judyta Francuszkiewicz Mikołaj Frąckowiak Paweł Gaca Przemysław  Galant Katarzyna Jakubowski Jakub Jamiołkowski Bartosz Karolewska Romana  Kłodzińska Izabela Kosicki Jacek Kowalczyk Mateusz Królak Piotr Krzyżański Dawid Mopert Marta Runowska Kinga Ryszka Patryk Samul Sonia Sęczkowski Jakub Słabaczewski Patryk Sroka Monika Świtoń Olga Wankowska Olga  Winiarczyk Katarzyna Wojciechowska Beata Wojdyło Mateusz  Wysocka Magdalena Zabierek Maciej Zimróz Norbert          

 

3GH

wych.Katarzyna Tymczewska                     

Adamska Natalia Al Bahadly Marcel Bartkiewicz Dominika Bautembach Kamil Białecki Aleksander Byczkowski Mateusz Chomiak Klaudia Cumka Aleksandra Dąbek Adrian Furmaniak Michał Grempka Oliwia Grzybowska Anita Kaczmarek Natalia Kik Dominik Król Izabela Krzewińska Monika Lipiński Piotr Majchrzak Weronika Majorczyk Hubert Martek Karolina Meler Emilia Michalska Monika Nitka Kacper  Nowak Maria Pawlak Natalia Redzik Mateusz Rozmus Agata Siwka Jakub Szymański Arkadiusz Wojtkowiak Arkadiusz Woźniak Paulina 

 3I

wych.Maria Gołębiewska     

Adam Daria Bisikiewicz Adrianna Borkowska Aleksandra Budzyński Szymon Chmielewska Aleksandra Dąbek Wiktoria Elantkowski Maciej Górna Martyna Grajek Małgorzata Grzegorzewska Agnieszka Hopcia Zuzanna Ignasiak Anna Jaskólska Katarzyna Jóźwiak Anna Kapciński Hubert Kijakowska Martyna Kołacki Dawid Krysztofik Wiktoria Kulczak Katarzyna Kwiecińska Sara Lewandowska Dorota Nowicka Natalia Oblizajek Adrianna Owczarczak Michał Sawicka Magdalena Skubiszyńska Sylwia Skwarek Sylwia Sypniewski Wojciech Szymczak Wojciech Tomala Zuzanna Tubacki Adrian Wąsala Piotr Wojciechowski Rafał

Rok 2015         

3A

wych.Wiesława Bruch

Andrzejewska Martyna Andrzejewska Wiktoria Bilarzewska Julia Chruściel Aleksandra Czerwińska Marta Dolata Kinga Dragan Beniamin Frąckowiak Marcelina Gabryszak Judyta Gruszka Klaudia Grześkiewicz Samuel Herman Klaudia Janicka Paulina Januchowski Jakub Klimacka Weronika Kopek Dominika Kubiak Angelika Małolepsza Katarzyna Mikołajczak Paulina Musielak Oliwia Olechnowicz Angelika Owczarek Karolina Pacyńska Anna Piątek Patrycja Stube Adrianna  Stube Daria Szygenda Zuzanna Tasiemska Roksana Wędzikowska Paulina Wojtczak Izabela Zioła Paulina                       

3B

wych.Ewa Pogodzińska

Bartz Weronika Bryska Sylwia Czyż Maja Filipek Alexander Franc Mateusz  Gładych Aleksandra Gruszka Patryk Jankowska Katarzyna Jóźwiak Hubert Kamińska Anna Kasperska Michalina Koteras Mateusz Krupa Barbara Krzymiński Adrian Krzyżan Zuzanna Kujawski Maciej Lipińska Adrianna Ławniczak Jagoda Ławniczek Zuzanna Łyskawiński Kamil Magoń Jessica Mikulicz Monika Olejniczak Agnieszka Owczarzak Katarzyna Polus Kacper Przybylska Malwina Strzelecki Jakub Szefer Karolina Szlachetka Jakub Tomaszewski Mateusz Woźniak Jakub Zmudzińska Weronika

3C

wych.Karolina Tomczak

Bednarek MichałBorkowska MartaBuszkiewicz FilipChojnacki MarcinDrozdowski MichałGewert AdamGotter BognaGuzowska AgnieszkaJalowski ŁukaszKasprzak KatarzynaKasprzyk KatarzynaKołodziej KamilKonicki FilipKosicki MikołajKostrzewa JoannaKubiak AdriannaKułacz IwonaMatczyński JacekMikołajczak KarolOstrowski Marcin  Pejka AdrianPrzybylski Krystian  Reszelski MaciejRzeźnik MiłoszSiadkowski TomaszSoppa JoannaStarko AleksandraTubacka AnnaTwardowska BeataWasiniewski JędrzejWesołowska Marta  Zdanowski JakubZieliński KrzysztofZiętek PiotrŻarska Kinga              

3D

wych.Beata Kozłowska  

Brauza KlaudiaChełmowska JoannaChuda NataliaDolacińska MartaGrafik JoannaGrajkowska KatarzynaGruszczyńska MonikaKłosowicz MonikaKoperska Daria  Kozłowska WeronikaKubicka JulitaŁuczak SylwiaMałecka AgnieszkaManuszak JustynaMeller KlaudiaMichalak DariaMiłaczewska SandraNawrocka AgnieszkaPałuczak MariaPlucińska MartaRzyska MagdalenaSchulze-Krause Angelika  Splis KarolinaStrużyńska KarolinaSypniewska KarolinaTomczak KlaudiaWitkowska NataliaWojciechowska KlaudiaWoźniak MichalinaZawadzka Agata

3E

wych.Joanna Puk

Bakowska Kinga Budzyńska Martyna Bukowska Jagoda Gocał Agata Gruchała Karolina Hekert Justyna Kapela Paweł Kasprzyk Paulina Kiałka Maciej Kmieć Julita Koperski Mateusz Kowalska Monika Krzesińska Zuzanna Langner Elżbieta Majchrzak Maksymilian Michałowska Agata Musztyfaga Błażej Nijak Natalia Ochotna Aleksandra Pawlak Alicja Piotrowska Dagmara Rachut Zofia Serwatka Zuzanna Tomczak Dagmara Waszak Alicja

3F

wych.Maria Nowak        

Borkowicz Agnieszka Borkowska Marcelina Garstka Paulina Giszczyńska Jagoda Górnicki Michał Hopcia Marianna Jakubowska Karolina Jankowska Karolina Jankowska Marta Kmiecikowski Jakub Kowalska Jagoda Lewandowski Szymon Lubawa Agata Macioszek Gracjan Małecki Tomasz Muraszko Jan Przybylska Marta Rączkowiak Kinga Rutkowska Klaudia  Urbaniak Mikołaj Wesołowska Klaudia  Wesołowski Mateusz Zapędowski Mateusz Zdrojewski Adam     

 3I

wych.Agnieszka Białas                                                                                                  

Błaszkowska Karolina Dominiczak Martyna Gorczyński Bartosz Imbierowicz Agata Isajewicz Damian Jakubowska Magdalena Jóźwiak Paulina Krysztofiak Kamila Kubiak Sandra Kuras Marta Kwiecień Izabela Malak Magdalena Mazurczak Martyna Meler Monika Musidlak Oliwia Nawrocka Ida Nowak Adrian Orczykowska Emilia Rachwalik Jakub Rachwalski Michał Rożak Anna Sawińska Dominika Walkowiak  Monika Wietrzyńska Angelika Zbierański Sebastian Zielenow Natalia

Rok 2016

3A

wych. Joanna  Król

Alwin Kuba, Bajer Agnieszka, Bielanowski Jakub, Borkowska Natalia, Cierzniak Sylwia, Czerniawska Anna, Darul Joanna, Derkacz-Duchewicz Laura, Dębiec Łucja, Dominiczak Zuzanna, Dorobiała Jakub, Durnaś Sonia, Jóźwiak Klaudia, Kałasz Katarzyna, Kaźmierczak Ola, Kłodzińska Agata, Kowalewska Ewelina, Kowalski Dawid, Majchrzak Malwina, Mikołajewski Nikolas, Nowak Natalia, Pluta Zuzanna, Polus Karolina, Pyrek Filip, Reszelewski Dominik, Smarzyńska Joanna, Sosna Monika, Stachowiak Mikołaj, Staszewska Inga, Tymczewska Alicja, Urbanek Agnieszka, Wąsala Joanna, Wojciechowska Natalia, Zeidler Adrianna, Zielińska Martyna.

3 B

wych. Małgorzata Król – Kasprzak

Błaszak Maciej, Bruch Patrycja, Bździak Weronika, Dąbek Kamil, Deskowski Maksymilian, Dłutkowska Marcelina, Domański Mateusz, Dyc Natalia, Gładyszak Mateusz, Hoffmann Karolina, Jankowska Cecylia, Janowska Dominika, Jędrzejewska Karolina, Kawczyńska Daria, Kwitowska Julia, Łoboziak Sławomir, Malerowicz Monika, Nitka Weronika, Ortarzewska Martyna, Piasecka Aleksandra, Pietruszczak Gerard, Plucińska Katarzyna, Ratajczak Agnieszka, Romel Anastazja, Różański Miłosz, Rzepecka Martyna, Skupiński Piotr, Szewczyk Joanna, Wiącek Paulina, Wojda Patryk.

 

    3 C

wych.Joanna Aleksiewicz – Zdeb

Bartoszak Paulina, Chudy Piotr, Dębny Nikodem, Fiederowicz Jakub, Frańczak Anna, Frąszczak Paweł, Gołańczyk Artur, Jakubowski Kacper, Jałoszyński Mikołaj, Kiełpińska Weronika, Koczorowski Marcel, Kotoński Mateusz, Kropidłowska Kinga, Krüger Filip, Lemański Mariusz, Licheniak Mikołaj, Maciejewska Maria, Malczewska Lidia, Młodzikowski Kamil, Pogodziński Jakub, Przybył Przemysław, Pućka Tomasz, Ratajska Izabela, Skwarek Adrian, Smalarz Bartłomiej, Stachowiak Jakub, Staśkiewicz Martyna, Stefankiewicz Joanna, Superczyńska Agata, Wachowiak Łukasz, Wojciechowska Anita, Wojciechowska Magdalena.

 

  3 D

wych.Mariola Serowy –Ziółkowska

Błażejewska Oliwia, Braszka Michalina, Drożdż Klaudia, Gorczyńska Zuzanna, Graczyk Marta, Jaskólska Karolina, Jazikowska Weronika, Kaniasta Jagoda, Klawiter Sara, Kobyłecka Lidia, Lewandowska Paulina, Maciak Iwona, Marianowska Weronika, MarszałekZuzanna, Nowak Martyna, Nowakowska Samanta, Paradowska Natalia, Patrzek Sara, Pytel Szymon, Romaniak Maja, Stankiewicz Kamila, Warsiński Sebastian, Wojtkowiak Marta.

 

   3 E

wych.Monika Kropaczewska- Kasprzak

Blige Oliwia, Błaszyńska Zuzanna, Dawidowski Aron, Frąckowiak Emilia, Gawrecki Bartłomiej, Kaczmarek Michalina, Kowalska Weronika, Kozłowska Klaudia, Krzyżańska Aleksandra, Kwapich Agnieszka, Liske Zuzanna, Łachajczak Katarzyna, Malan Klaudia, Malczewska Wiktoria, Mądrowska Magdalena, Nędzyk Jakub, Poremski Jakub, Prus Inga, Purol Przemysław, Rutkiewicz Szymon, Słomiański Tymoteusz, Staszewska Dominika, Stelmaszyk Eryk, Wieczorkiewicz Martyna, Wysoczański Eryk.

 

   3 G

wych.Elżbieta Urbańska

Adamski Andrzej, Ciesielski Mikołaj, Czarniak Wiktor, Gabryszak Monika, Grajkowska Magdalena, Kaczmar Sara, Kierzkowski Łukasz, Komornicki Arkadiusz, Kopecka Natalia, Makowski Patryk, Matylewska Karolina, Naftyński Jacek, Pilichowski Jakub, Politowicz Aleksandra, Prusak Michał, Sobota Zuzanna, Sroczyński Damian, Strzyżewski Tobiasz, Sukiennik Katarzyna, Suplicki Paweł, Szczygielska Anita, Szczygieł Oskar, Śmigowski Robert, Urbański Miłosz, Wrotyński Michał, Zabłocka Anna, Zimna Ewa.

 

   3 I

wych.Joanna Gardynik

Bennewitz Karolina, Cyranowicz Natalia, Czaplińska Antonina, Czerwińska Joanna, Dębicki Mikołaj, Dolata Monika, Dyc Bartosz, Frydrychowska Oliwia, Górska Anna, Grygiel Izabela, Jung Zuzanna, Kędzierska Ida, Krystman Martyna, Mleczak Patrycja, Nowaczyk Zofia, Nyka Szymon, Paszko Jolanta, Skraburski Jan.

 

 

 


Spis Absolwentów za okres 1867-1939 został opracowany w oparciu o:
-   roczne sprawozdania Królewskiego Gimnazjum Gnieźnieńskiego,
- spis absolwentów Polaków, którzy w okresie 1867-1890 otrzymali, świadectwa dojrzałości (dr Stanisław Karwowski- t. XIX Rocz. Tow. Przyjaciół Nauk, Poznań 1892),
- Biuletyn Zjazdu b. Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie, 1988.
Spis Absolwentów za okres 1945 – 2006 został opracowany
na podstawie wpisów do ksiąg ewidencyjnych maturzystów Gimnazjum i Liceum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie, Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie oraz I Liceum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie.

Wszystkie prawa zastrzeżone absolwent.gniezno.pl 2008r.